Melih Gökçek'ten zehir zemberek açıklama: Ne söyleyeyim? Şoktayım...

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, İstiklal Marşı'nı okuyamayan CHP'li Ekrem İmamoğlu'na "Ne söyleyeyim? Nasıl yorum yapayım? Şoktayım..." ifadeleriyle tepki gösterdi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 15:39
Melih Gökçek'ten zehir zemberek açıklama: Ne söyleyeyim? Şoktayım...

"Başkan APO'nun heykelini dikeceğiz", "PKK'lı teröristin cenazesine katılmayan vekiller hakkında soruşturma açarım" gibi ifadeler kullanan Selahattin Demirtaş'a övgüler dizen CHP'li Ekrem İmamoğlu, İBB'nin 8. dönem ilk meclis toplantısının açılışında İstiklal Marşı'nın "Sana olmaz dökülen kanlarımız sonra helal" mısrasını "Sana olmaz öykülen kanlarımız sonra helal" şeklinde okudu.

Ekrem İmamoğlu, İstiklal Marşı'nı yanlış okudu

Melih Gökçek'ten tepki

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek, sosyal medya hesabından Ekrem İmamoğlu'na tepki gösterdi.

Gökçek, Twitter'dan yaptığı açıklamada "Ne söyleyeyim? Nasıl yorum yapayım? Şoktayım..." ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Nisan 2019 Çarşamba 15:39

YORUM YAZ

 • AHMET GÜLSOYAHMET GÜLSOY23 gün önce
  Herşeyi avrupaya tam üye olalım diye yaptılar zinayı da serbest bıraktılar.imamoğlu ve mansura bu amaca hizmet için derin destekli seçilmişler gibi
 • NznNzn24 gün önce
  Bu türkiye neler gördü neler duyduda şok olmadınız bunami şok oldunuz güldürmeyin insanları yazık millete hemde çok yazık insanlar nelerle mücadele veriyor geçim derdine düşmüşüz sizin tuzunuz kuru lafa sozemi şok oldunuz sizin için duyduklarıma hiç şok olmadım ve dedimki zatta o potansiyel var yapar ama AHIRET VE HESAP VAR BU GARIP MILLETIN HAKKINI RABBİM ELBET SORACAKKKKKKKK.
 • serhatserhat24 gün önce
  adam yanlış böyle okumadı yanlış ezberlemiş.yıllardır bu şekilde okumuş.
 • CemilCemil24 gün önce
  Bu kişi fişkiyeyi kim kırdı diyen kişi değil mi yavvvv
 • Nermin Nermin 24 gün önce
  İftira mahiyetinde yalan haberler yapmayın. Feto AKP koalisyonun da İstiklal marşı okunurken ayağa kalkmayanları yazmadınız hiç bir zaman.
 • Vatan-dasVatan-das24 gün önce
  Ekrem bey dogru okumuş olsaydı-dolar düsecekti-ekonomi duzelecekti-işsizlik bitecektiDegil mi ??
 • Süleyman DönmezSüleyman Dönmez25 gün önce
  Kuzu postuna bürünmüşKURT.EKREM İMAMOĞLU. Alelacele Belediyenin veritabanını ne yapacaktı ne yaptı? Yürütmenin durdurulmasiyla yabancilara Verilmesi engellenebildi mi? ACABA!!!
 • Sebo uslubSebo uslub25 gün önce
  Kedierişemiyecegi yere mıdır demiş birde kendi söylesin bakalım ne kadar doğru söylüyor iftira da zirve yaptı namussuz...
 • Faik özdemirFaik özdemir25 gün önce
  Nasıl verilecek acaba geçmişin o yandaş ihale hesapları
 • ZAFERZAFER25 gün önce
  Bu haberin altında güya Melih Gökçek'e akıl vermeye veya iki satır klavye karalamayla hakaret ettiğini zannedenler "Altın çamura değse değer kaybetmez, teneke de altın suyuna batırılsa değer kazanmaz" Melih Gökçek'in araştırmacılara göre şu an bile %15 civarında oyu var ve bu teveccühle 25 yıl belediye başkanlığı yaptı ve 25 yılda onca iftira ve hakaretlere rağmen hiçbir zaman bir leke dahi vuramadınız. şimdi ona iki kelime ile onun değerini yine yıkamazsınız yine de siz değer kazanmazsınız.
 • AkilAkil25 gün önce
  Gökçeki şutladı birileri, meydanda yoktu, son günlerde yine çok konuşuyor vardır birilerine yaranma hesabı. Imamoğlunun dili sürçüyor, onu bile siyaset malzemesi yapıyor. Erdoğan da Bingölde hem de miting de Diyarbakır diye seslendi. Bunu haber yapsaydınız ya, ama sıkar. Ayıp ayıp.
 • Yanliz kurtYanliz kurt25 gün önce
  Isine bak melih gokcek sanami kaldi bunun hesabini sormak hangi sifatla soracanart niyetli olma bu kadar kalbini temiz tut karartma
 • günce günce 25 gün önce
  24 nisanda sözde ermeni soykırımının kabul gününde bu ne tesadüf ekrum İSTİKLÂL marşında höykürmek
 • ADNAN YILDIZ next presentADNAN YILDIZ next present25 gün önce
  ABD bize gülüyorisrail suyumuzu kazıyor bizse birbirimizi yiyiyoruz
 • GürkanGürkan25 gün önce
  Ya sanki sen farklısın ondan da konuşuyorsun adamın dili sürçmüştür ne var sineğin yağını da çıkarmayalım artık sevmiyoz diye vallahi tadı kaçtı bu işin
 • ben cahilimben cahilim25 gün önce
  Sn melih gokcek yillardir sen okudundanoldudili surtmus olabilirseni iki dak harcadilarotur kafani dinle bosver
 • MustafaMustafa25 gün önce
  Adam yanlış okumamış bilakis bile bile şehitlerimizin dökülen kanlarını ve böyle bir ecdadı olduğu için övünen türk milletini hafife alma ifadesi olarak öykünme fiilini kullanmış.
 • BatıleziciBatılezici25 gün önce
  Şu CHP'liler kadar saplantılı, yalancı, iftiracı bir topluluk yoktur. 15 Temmuzda FETÖ darbe girişimine karşı Belediye imkanlarını seferber ederek darbe girişiminin önlenmesinde çok büyük katkısı olan Gökçek'e FETÖ'cü iftirası atarken, seçimlerde FETÖ'cülerin oy hırsızlığına kadar ölümüne desteklediği İmamoğlu'na tek laf edemiyorlar. Oysa İmamoğlu STV'de zamanında spor yorumu yaptığı, hatta sonradan FETÖ operasyonu olduğu anlaşılan bazı konularda militan gibi yorumları olduğu da bilinmekte. Biz bunlara rağmen eskiden İmamoğlu şöyleydi de demiyoruz. CHP'lilerde yalan çok olduğundan, sürekli çelişkiye düşüyorlar. Yalanları ortaya çıktığında utanacak yüzleri de yok.
 • Mustafa ozMustafa oz25 gün önce
  Olabilir insanlık hali dili sürçmüş
 • BatıleziciBatılezici25 gün önce
  Recep Çetin FETÖ cemaat olarak algılanırken CHP'liler sırf din düşmanlıkları nedeniyle karşı çıkıyorlardı, şimdi FETÖ'nün ne zaman terör örgütü olduğu anlaşıldı işte o zaman CHP yanaştı, şimdi HDPKK ile olduğu gibi FETÖ ile de ortaklar. Bu yüzden bırak bir zamanlar diye laga luga yapmayı... Atatürk Orman Çiftliğini talan da nedir? Kamu için yol yapılması, park yapılması ne zamandır talan olarak nitelendirilir oldu? Siz CHP'lilerde yalan talan ve iftiradan bol bir şey yok. Gökçek'e kızgınlığınızın da CHP'nin anladığı dilde defalarca hakkından gelmesi nedeniyle olduğunu çok iyi biliyoruz.
 • Vibrator Vibrator 25 gün önce
  Fetöcü meralin destek verdiği adamdanne olabilir ki vatana hizmet aşkı varya adam reisliğe oynuyor çıkıpta şerefsiz fetö desin bakalım
 • Arife dincerArife dincer25 gün önce
  Yanlış duymuş olmayasanızsoktan ama ne şokmental yorgunluktan ve mart dan dolayı
 • MemoMemo25 gün önce
  Metal yorgunluģunla anlayamamış olabilir
 • AlbeaAlbea25 gün önce
  Yazıklar olsun istiklal marsina karşı öyle yaptıysa
 • HükümdarHükümdar25 gün önce
  Biz size hükümdar olmaya geldik.hizmetkar olmaya değil.
 • Yakup akayYakup akay25 gün önce
  Sayın melih bey her paylaşımlarınız halkı geriyor devlet bahceli ve siz bu ölkeyi karıştırıyorsunuz insanlar 1977 yılına dönmesinimi istiyorsunuz mefat bitti ülke karışsınmı diyorsunuz yorumlar bu düzeni anlatıyor hazmede.miyorsunuz yenilgiyi benim size tavsiyem susmak konuşmamak
 • GerçekGerçek25 gün önce
  Sus be adam artık sus biraz utanma biraz Allah korkun varsa otur yerinde ilahi adalete nasıl hesap vereceksin onu düşün
 • Recep ÇetinRecep Çetin25 gün önce
  İ.Melih Gökçek biz zamanlar Fehullah Gülen ile el eleydi.Ne istedilerse verdiler.Ankara' yı parsel parsel sattılar.Atatürk Orman Çiftliğini yağma ve talan ettiler.Bunların hesabını versin önce.Bıraksın kaga lugayı?
 • BoraBora25 gün önce
  O istiklal marşını belki okuyamamış tır, ama inan senden daha dürüst bir insan, sen servetini erkeksen çok ve acikla
 • HalitHalit25 gün önce
  Gokcek hep sokta sok adam
 • Şeyh uçmaz, mürit uçururŞeyh uçmaz, mürit uçurur25 gün önce
  Kibir (şeytandandır), tatlı dil yılanı deliğinden çıkarır... Adam bir kelime de değil bir kaç harfyanlış söylemiş bilerek söylememiş ise kul dur hata yapar büyütmeyelim... Önemli olan idarecilerimizin daha büyük hatalar yapmaması mesela hain olmaması,her türlü terörün yanında değil karşısında olması... Vaatlerine sadık kalarak seçildiği başkanlığı liyakatle yapması. Sahi seçimden bir iki yıl önce görevden alınan yerleri kazandık mı, hatalarımız var 7den 70 e... Kimseyi küstürmemeli aksine Karşımızdakini kazanmanın gayretinde olmalıyız...Sonradan seküler olmak çakma sekülerdir, Yaradan bize hakiki seküler idareciler gönderdi... İnancımız gereği bütün idarecilerimize dua etmeliyiz Kanunlarımızın ve Allah ımızın kabul etmediği gayri meşru hiçbir iş ve işlemin içinde olmaması için dua etmeliyiz...
 • SevgiSevgi25 gün önce
  Ya bukdarda piskinlik pes dogrusubumelih gökcek kardar yuzsuz biri görülmemistir fötöcünün önde adamları birde cikmış konusuyor
 • ArifArif25 gün önce
  chpkk nin adayından baska ne beklenilir..daha durun bunlar başlangıçdaha neler neler çıkacak..bekleyelim gorelim..
 • NiyeNiye25 gün önce
  Kaç korumaya geziyorsun.altindaki araba nereden.cocuklarin ne iş yapıyor.uzerine kaç daire var akrabalarının.inssat şirketin kaçta ne.asfaltbparalarini sileceğim demiştin niye yapmadın.
 • Recep ÇetinRecep Çetin25 gün önce
  Bu terbiyesiz,haysiyetsiz İ.Melih Gökçek hangi hakla konuşmaktadır?
 • DeliboDelibo25 gün önce
  Şoktaymış...öykülen demiş.. Adam kazandı..yırtın heryerinizi..yunan kazansaydı diyenin peşine gidin...az kaldı Atatürkle karşılaşmasına yunan gibi onuda cehennem e dökecek...
 • Yavuz Öntürk Yavuz Öntürk 25 gün önce
  Ya birak bu ayaklari fetocu melih megriciler gecin artik geçin
 • Ekrem KayaEkrem Kaya25 gün önce
  Salt dil sürçmesi den ibaret bir hatayı bu kadar büyüten zat hic Ankara Büyük Şehir Belediyesi bütçesinde açtığı karadelikler hakkında bir savunma verdi mi acaba.
 • Ahmet koc Ahmet koc 25 gün önce
  Sayın gökçek biz bile anlıyoruz onları rahat ol. Onlar ruhları dahil her şeylerini ufacık menfaatlere feda etmişlerdir. Ne okurlarsa kulaklarına onu uygularlar. Neyi kabul ettiklerini bile bilmezler.
 • Gülay DlyGülay Dly25 gün önce
  Allah aşkına kaçkere istiklal marşını şöylemiste şoka giriyor.Turkiyenin başbakanı öğretmen kelimesini yazamazken dökülen yerine oykulen demiş nolmus.Birakin bunları da uyuşturucuya istismarlara teröre çözüm getirin.
 • Engin aytekin Engin aytekin 25 gün önce
  Ne olmuş dili surcemezmi insanın.
 • Halis SığırcıHalis Sığırcı25 gün önce
  Nedense hep CHP'lilerin dili sürçüyor. Nedense bu dil sürtçmesi hep istiklal marşına denk geliyor. Bu yine ezberden okumuş. Kemal K.öbündeki metşnden bile yanlış okudu.
 • FetosavarFetosavar25 gün önce
  Parsellemeyide bilmez öğret sayın Melih bey lütfen
 • MumcuMumcu25 gün önce
  Hayatınız yalan
 • Ke-mal Ke-mal 25 gün önce
  Millet hak ettiği şekilde yönetilir
 • Colombo Colombo 25 gün önce
  Imamoğlu nun,feto ile ne alakası olabilir.dil sürçmesi olabilir.bazı dangalaklar,millet ittifakına,zillet diyor ya,halkın %40 ına hakaret ediyor ve terörist diyor.insanları kutuplaştıran dille konuşmak,dikta lara yakışır. Demokrasi için birlik mesajları verilmelidir. Şehit cenazesine giden bir lidere linç girişiminde bulunmak,yamyam lık ve demokrasiye saldırmaktır. Ülke mizde beka sorunu yoktur.yerel seçimler de,beka meselesi olmaz.olursa,söylemcinin kişisel bekasıdır.
 • erolerol25 gün önce
  senbikonuşmaartık ya sennası hesapvericeksin bakalım ilahiadalete
 • Ömer sahanÖmer sahan25 gün önce
  Önceden hdp li sonradan chpli canan kaftancı ogretir acele etmeyin
 • SssSss25 gün önce
  Yalan konuşan ölmüyorki
 • ömerömer25 gün önce
  höykürmüş işte sayın başkanım idare edin :))
 • TürkTürk25 gün önce
  İşte bu insan Ankara da belediye bşklğı yağtı dil sürsmesine sarılacak kadar küçük malesef
 • Ekrem Ekrem 25 gün önce
  Bu kadar sütten bu kadar yağ çıkar.
 • İslambolİslambol25 gün önce
  Bilerek yanlış okumuştur,İstanbullular kendinize gelin,Konstantiniyye yaptırmayın orayı!
 • günce günce 25 gün önce
  melih beyi mumla arıcaz ekrumun istiklâl marşını bilmemesi normal adamuşak çark herkese göre dönecekkimdemiş gökçek dönemi kapanmış diye partisine ihanet etmedi hala mücadelesini veriyor dönmedi bazıları gibi çoğu aklınca AK Partiye MHPye ders vermek için chpkk hdpkk ittifaka oy verdilerÇooook pişman olacaklar
 • Ramazan güneşRamazan güneş25 gün önce
  Bay İb Gökçek size tam yakışanı yaptınız Ankara gibi başkent te çeyrek Asır başkanlık yaptınız
 • aslanaslan25 gün önce
  teşekkür ederiz belediye başkanıyken yaptığınız hizmetten dolayı emekli oldunuz keyfini çıkarın
 • Yusuf Yusuf 25 gün önce
  Ekrem imamoğlu trazonun rumlarindan beylik duzunde dedesinin heykelini dikti .şaka değil araştirilsin.
 • Ramazan Güneş.Ramazan Güneş.25 gün önce
  Ne söyleyin sultan MURAT divan da (bakanlar kurulu) ünlü şair NEFİ ye NEFİhiç etme sonra kafanı keserim diyor divanda bir vezir(bakan) DİYORKİ alenenbabam öldü analığım. bana düşerim diyor bunu duyan vezirazam(başbakan) DİYORKİ NEFİ hicvetsene(hiciv olayları çarpıtarak ve karıkatize ederek kişiyi aşağılayan bir sanat dalı) taabi
 • cavit acarcavit acar25 gün önce
  teferruatlarla değil içeriklerle uğraşal7msayı diyenide görüşmeye gidenide mektupları okuyanlarıda biliyo bumilletnasıl çağı yakalarız.biz ona.çözüm bulun. bulanık suda avladıklarınız yeter size 7 cet soyunuza yeter. bizi ürwticiyi düşünün katara satmayın şirket adı altında. saygılar
 • BozokBozok25 gün önce
  Melih gokceke cakal yazan kendini bilmez ankara kayastan girip etimesvuta kadar hic kirmizi isiga takilmadan gidiyorsun.et kafali bu işler heykel boyamakla bahar soylemleri ile olmuyor. Hadi yavas asgari ucreti 2800 yapsin gorelim izmirde yapsin gorelim. Kisaca ankaranin her yerinde gokcekin emegi vardir gostersene surayida bizim adam yspmisti. Suz sadece lafka yaparsiniz.
 • ulviye yıldırımulviye yıldırım25 gün önce
  ya size ne demeli edep yahu!! ben dinledim çokda duygulandım adam gibi okudu insan gibi vatansever gibi sizi hiç görmedik öle bi maalesef utanın Allah tan korkun
 • galipgalip25 gün önce
  Gökçek neden görevden alınmıştı unuttum ben
 • Deli İboDeli İbo25 gün önce
  Şimdi bu CHP'nin kankileri PKK'lılar İstiklal Marşı okumuyorlar ya, onlarda İstiklal Marşını kankilerine şirin görünmek için dejenere ederek okuyorlar her hasıl.
 • AliAli25 gün önce
  Çocukken dili dönmezken öğrenmiştir, ondandır..
 • Duygu vatanDuygu vatan25 gün önce
  Ekrem mücadele de kemal karabulut gibi istiklal marşını bilmiyor muş şaşıırmayın
 • ŞanlıurfaŞanlıurfa25 gün önce
  Aşağılamayın o şahsı. Bir grup insanı temsil ediyor. Mahcup olmasınlar
 • hercaihercai25 gün önce
  Imamoglu ya da Hahamoglu Fetocu zaten!
 • AlperenAlperen25 gün önce
  Hadi ya!..Seviyeyi iyice düşürdünüz..Gaflardan yürüyecek olursanız bütün siyasilerin gafları burdan köye yol olur..Size internetten iki erdoğan videosunu izlemenizi hususen tavsiye ederim..Düşmanlığı bile ayağa düşürdünüz..
 • SorarSorar25 gün önce
  Cakal.melih cakallik donemi kapandi istiklal marsi vatan bayrak muhabeti ankarayi yirmi yillik yamayi talani gasp iortmez senin soyledigin tiyotr o lara inana n ankarada bek enayi kalmad i yani yorsan dondurma ye
 • TakipçiTakipçi25 gün önce
  Melih gökçek haklı.Bu şahıstan çok şok eden işler göreceğiz, daha neler görrceğiz neler neler.Bu şahsı tnımak isteyenlere Bakara suresi 204-206 ayeylrini okumalarını öneririm.
 • BurakBurak25 gün önce
  Haber mi bu şimdi

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019