• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Heyecanlı bekleyiş sürüyor! Selçuk Bayraktar'dan sosyal medyada ilgi çeken paylaşım

Dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST için heyecanlı bekleyiş sürerken Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın sosyal medyadaki paylaşımı ilgi odağı oldu.

Yeniakit Publisher
2020-09-07 14:32:00 -

2019’da ziyaretçi rekorların kıran dünyanın en büyük Havacılık, Uzay ve Teknoloji Festivali TEKNOFEST heyecanına geri sayım devam ediyor.

Türkiye Teknoloji Takımı Vakfı (T3 Vakfı) Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar’ın sosyal medyadaki paylaşımı büyük ilgi gördü.

Büyük festivale yoğun çabayla hazırlanan öğrenciler tasarladığı roket üzerinde 6 aydır çalıştıklarını ifade etti.

Öğrenciler teknolojik gövde tasarımlarını ve 3D tasarımlarını tamamen kendilerinin yaptığını belirtti.

Yaklaşık 4000 başvurunun yapıldığı festivale hazırlıklar sürüyor.

ROKETSAN ve TÜBİTAK SAGE öncülüğünde öğrencilerin uzay teknolojilerine ilgilerinin artması ve kabiliyetlerinin geliştirilmesi amaçlanıyor. Aylarca çalışılan roketler fırlatıldı.

İlgi çeken paylaşım

T3 Vakfı Mütevelli Heyeti Başkanı ve TEKNOFEST Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Bayraktar, elinde roketle otobüse binen gençlerin fotoğrafını paylaşarak, ''Değerli yolcularımız, kıymetli eşyalarınızı yolculuk süresince yanınızdan ayırmayın'' ifadelerini kullandı. Bu paylaşım sosyal medyada çok beğenildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

YAKUB USTA

BUNLAR BOS IS YIGENLERIM.. ELALEMIN COCUGU BUNLARI 30 SENEDIR YAPIYORLAR... 
 • Yanıtla

cengiz

ne yapmalarını istiyorsun internet cafe de oyun mu oynasınlar.bunlar boş işler değil ama senin boş adam olduğun çok bariz. sen chp li olmalısın böyle bir düşünce ancak sizin gibilerden beklenir ülkeye yapılan her güzel şeye maydonoz olma geleneğinin temsilcilerindensin.keşke ülkemizde olmasaydınız
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı