Kadir Mısıroğlu'ndan 'ABD' yorumu: Sonu Moğollar gibi olacak

Tarihçi-Yazar Kadir Mısıroğlu, Twitter hesabından terör devleti ABD hakkında görüşlerini beyan etti. Mısıroğlu, geçmişte yaptığı bir paylaşımda ise ABD'nin sonunun Moğollar gibi olacağını ifade etti.

12 Ağustos 2018 Pazar 02:00

 yeniakit.com.tr 

1991 yılında yurtdışında gerçekleştirdiği bir konferansta ABD hakkında görüşlerini aktardığı video kaydını tekrar paylaşan Tarihçi Araştırmacı Yazar Kadir Mısıroğlu, tweet'inde ABD ekonomisinin Siyonistlerin elinde olduğunu ifade ederek "Onların hesabını Türk milleti görecek" ifadesinde bulundu.

"ONLARIN HESABINI TÜRK MİLLETİ GÖRECEK"

Kadir Mısıroğlu paylaştığı videolu paylaşıma "Amerikalıların elinde bir tek kuru bayrak var, iktisadi güç Yahudi'nindir. Aşağı yukarı Dünya'nın her yerinde böyledir ama onların da sonu yakındır. Onların hesabını da Türk milleti görecektir." sözlerini tekrar ekledi.

"ABD'NİN DE SONU MOĞOLLAR GİBİ OLACAK"

Geçtiğimiz Aralık'ta attığı bir tweette ise ABD'nin büyük devlet olmadığını ve Moğollar gibi dağılacağını söyleyen Mısıroğlu, "Türkiye büyük devlettir ancak süper güç değildir. ABD süper güçtür ancak büyük devlet değildir. Büyük devletler kaybettiği gücü geri kazanabilirler, ancak büyük devlet olmadan süper güç olanlar bir kez çöktüklerinde tekrar dirilemezler. ABD'nin de sonu Moğollar gibi olacak. ABD eyaletler arası savaş ile yıkılacak. Dolar'ın yerine paranın te'minatı "Altın" olduğunda iktisadi olarak da çökecekler. AB de dağılacak. Bugün dünya yeni sistemin doğum sancısını çekiyor. Geleceğin dünyasının en büyük iki gücünden Türkiye ile zıdlaşan kaybetmeye mahkumdur." ifadesinde bulundu.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 02:00

YORUM YAZ

 • ibrahim aydemiribrahim aydemir7 ay önce
  az kaldi bu kökü bücür dallari büyük agacin yikilmasina. bu arada emre denilen fetö cüye : 40 yildiir cia in ince ince isledigi dinini dahi elinden aldigi fetö cöktüartik uyanin fetö geberiyor amerikada.
 • mertmert7 ay önce
  Üstadın tespitlerine katılıyorum.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş7 ay önce
  aynen katılıyorum kadir hocamıza
 • KAMİLKAMİL7 ay önce
  SÖMÜRGE ZİHNİYETİNDE YETİŞENLER MALESEF BU KADAR DÜŞÜNEBİLİYOR...KALDIRIN KAFANIZI RÜZGARIN EN HAŞİN ESTİĞİ ZAMANLARDA DA BU MUHTEREM AYNI SÖZ ÜZRE İDİ...NE DELİLİĞİ KALDI- NE MECZUPLUĞU...BOŞUNA SÖYLENMEMİŞ DELİ OLUNMADAN VELİ OLUNMAZ DİYE...
 • EmreEmre7 ay önce
  Mantıksız konuşmuş, bu işler öyle olmuyor.
 • halil45halil457 ay önce
  hic sanmiyorum ...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

24 Mart 2019