Erdoğan'dan ABD'ye rest: Suç işleyen bedelini öder!

Türkiye Cumhurbaşkanı Erdoğan, Trabzon'da vatandaşlara hitapetti.

12 Ağustos 2018 Pazar 18:10
Erdoğan'dan ABD'ye rest: Suç işleyen bedelini öder!

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, Trabzon Belediyesi önünde halka seslendi.

Erdoğan, ''Biz bu millete efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik'' dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, ''Dünya Ticaret Örgütü diye bir örgüt var. Biz uluslararası hukuka göre hareket ederiz. ABD'yi hukuka davet ediyoruz.'' ifadelerini kullandı.

Erdoğan'ın açıklamalarından önemli başlıklar;

'AMERİKA BAK'

Demir çelikte bize yaptırım. Amerika bak. Dünya Ticaret Örgütü var. Bu örgütü kuranlar içerisinde sizin kuralsızlığın yok. Hukuk tanımmama gibi anlayış Türkiye'de yoktur. ABD'yi hukuka davet ediyoruz.

'SUÇ İŞLEYEN BEDELİNİ ÖDEYECEK'

Ne oldu size bu ortaklığı neden bozuyorsunuz? Senin adamın suçluysa eğer terör örgütleriyle ilişkisi varsa bu ülkenin de bir yargı sistemi bir hukuk sistemi var. Suç işleyen bedelini ödeyecek.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 18:10

YORUM YAZ

  • Mesut SarpMesut Sarp8 ay önce
    Adamı suçlu ve terör örgütleriyle ilişkiside var Ve bu ülkenin de bir yargı sistemi, bir hukuk sistemide var. Suç işleyen tabii ki bedelini ödeyecektir. Amerikan CIA ajanida olsa...

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Nisan 2019