İşte Yeni Zelanda'daki saldırıdan yaralı kurtulan Türk'ün saniyeler sonra çektiği görüntüler

50 Müslümanın şehit olduğu Yeni Zelanda’daki terör saldırısında yaralılar arasında bulunan Türk vatandaşı Mustafa Boztaş’ın saldırıdan saniyeler sonra çektiği görüntüler ortaya çıktı.

17 Mart 2019 Pazar 14:17

Yeni Zelanda’da iki camiye gerçekleştirilen terör saldırısında yaralılar arasında bulunan Türk vatandaşı Mustafa Boztaş’ın hain saldırıdan saniyeler sonra çektiği görüntüler ortaya çıktı.

Dehşet anlarını anlatan Boztaş, “2-3 saniye geç kalsaydım ölmüştüm” dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Mart 2019 Pazar 14:17

YORUM YAZ

  • AustAust4 gün önce
    Rabbim şifalar versin Mustafa kardeşim. Allah'ın savunmasız abid kullarına Kendi Evi olan Camilerde elinde silah ve bombalarla kahraman kesilen çocuk katliamcısı itin varıp çıkamayacağı yer Cehennem'in en dibi olsun. Hiç şüphesiz Rabbimiz onun hakkından gelecektir. Sizlerse Allah'ın sevilen kullarındansınız inşa Allah. Şehitlerimize Rabbimizden tekrar rahmet niyaz ederiz.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mart 2019