HDP'li başkan açıkladı: CHP'yi destekliyoruz

HDP Ceyhan İlçe Başkanı Tahir Özdemir, 31 Mart yerel seçimlerinde CHP'nin Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Kadir Aydar'a destek vereceklerini açıkladı.

15 Mart 2019 Cuma 16:39
HDP'li başkan açıkladı: CHP'yi destekliyoruz

HDP Ceyhan İlçe Başkanı Tahir Özdemir, "CHP adayı Sayın Kadir Aydar'ı, bunu halklarımıza deklare ediyorum, biz HDP olarak demokratik güç birliğinin adayı Sayın Kadir Aydar'ı destekliyoruz." dedi.

Özdemir, bir düğün salonunda düzenlenen ve CHP Ceyhan Belediye Başkanı Adayı Kadir Aydar'ın da katıldığı törende yaptığı konuşmada, sistemden dolayı bazı fırsatların gelişmediğini ileri sürdü.

Açık açık destek

Yerel seçimde Kadir Aydar'ı destekleyeceklerini ifade eden Özdemir, şöyle konuştu:

"CHP adayı Sayın Kadir Aydar'ı, bunu halklarımıza deklare ediyorum, biz HDP olarak demokratik güç birliğinin adayı Sayın Kadir Aydar'ı destekliyoruz. Bizi ötekileştirenler gibi değiliz. Biz, daha fazla halkları bir arada tutmak bizim birincil görevimizdir. Ben inanıyorum ki bu faşizan zihniyeti alaşağı etme noktasında, demokratik güç birliğinin adayı ile hem fikiriz."

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 16:39

YORUM YAZ

  • MustafaMustafa4 gün önce
    Dersimiz bombalayanlari destekleyin Müslüman Kürt halkı bunu unutmayacağız dinsiz Marksist düşünceli zavallilar

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019