• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Gizli sırları açığa çıkmaması için okunacak dua! Saklayan gizleyen dua hangisi?

Gizli sırların saklandığı dua! Bir şeyin gizli kalması için okunacak dua. Sırların gizlenmesi için okunacak dua hangisi? Günahlarımın gizli kalması için okunacak dualar hangileri? Sırrın duyulmaması için dua hangisi? Korktuğun şeyin başına gelmemesi için dua, ayıpların örtülmesi için dua, gözden gizlenme duası, bir şeyin ortaya çıkması için dua ve sırların açığa çıkmaması için esma Ül Hüsna en çok aranan ve merak edilen konular arasında yerini almakta.

Yeniakit Publisher
2021-06-16 11:59:00 - 2021-06-16 12:05:29
Gizli sırları açığa çıkmaması için okunacak dua! Saklayan gizleyen dua hangisi?

Dua, Yüce Mevlâ ile kul arasındaki irtibatın adıdır. Dua, Rabbimiz’in şanı, gücü ve kuvveti karşısında kulun çaresizliğini, acziyetini kabul ederek Yüce Rabbimiz’den  lütuf ve yardımını dilemesidir. Öyle ki yaratıcımız olan Allah (C.C) Kur’an-I Kerim’de “Kullarım Beni sana soracak olurlarsa, gerçekten de Ben pek yakınım. Bana dua ettiği zaman dua edenin çağrısına cevap veririm. Öyleyse onlar da Bana cevap versinler ve Bana inansınlar ki doğruya erişsinler.” Bakara Sûresi, 2:186

“Rabbinize yalvara yakara ve gizlice dua edin. Bilesiniz ki O, haddi aşanları sevmez. Ürpererek ve ümit ederek dua edin O'na. Hiç kuşkusuz, Allah'ın rahmeti, güzel düşünüp güzel iş yapanlara çok yakındır.” A’râf Sûresi, 7:55-56

“De ki: Sizin duanız olmasa Rabbim size ne diye değer versin?” Furkan Sûresi, 25:77 buyurmaktadır.

Rabbimizin yarttığı bizler birer insanız. İnsan, beşerdir. Yeri gelir şaşar, yeri gelir günaha batar, yeri gelir günahlarının farkına varır ve bin pişman olur. İnsanoğlu geçmişte yaptıkları hataların gizli kalması, gün yüzüne çıkmaması için gece gündüz dua ve niyazda bulunur. Peki gizli sırların açığa çıkmaması için okunacak dua hangisi? Gizli sırların saklanması için okunacak esma ismi Ya Kuddûs celle celalüh” ismi şerifidir.

Gizli sırları açığa çıkmaması için okunacak dua!

“Ya Kuddûs celle celalüh” İsm-i şerifi (170) defa okuyarak zikreden kişinin gizli sırları açığa çıkmaz.Herksin sevgisini kazanır. Kalpteki vesveseyi siler.

Ya Kuddûs (C.C) anlamı nedir?

“Ey Kuddüs olan Rabbim! Beni bütün ayıp ve afatlardan pakla.Beni işlediğim günah ve suçlardan temizle.”

Ya Kuddûs (C.C) esmasınının okunacağı vakitler

Pazartesi(zeval yani güneşin tam tepe noktaya ulaştığı an)

Salı (Akşam)

Çarşamba (Öğlen)

Perşembe (Sabah)

Cuma (Mabeyn yani öğle ile ikindi arası)

Cumartes i(Kuşluk)

Pazar (İkindi)

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

E.A

Zamanlama cok manidar. dogru yayin organi(!) gunahlarin, haksizlikliklarin gizlenmesi mi? bu devirde. biraz zor degil mi? zalimler, hirsizlar, tecavuzculer icin kurtarma operasyonu mu acaba?
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23