Erdoğan imzayı attı! Diyanet'te 4 isim görevden alındı

Diyanet İşleri Başkanlığına dair Cumhurbaşkanı Atama Kararı Resmi Gazete'de yayımlandı. Bu doğrultuda 4 isim görevden alındı.

14 Mayıs 2019 Salı 08:11
Erdoğan imzayı attı! Diyanet'te 4 isim görevden alındı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın imzasıyla yayımlanan atama kararına göre, Diyanet İşleri Başkanlığı’nda bulunan 4 isim görevden alındı.

Görevden alınan isimler

Kararda, Hac ve Umre Hizmetleri Genel Müdürü Enver Günenç, İnsan Kaynakları Genel Müdürü Burhan Erkuş, Yönetim Hizmetleri Genel Müdürü Haydar Bekiroğlu ile Rehberlik ve Teftiş Başkanı Hasan Ali Yıldız’ın görevlerinden alındığı yer aldı.

Atama kararı, 3 sayılı Cumhurbaşkanlığı Kararnamesi'nin 4'üncü maddesi gereğince alındı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 14 Mayıs 2019 Salı 08:11

YORUM YAZ

 • Cemalettin KarakocCemalettin Karakoc7 gün önce
  BU KURUM MASONLARIN* FETÖ`CÜLERIN ELINE GECMISH BIR YAZ-BOZ KURUMUMU?;BURDAN HAYIR BEKLEMEK VE HIZMET ALMAK ICIN UMUTLANMAK AHMAKLIKTIR.
 • Zūrih ŪlkùcūZūrih Ūlkùcū7 gün önce
  Şu sesiminizi ne olur Erdoğan kardeşime duyurun.biz ulaşamadik.31 mart secimlerinden sonra bu konsoloslukta herkes bayram etmìş.konsolosunda yůzū gūlmùş.pkk seveceni hdp ye acik destrk veren memurlar olduğu aciktir.istanbul ankara izmiri zillet ittifaki kazanma sevinci yapmişlar.fazlasini yazmak istemem.eğtimin cogu aile birlikleri desen chpkkfetö sevevmcenleri
 • YYVYYV7 gün önce
  CAMİLERDİYANETİN ELİNDEN ÇIKMIŞ.BUGÜN ÇOĞU CAMİ , LavaboOtopark ÇayOcağı ve NakitToplamaMerkezi olarak kullanılıyor.örnek : güneşli meydan camii, lavabo.kurtköy sanayi cami otopark.
 • MUŞLUADAMMUŞLUADAM7 gün önce
  1990 larda FETÖyü teşhis eden İslamda TAHRİF Hareketlerinin yazarı Üstad merhum Kadir MISIROĞLU 2. FETÖ OLARAK İSLAMI TAHRİF EDEN AKABE VAKFI, Mustafa İSYANOĞLUna karşıda uyarılarda bulunmaktadır.ehli Sünnet çizgisine, hadislere, sahabei kirama, hadis ve mezhep imamlarına, Tasavvuf büyüklerine saldıran, hakaret eden bu yapı KURANI HEVA VE HEVESLERİNE GÖRE YORUMLAMAKTADIRLAR, Rivayet diye hadisi şerifleri ve diğer kaynakları top yekün reddetmektedirler. İcazetli alim merhum Ahmet İSLAMOĞLU Hocaefendi bu mel unu evlatlıktan reddedip, hakkını da helal etmemiştir. DİYANET VE İLAHİYAT FAKÜLTELERİNİ İŞGAL EDEN BU YAPI EN KISA SÜREDE TASFİYE EDİLMELİDİR.
 • yakupyakup7 gün önce
  Hayırlısı olur inşallah.Bence Diyanet işlerine Memleketimizin hayrına proje üretebilme kapasitesine sahip akil insanların söz sahibi olması lazım. ( Ülkemizin geleceği Gençlerimizle ilgiliacil projelere ihtiyaç bulunmaktadır. )
 • TozerTozer7 gün önce
  Bunların fetöcü olduğu ile ilgili pis kokular var. Gerğini yap Reis. Bırak metal yorgunu ayaklarını.
 • hamidohamido7 gün önce
  bu alınanların yerine İnşaAllah fetöcü atan maz.Çünkü diyanetin şu durum deki organizayonu uygulaması tamamen fetöcüler e ait. Ve bu hac organizasyonu tamamen değiştirmedikçe ne Tayyip ne de Diyanet vebalden kurtulamaz. fahiş hac tarifesinden ötürü milyonlar ı hacı olmaktan mahrum ettiler. bende hakkımı helal etmiyorum. Utanmadan hac yapanları soyuyor lar..

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Mayıs 2019