• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kuruluş Osman'ın yıldızı ikinci kez baba oluyor

ATV'nin sevilen dizisi Kuruluş Osman'da "Osman Bey"i oynayan Burak Özçivit ikinci kez baba olmaya hazırlanıyor.

Yeniakit Publisher
2022-06-24 21:53:00 -
Kuruluş Osman'ın yıldızı ikinci kez baba oluyor

Çalıkuşu dizisinin setinde tanışarak evlenen Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çiftinin ikinci kez bebek beklediği ortaya çıktı. 2019 yılında çocukları Karan'ı kucağına alan Fahriye Evcen ile Burak Özçivit çifti, ilk kez anne-baba olmanın sevincini yaşamıştı. İkinci bebek beklediği ortaya çıkan ünlü çift, önceki gün Bodrum'da objektiflere yansıdı.

"Neler hissediyorsunuz?" sorusuna yanıt veren ikili, "Biz de yeni öğrendik. İnanılmaz heyecanlıyız. Çok sevindik. O kadar yeni ki Karan'a bile söyleme fırsatımız olmadı. Hatta gördüğünüz gibi yolu bile şaşırdım. Kapalı yola girdim farkında olmadan. 'Kız mı olsun, erkek mi olsun?' modunda değiliz. Sağlıklı vatana, millete hayırlı evlat olsun, yeterli. Ben zaten uykusuz gecelere alışkınım. Karan ile stajımı tamamladım" şeklinde konuştu.

Fahriye Evcen, Karan'ın doğmasından sonraki süreçle ilgili, "Zaten tempolu bir iş yapıyorum ama hep zamanı çok iyi yönettiğimi düşünüyordum. Kendimle gurur duyarken, hayatıma bir bebek girdiğinde aslında işin hiç de öyle olmadığını, bebeğin benim ritmimi tepetaklak ettiğini gördüm. Çünkü bebeğin kendi ritmi var ve anne ona zaman ayırmak zorunda. Uzun süre kimseden destek almadım. Burak'ın da katkısı oldu" ifadelerini kullanmıştı.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23