• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kavga çok büyük! "Ali Fetöcan"

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, KHK'lıların haklarını iade edeceklerini belirten DEVA Partisi Ali Babacan'a tepki gösterdi. Özdağ, "Gidip FETÖ'nün elini öpeceğim de tam olsun. Ali Fetöcan" ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-05-18 13:03:00 -
Kavga çok büyük! "Ali Fetöcan"

DEVA Partisi Genel Başkanı Ali Babacan, dün sosyal medya hesabından başta terör olmak üzere çeşitli nedenlerden dolayı görevden atılan KHK'lılarla ilgili bir paylaşımda bulundu. Babacan, "Kamu görevine alınamayan tüm KHK'lıların yasal, mali ve sosyal iade okuyor. Haklarındaki kısıtlamaları kaldıracağız. İsim yer tüm listeleri kamu ve kurumların kayıtlarından sileceğiz" dedi.

Özdağ'dan tepki geldi

Babacan'ın bu sözlerine Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ'dan tepki geldi. Bir paylaşım da kendisi yapan Özdağ, "Gidip FETÖ'nün elini öpeceğim de tam olsun. Ali Fetöcan" ifadelerini kullandı.

"Ben terör uzmanıyım. Teröristleri izlerim"

Özdağ, bir takipçisi tarafından kendisine sorulan, "Peki siz niye Fethullah Gülen'i takip ediyorsunuz?" şeklindeki soruya da yanıt verdi. Özdağ, "Ben terör uzmanıyım. Teröristleri izlerim" sözlerini kullandı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

ramazan aktan

Halk ihaneti affetmez oylarıda yok fetonun oylarını almak için tüm muhalefet partileri fetoya yalaklanıyorlar başka çareleri yok  

099

danışıklı tartışma oy toplama taktiği
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23