İcraatleri sahiplendi! İmamoğlu'ndan indirim sonrası açıklama

Öğrencilere ulaşımda indirim ve bayramlarda ücretsiz ulaşım için açıklama yapan Ekrem İmamoğlu, su indiriminin de kabul edilmesinin ardından, "İstanbullulara hayırlı olsun. İndirimleri kontrol ve takip etmek için lütfen faturalarınızı saklayın" ifadesiyle yapılan icraatleri sahiplendi.

16 Mayıs 2019 Perşembe 00:54
İcraatleri sahiplendi! İmamoğlu'ndan indirim sonrası açıklama

Toplu ulaşım indiriminin ardından İSKİ’deki su indiriminin de kabul edilmesinin ardından indirimleri sahiplenen İmamoğlu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

İmamoğlu, “Güzel şeyler olmaya devam edecek. Seçim öncesinde vadettiğimiz ve 18 günlük icraatımız sırasında İSKİ Genel Kurulu'na önerdiğimiz su indirimi de İBB Meclisi'nden geçti. İstanbullulara hayırlı olsun. İndirimleri kontrol ve takip etmek için lütfen faturalarınızı saklayın” şeklinde bir paylaşımda bulundu.

Bir diğer paylaşımında "18 günlük icraatımızdır. Öğrencilerin aylık abonman ücreti 85 TL'den 40 TL'ye indi. 19 Mayıs Bayramı'nda ulaşım tüm İstanbullulara ücretsiz. Ramazan Bayramı'nda ulaşım tüm İstanbullulara ücretsiz. Hayırlı olsun, suda vaadettiğimiz %40 indirimin de takipçisiyiz." açıklamasıyla indirimlere sahip çıktı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 16 Mayıs 2019 Perşembe 00:54

YORUM YAZ

 • OsmanlıOsmanlı5 gün önce
  bu yunan tohumu çok akıllı zannediyor kendini ama .ikimkadar beyni yok papazoğlu...
 • ihsanihsan5 gün önce
  ak partililer yaptı adam sahipleniyor şeref yokki
 • selmanselman5 gün önce
  Evet bunlar adamın vaatleriydi. Teklifi de o verdi. Akp de bunu kabul etmek zorunda kaldı. Hafızanızı mı sildirdiniz?
 • hizipsavarhizipsavar5 gün önce
  istanbulu yunalılar kazandı demekte haklılar. sonuçta dedesinin heykelin yaptı adam beylikdüzüne
 • Oumar_FDOumar_FD5 gün önce
  İmamoğlu yine dört ayak üstüne düştü!
 • evcilevcil5 gün önce
  Bu chpfetö sinsi planlarıyla donatılmış.bir başkasının icraatlarını üstleniyor iki yapamayacaklrı vaadlerde bulunup üç kağıtçılık yapıyorüç misafir geldikleri evdeev sahibi adınasözüm ona garibanlara yattığı odayı verecekmiş, yiyeceği yemeği verecekmiş gibi vaadlerde bulunuyor.
 • cccccc5 gün önce
  Hem hırsız hem sahtekarlar.
 • AKINCIAKINCI5 gün önce
  TEBRİK EDİYORUMMUHALAFETHER ZAMANÇALIŞACAK PROJE ÜRETECEK, YANİMUHALEFETGÜÇLÜ OLACAKKİYARIŞMAOLSUNBÖYLEVATANDAŞA GÜZEL İŞLERYAPILSINBRAVO AKPVE MUHALEFETE....
 • ZIRTOZIRTO5 gün önce
  cok iyi uspiyors
 • alparslanalparslan5 gün önce
  devletin kesesinden yani el sırtindan ağalık yaparak iktidarin kazanimlarini ne guzel degerlendirmis bakin. simdi millet bunu bi sey yapmis zannediyor ama ak parti kendi kazanimini milletine vermekten kacinir ise bu millette yari yolda birakir. milletin rizkindan kesmeyecekti ak parti ve bir köprü eksik yapacakti ve bu köktendinsizlerin agzina domates, sogan ve patlican gibi garibin katığını kesmeyecekti. dost acı söyler düzeltin kendinizi diye. türkiyedeki yağlı kodoman takımına poşet koymaz ve isterseniz 10 lira yapın market poşetini yada pazar poşetini ama garip guraba bunu unutmaz ve böyle captan düşürür ve patinaj yaptırır. yanlışlarıni düzeltmek için illa büyükşehirlerin kaybedilmesi mi lazımdı ??? bu kemalist laik aşırı dinsizleri şımartı ve surda gedik açtırdı en sonunda.
 • SahinSahin5 gün önce
  Bu adam ya rahatsiz hala kendini belediye baskani saniyor yada biryerlerden cok ciddi baski var kendini o koltuga oturtmak istiyor.
 • Kasım Kasım 5 gün önce
  İBB meclisini iyi sıkıştırmış. Kabul etmeseler "Biz indirim yapalım dedik AKP'li meclis reddetti" diyecekti, kabul ettiler bu sefer halkını düşünen kahraman oldu. Bu kadar masrafı neresinden finanse edecek bakalım? İstanbul'u borç batağına sokacak bu geri zekâlı CHP zihniyeti.
 • Alkan Alkan 6 gün önce
  RUM YUNAN BOZMAZI FETÖCÜ TERÖRIST....TERÖRIST DESTEKCILERI UTANMADAN SIKILMADAN BIRDE.... SU....INDIRIMLERIN KENDISISIN IÇRATI OLDUGUNU RAHAT VE PISKIN PISKIN SÖYLEYEBILIYOR SEN VE .......SIZI HIRSIZLAR SAHTEKARLAR IKIYÜZLÜ MÜNAFIK TAKKIYECILER DINSIZ IMANSIZ INAÇSIZLAR SEÇIM ZAMANI TAKKIYECILIK SEÇIMDEN SONRA FIÇIDAN BIRA RAKI SERVIRSLERI KOKTEY PARTILERI ALLAHIN HER MÜBAREK AYLARINDA ORUÇ TUTUYORMUS GIBI GÖRÜNÜP GIZLI MEKANLARDA YEMEK YEMELER ÇAY IÇMELER..IÇKI..IÇMEK .BU NE ULAN SEREFSIZ YAMUK SÜMÜKLÜ IMANSIZOGLU DAGDAKI TERÖSTLER SENIN GIBI IMANSIZOGLUNUN DESTEKLEMELERI IÇIN HDP PKK DHSKPC DINSIZ IMANSIZ SIYONIST TERÖRIST FETÖCÜLERE TALIMAT VERIR SONRADA ALIN TERIYLE ISTANBULU KAZANMIS GIBI ZORBALIKLA MAZBATAYI ALIRSIN 15 20 GÜN IÇINDE ISTABUL BÜYÜK SEHIRIN KOZMATIK ODALARDAKIGIZLI KALMASI GEREKEN ISIMLERI ADRESLERI KOPYALAMAYA ÇALISMAK VE DAHA NICE FETÖCÜ TERÖRISTLERIN HDP PKK DHSKPC LILERIN ORTAKLASA YAPTIGINIZ ORGENIZE ILE HERSEYI ELE GEÇIRMEK TERÖRIST FETÖ VE TERÖRIST HDP PKK DHSKPC YANDASLARINI ISTANBUL BÜYÜKSEHIRI BU SAYMIS OLDUGUM TERÖRISTLER ILE DOLDURMAK TERÖRISTLERE ÇALISAN FETÖCÜ HDP PKK DHSKPC BIR CHP ÖRGÜTÜSINIZ YUNANLIR ISTANBULU BIR YUNAN KAZANDI DIYENLER HAYIR BEN YUNAN DEGILIM DIYEMEMEN ISTE BU NOKTADA CHP ÖRGÜTÜ KIMLER ILE ORTAKLASA ÇALISTIGINIZI ORTAYA KOYUYOR BENIM GÖZÜMDE SIZLER CHP MENSUPLARI DEGILSINIZ BENIM GÖZÜMDE SIZLER CHP OLARAK FETÖ TERÖRISTLER ILE HDP PKK DHSKPC KANDILDEKI TERÖRISTLER ILE AYNI TUTUYORIM ÇÜNKI BIR BIRINIZDEN HIÇ AYRICALIGINIZ YOK YANINIZDA IP BASINDAKI FAHISE MERAL AKSENER SP BASINDAKI TERÖRIST INGILIZ BOZMASI TERÖRIST DESTEKCISI TERÖRIST PAPAZIDA SIZLERDEN AYRI TUTMUYORUN DÜSMAN ÜLKELERIN KÖPEKLIGINI USAKLIGINI EMIRLERINI HARFIYEN TEKER TEKER YERINE GETIREN SIYONIST ITLERSINIZ ALAYINIZ........DÜSMAN ÜLKELER TÜRKIYEMIZI DISARDAN YIKMAYA ÇALISIRKEN SIZ TERÖRISTLER KALEYI IÇERDEN YIKMAK IÇIN BÜTÜN GAYRETLERINIZLE TAM GAZ ÇALISIYORSUNUZ KIMSEYI KANDIRAMASDINIZ KIMLERI....KANDIRISINIZ AKLINI PEYNIR EKMEKLE YIGEN AKILSIZLARI VE OYLARINIBES... CENTE SATAN KAFADAN NOKSANHASTALIKLI KAFALARI BEYINSIZLERI SIZLERDEN OLAN SATILMIS AHMAKLARI ANCAK KANDIRIRSINIZ........ DÜRÜST CHP TABANINI NEDE SAG KESIMI SIZLERIN GIBI BIR TERÖRIST DESTEKCILERINE VEDE TERÖRISTLERE OYLARINI NAMUSLARINI SATMAZLARSIZLERIN GIBI SATILMIS KÖPEKLER HAINLER TÜRKIYE DÜSMANLARI SAPIK KAREKTERSIZ HIRSIZLAR HORTUMCULAR PUSTLAR DIN DÜSMANLARI VE ANCAK KENDILERINIZI KANDIRRSINIZ DAHA SÖYLENECEK ÇOK SÖZLERVARVE SÖYLEMEK ILE GÜNLERCE YORUMLASAK BITMEZ NEYMIS ATATÜRKÜN ASKERLERIYMISSINIZ SIZLER ATATÜRKÜN ASKERLERI DEGILSINIZ SIZLER ALAYINIZ SAHTE ATATÜRK DÜSMANLARISINIZ SIZLER HAIN ISMET INÖNÜNÜN KÖPEKLERISINIZ PUSTLARISINIZVE TÜRKIYEMIZDE ISLAMA EZANA BAS ÖRTÜSÜNE KURANA EZANA CAMIYE IMAM HATIP DÜSMANLARI VE HAINLERSINIZ VE DÜSMANLARISINIZ BU KADAR NET LAMI CIMI YOK ÖTESIDE YOK YALNIZCA KENDINIZ GIBI HAINLERI ATATÜRKCÜYÜZ DIYE KANDIRSINIZ SENI ODUN YARMA KAFALI RUM TOHUMU IMANSIZOGLU 
 • fetösavarfetösavar6 gün önce
  çapsız ve hain. ulan kopyaları nereye gönderdin hain. hasan abim olacaktı ki senin ipliğini pazara çıkaracaktı. kimbilir ne suikastlar yapıldı. bu suud ve mossad işi bir operasyondu....
 • 600LİRAYARDIMNOLDUchp600LİRAYARDIMNOLDUchp6 gün önce
  CHPliler AZICIK DÜRÜST OLUN, DİK DURUN, OMURGALI OLUN,...Yıllardır CHPnin yönettiği İZMİR, ESKİŞEHİR, EDİRNE,... vb BELEDİYELERDE DE BU İNDİRİMLERİ YAPIN. Kaynak keMAL diyen gn başk. Kemal Kılıçtaoğlunun VAAD ETTİĞİ O ZAMANKİ 600 LİRALIK HER AİLEYE YARDIM HUSUSUNU KENARDA TUTUYORUM.Kulağa hoş gelen ama HESAP KİTAP BİLMEZ SİYASETÇİLERİN VAATLERİ BU ÜLKEYİ YAŞANMAZ HALE GETİRDİĞİNİ UNUTMAYALIM
 • AliAli6 gün önce
  Topal ördek ile mi yapacaktın.mecliste çoğunluğun yokken hiç birini sen yapamazdın. Çocuk mu kandırıyorsun. Halkı aptal yerine mi koyuyorsun..
 • HalitHalit6 gün önce
  Bu chpkk nasılda ak partinin meclis karar coğunlunu unutup bu indirimlerle sahip çıktıişte ispat bunlar yani papazoğlu ve chpkk hırsiz hırsız hırsız .
 • HACI HACI 6 gün önce
  Tam bir komedyen.
 • HaticeHatice6 gün önce
  Gizli bilgilerin verileriyle tc ile ugrarasacagina gider gitmez bunlari yapsaydin bir degerin olurdu oyle olmadi yunanistan gazetelerine manset olmakla mesgul oldunuz zaten aday oldugunuz gunden ve gulencilerin destegini aldiginizi alinca imamoglundan kokenleri nereye bagli diye arastirdim ve anladimki trabzonun rum pontus kralligina dayandigini anladim onlarinda bir kismi sah ismailin yildirim beyazit zamaninda dogu anadoluyuisgal edip dogu halkini siilistirmek istedigi donemde aleviligi secmis olmasi ihtimali kuvvrtlendi oldugu anlasilmistir baskalarida arastirsin
 • Vatansever Vatansever 6 gün önce
  Gördüm de bunlar gibikatkısız süzme sorosunçoçuğu görmedim
 • NurNur6 gün önce
  Bakın gerçekten bu adam normal değil şu an kendini hala belediye başkanı zannediyor icraatleri sahipleniyor büyük şehirden bir açıklama bekliyoruz sesiz kalmayın ağzının payını verin bu k.k geçecek gibi
 • agag6 gün önce
  Bu kadar yüzsüzlük olmaz. Kerameti kendinden bilen şeyhler gibi aynen......
 • AşağılayanAşağılayan6 gün önce
  Ergen kavgasına döndü, gülmekten ölüyorum....
 • HaktanHaktan6 gün önce
  Yazıklar olsun sana zavallı ekrem zaten bu akp de sürekli olan bişey sen hazıra konuyorsun senin Beylikdüzünde kimlere nelere peşkeş çektiğini biliyoruz

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019