Seçim 2019 Sayfası

Erdoğan sinyali verdi! PKK'yı titretecek açıklama

AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, sınır ötesinde yeni bir operasyon sinyali verdi. Erdoğan, ''Suriye'de yakında yeni yerleri de özgürleştirmiş olacağız'' dedi.

12 Ağustos 2018 Pazar 19:29
Erdoğan sinyali verdi! PKK'yı titretecek açıklama

Başkan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Trabzon İl Başkanlığı Genişletilmiş İl Danışma Meclisi Toplantısında sınır ötesinde yeni bir operasyon sinyali verdi. 

Başkan Erdoğan, "Türkiye'nin büyüklüğü içerde ve dışarda neler yaşarsa yaşasın, yatırımdan projeden üretimden esnafının tezgahını faal tutmaktan vazgeçmiyor oluşundan kaynaklanıyor. Bugün de aynısını yapıyoruz. Terör örgütleriyle kesintisiz bir mücadele yürütüyor. Her hafta ortalama 50 teröristi etkisiz hale getiriyoruz" dedi.

"SURİYE'DE YAKIN ZAMAN..."

Erdoğan, "Suriye'de yakında yeni yerleri de özgürleştirmiş olacağız. Münbiç'i bölgenin asli halkıyla birlikte yeniden yapılandırmaya dönük çalışmalarımız devam ediyor. İdlib'de felaketin yaşanmaması için diplomatik ve askeri çalışmalarımıza hız verdik" diye konuştu.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Ağustos 2018 Pazar 19:29

YORUM YAZ

  • ihsanihsan8 ay önce
    idlip de tehlike çanları çalıyor derhal rus ile konuşulşsun gerekirse esad topla vurulsun
  • vatandaşvatandaş8 ay önce
    vur baba vur yoksa bizi birbirimize düşürecek şerefsizler
  • ferhat ferhat 8 ay önce
    Tamam Pkk dan özgürleşecek bu harika bir şeyBu topraklar Türkmenlere mi verilecek? ya yarın yeni müttefikRusya Suriye ile bir olup çık bu topraklardan ÇIKder ise ne olacak? oraları kime bırakacak islammuhalif örgütüÖSO ya mı? Suriye bayramda gidip geri dönen göçmenlere mi? Suriyeli Kürtlere mi? Kime bırakacak?Türklere kalmayacak da oranın arap veya Kürtlerine kalacaksa o topraklar buraların özgürleşmesinden bize ne? kendileri özgürleştirsinler.Savaştan kaçıp Türkiye de kız tavlayacaklarını Suriye gençleri kendileri savaşşın orada .Neden bizim çocuklarımız Suriyeli Kürtler veya Araplar için can versin? şehit olsun ? Neden? Biz her türlü terör örgütünden Kendi topraklarımızıkoruyalım evet ama işgal altındaki başka ülkenin özgürleşmesinden bize ne?

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Nisan 2019