Kılıçdaroğlu'nu yumruklayan vatandaşa sevgi seli! Halk sıraya girdi

Ankara'daki şehit cenazesinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'na saldıran ve dün gece saatlerinde serbest bırakılan Osman Sarıgün'e köyünde sevgi selinde bulunuldu. Halk, Sarıgün'ün elini öpmek için evin önünde sıraya girdi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 12:30

Ankara Çubuk'taki şehitcenaze töreninde CHP lideri Kılıçdaroğlu’na yumruk atan ve serbest bırakılan Osman Sarıgün elleri öpülerek karşılandı.

Ankara'nın Çubuk ilçesi Akkuzulu Mahallesi'nde 21 Nisan Pazar günü şehit Piyade Sözleşmeli Er Yener Kırıkcı'nın cenaze törenine katılan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, saldırıya uğramıştı. Osman Sarıgün adli işlemlerin ardından adli kontrol şartıyla serbest bırakılmasına karar verildi.

Osman Sarıgün'ün adliyeden çıkışının ardından adeta törenle karşılandı. Sarıgün'ün ellerini öpenler görüntülerini de sosyal medyadan paylaştı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Nisan 2019 Çarşamba 12:30

YORUM YAZ

 • hikmet yılmazhikmet yılmaz24 gün önce
  ahiret yok mu demek istiyosunuz biz ne ara böyle millet olduk yapılan şeyin savunulacak tarafı var mı yapmayın Allah aşkına
 • mustafamustafa24 gün önce
  SABAH ÖĞLE AKŞAM HER YEMEKTEN SONRA GÜNDE ÜÇ DEFA KEMOTERAPİ.
 • mustafamustafa24 gün önce
  KEMOTERAPİ
 • Alkan Alkan 24 gün önce
  BENDE BIR VATANDAS OLARAK OSMAN SARIGÜNÜN ELLERINDEN ÖPÜYORUM VE ELLERI DERT GÖRMESIN .. SENI PROVOVEKETOR SENI IMANSIZ ERMENI SOYU SENI DÜZEMBAZ ULAN HEM FETÖCÜ TERÖRISTLERIN HEM DAGDAKI TERÖSTLERIN KÖPEKLIGINI ITLIGINI USAKLIGINI YAP DOGUDA BÜTÜN EVLERIN IÇINE DISINA ÇUKUR KAZAN TERÖRISTLERE BIZIM ARKADASLAR DIYENTERÖRIST KILICDAROGLU DEGILMI FETÖ TERÖRISTIN HER EMRINI VE AGZINDAN ÇIKANLARI AYNEN UYGULAYAN BU TERÖRIST KILICDAROGLU DEGILMI BIRDE KALKMIS SEHIT CENAZELERINE KATILIP PROVOKÖTÜRLÜK YAPIYOR BEKIR BOZDAGADA YUMRUKLU SALDIRIDA BULUNULMUSDU PEKI BEYNAMAZ SAPIK TERÖRIST KILICDAROGLU TELEFON AÇIP GEÇMIS OLSUN DILEGINDE VE DE KINAMADA BULUNMUSMUDUR HAYIR BULUNMAMISTIR SENIN GIBI BIR ALÇAGA AZ BU YUMRUK BEN AKP DEN BEYNAMAZ SAPIK KILICDAROGLUNA KINAMADA BULUNAN. VE GEÇMIS OLSUN DIYEN DEVLET GÖREVLILERINIDE BEN BIR VATANDAS OLARAK BEN KINIYORUM
 • cesur alicesur ali25 gün önce
  Tarafsızımdiyen arkadaşbizim sevdamız yumruk atanı savunmak değil bizim savunmamız yumruk atılmadan önceki vahim durumlarbakanın burnunu kıracaksın ''yumruk Terapisi'' diyeceksin seçimlerde her evden bir tane Hdpkk ya oy isteyeceksin sonra yediğin yumruğun peşine düşeceksin Erdoğan gitsin de ne olacaksa olsun.... olmazzzzz...
 • Blntskn Blntskn25 gün önce
  Helal olsun
 • TarafsızTarafsız25 gün önce
  Bu haberi yapan arkadaş; Allah için, elini vicdanına koy ve cevap ver, şayet o yumruk bir akp li vekile ( bakın Erdoğan'a demiyorum, damada demiyorum) her hangi bir akp li vekile atılsaydı, yumruğu atan serbest kalsa ve sonra da insanlar yumruk atan eli öpmek için kuyruğa girseydi, aynı tarzda haber yapar mıydınız? İşte tam da burada " Haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır" sözünü hatırlatırım. Biraz vicdan, biraz insaf, adalet, kul hakkı lütfen. Siz böyle yaparsanız bu ülkede kızgın demir hiç soğumaz. Günah günah. Yumruk atan el öpülmez, öpüyorlar sa da bu manşet haber olmaz. YAŞASIN BARIŞ...
 • AliAli25 gün önce
  Pes yani ne duruma geldik, millet iyice yozlasti. Ayni durum iktidarin basina gelse tutumunuz ayni olabilir mi acaba?
 • cesur alicesur ali25 gün önce
  Yaş itibarı ile benden küçük sanırım ama o el öpülür
 • mutmainemutmaine25 gün önce
  Akp li bakana saldırı olduğunda YUMRUK TERAPİSİ diye başlık atan gazetelere neden ses çıkarmadınız? Geçmiş olsun bile dilemedi karabulut...Demokratik hak diye gezenleriniz vardı!..ayar verdik diyenleriniz vs....Bu olay sevinilecek birdurum değil, halen anlamıyorsunuz? Sevinilen bir durum yok....Herşey ortada göremeyen gözler kalpler var.yorumlarda ÇİRKEFLİK akıyor,
 • veliveli25 gün önce
  Cenazeye taziyesebebi nedir? Cenaze yakınlarını teselli etmek, onların acısını paylaşmak. Peki söz konusu olaya sebebiyet veren h.yar ne yapıyor? Adamlar gelme diyor geliyor, emniyete de haber vermiyor. Mesele taziyede bulunup acıyı paylaşmak mı? acıyı artırmayı önemsemedensiyaseten boy göstermek mi? Kendi sufli siyasi çıkarları için insanların acısını hiçe saymak mı?
 • ReisReis25 gün önce
  Burada güzellemeler yapanlar ateşle oynadıklarının farkında değiller. Yarın öbür gün nasıl olsa cezası yok diye, Akp'den sonra ülkenin en çok oy alan siyasi partinin genel başkanına daha büyük bir saldırıda bulunsa ve bu sefer diğer taraftan da karşı saldırı gelse, ne akp ne de başka bir güç olayların önünü alamaz. Ya da şöyle söyleyeyim, diğer taraftan bir vatandaş Akp'den bir vekile aynı şekilde bir saldırıda bulunsa bunun hesabını kim verecek? Resmen iç savaşa sürükleniyor toplum, burada gelmişler osman amca diye güzellemeler yapıyorlar. Allah akıl fikir versin ne diyeyim.
 • HainHain25 gün önce
  Kurtuluş Savaşı yıllarında İngiliz destekli Yunanistan ile işbirliği yapıp, Milli Mücadele'ye ve Türkiye'ye ihanet edenlere ne sıfat uygun ise Osman Sarıgün adlı kişiye aynı sıfat uygundur. O zamanlarda da kendi halkına ihanet eden medya vardı şimdi de var. Mesaj alınmıştır umarım.
 • SelamSelam25 gün önce
  Biraz insan olun, sizin içinizde hiç mi insana karşı zerre kadar sevgiyok. Allah göstermesin bir içsavaş çıksa siz acımadan insanları katledersiniz. sizin vicdanınız kurumuş.
 • mustafamustafa25 gün önce
  OSMAN DAYI O ELLERİNİ ÖPERİM. SEN O YUMKURUĞU SADECE CANCIK KEMAL'E DEĞİL TÜM VATAN HAİNİ CANCIKLARA ATTIN. HELAL OLSUN.AYAKTA ALKIŞLIYORUM. HEYKELİNİ DİKECEM SENİN. YAHU ZANNEDERSİN MUHAMMED ALİ MEZARDAN KALKTI VATAN HAİNİ KAMALİSTE YUMRUĞU ÇAKTI. ROCK NİN FİLMİ GİBİYDİ. HELAL OLSUN OSMAN AMCA.
 • qwertyqwerty25 gün önce
  Olaylar daha da büyüseydi ve Kılıçdaroğlu'nun başına daha vahim şeyler gelseydi, hükümet çok daha zor durumda kalırdı. Arayıp da bulamadıkları böyle bir durum için, Erdoğan gitsin de ne olursa olsun zihniyetindekiler Kılıçdaroğlu'nu feda etmezler mi?
 • qwertyqwerty25 gün önce
  Kılıçdaroğlu'nun cenazeye gittiğinde tepki çekeceği besbelli. Buna rağmen Kılıçdaroğlu cenazeye gidiyor. Hadi cenazeye gidiyor, niye emniyet birimlerine tedbir alınması için haber vermiyorlar? Kılıçdaroğlu muhtarı ve cenaze ailesini arattırdım diyor. Ama muhtar haber vermediler diyor. Burada bir gariplik var. Kılıçdaroğlu gerçekten danışmanlarına yada programını düzenleyenlere "arayın bir havayı yoklayın, gerekirse emniyet birimlerine de haber verin" demiş olabilir. Muhtara göre arayan soran olmamış. Emniyet de haber veren olmadı diyor. Acaba Kılıçdaroğlu'na "efendim aradık, sorduk. Pek sorun çıkacağa benzemiyor, cenazeye rahatlıkla gidebilirsiniz" mi dediler acaba? CHP içinden birileri Kılıçdaroğlu'na tuzak mı kurdular? Bu konunun da aydınlatılması lazım. Kılıçdaroğlu köylüleri arattırdım diyor, muhtar yok böyle birşey diyor.
 • SelcukluSelcuklu25 gün önce
  Osman dayi! Sen tokati sadece bir kisiye degil yerli isbirlikcilerin hepsine vurdun. Allahu teala sebin gibilerinin sayisini cogaltsin
 • hasanhasan25 gün önce
  KRİPTO ERMENİ VATAN HAİNLERİNE YUMRUK ATAN KİŞİ BİZİM İCİN MUBAREKTİR. OSMAN EMMİYİ TEBRİK EDİYORUM..
 • AdanalıAdanalı25 gün önce
  Ben Adana dayım mümkün olsa Osman emmim elini öpmeye gelecem ama uzağım.
 • SelimSelim25 gün önce
  ABARTMAYIN !
 • Ekrem Erdoğan/ KAYSERİEkrem Erdoğan/ KAYSERİ25 gün önce
  Geçmiş olsun OSMAN amca. Mübârek ellerinden öperim. Sen gerçek bir TÜRK ve ANADOLU yiğidisin. Bizler bir evladın olarak her zaman ve zeminde madden ve manen yanındayız.ALLAH (cc) yar ve yardımcın olsun,o mübârek ellerin hiç bir zaman dert görmesin. ALLAH'ım (cc) o öpülesi ellerini CENNET-İ ALA da bütün bedenin ile beraber ebediyyen misafir eylesin.ŞEHİD MEHMED'lerime komşu eylesin İNŞAALLAH'U TEALA.
 • Aklı selimAklı selim25 gün önce
  Tanerin burnunu kranı unutmadık bekirin dudağını patlatanıda tayyibi markete kıstıran soma halkınıda unutmadıkkemali boksluyanları unutmadık .... Buinsanların inanç merkezindeki tanrı her neyse (kiminin geçim tanrısı kiminin para tanrısı kiminin din tanrısı kiminin makam tanrısı kimin vatan tanrısı.. gibi) o kutsaladokunulduğunda ağzınız burnunuz itina ike kırılır. Şehit ne oldu kara toprak oldu. Kıran kırdığıyla geren gerdiğiyle atar yapan yaptığıyla şov yaptı şehit kimin uğrunda.
 • yok artikyok artik25 gün önce
  Bu hesap dönecek bilginize.Siz böyle desteğe fitneye,yalana devam.
 • Ali KOÇAli KOÇ25 gün önce
  Türk halkı olarak kimi ve ne kadar seveceğimizi bilmiyoruz. Öğrendiğimizde sorunlarımızı çözmüş olacağız...
 • Pazarcı Pazarcı 25 gün önce
  Tüm türkiyeseviyor seni dede müsterih ol sen
 • HaktanHaktan25 gün önce
  Eli öpülecek adam ellerine sağlık
 • ErcanErcan25 gün önce
  Hangi siyasi lidere yumruk atılırsa cezası olmayacak galiba, ben bunu böyle anladım. Hakim bu kararla bunun önünü açtı şimdi insanlarımız boksör olabilir bütün siyasiler tehlikede geçmiş olsun.
 • AaaAaa25 gün önce
  Oldu mu şimdi ya?
 • LeventbayLeventbay25 gün önce
  Yuh olsun diyorum .. şehit cenazesi bu yarı akıllı adamın gölgesinde kalmış , baba oglunu kaybetmiş, kimin umurunda ,. Cenaze bazılarının show alanı olmuş . Yumruk yiyende atanda .. yazıklar olsun . Ortadogu halkı olmuşuz ..
 • GulbahceGulbahce25 gün önce
  Bitm8siz la
 • yorgunyorgun25 gün önce
  Bay Kemal işte gör anlatmaya gerek yok halk anlatır anlamayanın da gözünün ortasına kor vesselam
 • Hasan cemalHasan cemal25 gün önce
  Ofkenin yumrugu
 • Milli ŞuurMilli Şuur25 gün önce
  Duygularımızın Tercumanı Osman Emmi
 • Çok güzel bir haber Çok güzel bir haber 25 gün önce
  Halk sahip çıktı
 • YusufYusuf25 gün önce
  Yazıklar olsun şiddeti körükleyen bir hareket, gün olur birileri birini döver öldürürse aynı görüntüleri yapanlar çıkarsa bu memleket için hiç hayırlı olmaz. Medya çok önemli bu konuda bu olayı yapanları kınamalı ki yarınlar sağlıklı olsun. Bu durum devlete millete düşman guruplara güç verir ben çok yanlış buluyorum. Ogün samast lar böyle durumlardan güç alıp eylem yaptı, çok yanlış bir durum. Yarın biri de bu amcayı dövüp birilerine yaranmak isteyebilir. Şiddetin herşekli kınanmalı.
 • Muhammet Muhammet 25 gün önce
  Siz şiddeti kutsamaya devam edin. Yazık.
 • misafirmisafir25 gün önce
  Çoook sevindim serbest kalmasına bundan sonra da şehit ailelelrinin yanına giderken herkes dikkatli ve nazik olsun gerçekten üzüntü duymayanlar gitmesin çünkü bu anlaşılıyor
 • OlmadıOlmadı25 gün önce
  Türk ve Kürt kardeşliğni hedef alan taheretsiz kefere kemal. Olmadı işte. Git yıkan da gel.
 • Mustafa .Mustafa .25 gün önce
  Vurana elsiz sövene dilsiz gerek
 • NurNur25 gün önce
  Nefret tohumu chp ayağına dolandı kazdığın kuyuya düştün pkk taşaronu olmak pahalıya patlayacak batının maşası olmak sizi dibe vuracak chpnin seçmenlerine yazıklar olsun
 • Halim selimHalim selim25 gün önce
  Bir paket makarnaya, bir çuval kömure oyunu satanin, zihniyeti de bu kadar olur. Ben niye bu haldeyim demez de, ulkeyi gerenin elini oper, onun efendisine oy verir. Düşüncek beyni olsa zaten o durumda olmazdı.
 • Halim selimHalim selim25 gün önce
  Bir paket makarnaya, bir çuval kömure oyunu satanin, zihniyeti de bu kadar olur. Ben niye bu haldeyim demez de, ulkeyi gerenin elini oper, onun efendisine oy verir. Düşüncek beyni olsa zaten o durumda olmazdı.
 • Halim selimHalim selim25 gün önce
  Bir paket makarnaya, bir çuval kömure oyunu satanin, zihniyeti de bu kadar olur. Ben niye bu haldeyim demez de, ulkeyi gerenin elini oper, onun efendisine oy verir. Düşüncek beyni olsa zaten o durumda olmazdı.
 • Devrim ÖZİSLAMDevrim ÖZİSLAM25 gün önce
  Arkadaşlar yapılan iş ve saldırının boyutu hiç doğru değil. Orada çok güzel protesto yöntemleri olabilirdi. Kılıçdaroğlu kendine saldırı yapılacağıbı bilecek kadar zeki insandır. Peki bunu neden yaptı? Şehit cenazeleri üzerinden CHP ye yapılacak psikolojik saldırıları cenazede kendisine yapılacağını bildiği saldırıyı kullanarak bundan sonraki şehit cenazeleri olursa CHP nin suçlanmasını baskılamak ve önlemek. Riskli bir oyuna girdi. Kendisi açısından başarılı oldu görünüyor ama iyi bir asimetrik psikolojik savaşla yaptığı iş ters çevrilebilir. Şehit aileleri ve yakınları bazı gösteriler,toplantılar, etkinlikler yapıp CHP yi HDP ile yaptıkları ittifaktan dolayı eleştirebilirler. Biz evlatlarımızı siz HDP ile ittifak yapın diye mi ŞEHİT verdik gibi toplumun bilinçaltında iz bırakacak şekilde dövizler oluşturulmalıdır. Kılıçdaroğlunun şehit ziyareti tamamen düşünülüp planlanmış bir tasarımdır. Hedefleri;1. Erdoğan2. Süleyman Soylu3. TSK nın PKK operasyonları4. TSK nın Fırat'ın doğusuna operasyon ihtimali5. Ittifak sonrasışehit aileleri tarafından olması muhtemel protestoları ve tepkili konuşmaları BASKILAMAK
 • ahmetahmet25 gün önce
  siddeti obaylamak mumkun degil*baskalari yapsa bile!)...ama..sehit acisi oldugu belli olan buyumruk asil 2002 den sonra organize sehit provokastonu yapan, bakan yumruklatan, bu provokator saldirganlara medya ve siyasi destek veren ikiyuzlu alcaklara da inmis "kabak gibi aciga cikarmistir"
 • ÜmitÜmit25 gün önce
  Doğru olanı yaptı helal olsun cenazemizde chpkk lılar apo aşığı siyatciler istemiyoruz
 • PelinPelin25 gün önce
  Yazıklar olsun bu mudur muhalefet etmenin yolu? Kılıçdaroğlu bu ülkede PKK'nın saldırdığı tek siyasetçidir. zamanında kim PKK ile anlaşmalar yaptı hepsi unutuldu şimdi
 • Rabia Zafer Rabia Zafer 25 gün önce
  Benim İçinde Öpsūnler. Dayının Ellerinden. Eline Sağlık. Duygularımıza Tercūman Oldu.
 • meyyidmeyyid25 gün önce
  kelepçe takılacaklar mecliste cirit atıyor ama bu adam aşağılanacak şekilde karakola götürülüyor...ne diyeyim..
 • NazmiNazmi25 gün önce
  Bu olayı yapan destek veren kim varsa feto bağlantısı araştırılmalıdır.
 • BarışBarış25 gün önce
  Terörist Osman Öcalan la bu Osman'ın farkı yok.ikiside ulkemi bölmeye çalışıyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019