• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Çin treninin çarptığı Özlem Gürses, vesayet özlemini açık açık dile getirdi!

Çin'e giden ihracat trenine dair yalan haberiyle dalga konusu olan Halk TV sunucusu Özlem Gürses, askeri vesayetin demokrasinin sibobu olduğunu söyleyerek cuntacı zihniyetini açık açık belli etti.

Yeniakit Publisher
2021-01-22 18:27:00 -

Halk TV sunucusu Özlem Gürses, katıldığı bir TV programında askeri vesayet için "demokrasinin ve cumhuriyetin sibobu" ifadelerini kullandı.

Halk TV sunucusu Özlem Gürses, TV100 ekranlarında Osman Kenan Çapoğlu'nun sunduğu '10'dan 12'ye başlıyor...' programında kullandığı ifadelerle 'vesayet özlemini' bir kez daha gözler önüne serdi. 

Özlem Gürses'in vesayet özlemi

Çin'e giden ihracat treniyle ilgili Halkalı'da kaldığını iddia eden ve çektiği video ile dalga geçmeye çalışan Özlem Gürses, TCDD'nin attığı fotoğraflı konumlarla rezil olmuştu. Sosyal medyada uzun bir süre dalga konusu olan Özlem Gürses şimdi de cuntacı zihniyetini açıkça belli eden ifadeler kullandı.

Gürses tepki çeken açıklamasında, "Bugün geldiğimiz noktada görüyoruz. Askeri vesayet denen şey neymiş? Türkiye'de demokrasinin ve Cumhuriyet'in supabıymış. Yargıda da öyle" ifadelerini kullandı.

CHP'li Sağlar'ın sözlerini savundu

CHP'li Fikri Sağlar'ın başörtüsü hakkında Halk TV ekranlarından yaptığı "Türbanlı hakimin adaleti yerine getireceğinden kuşkuluyum" şeklindeki tepki çeken sözlerini de savunan Gürses, "Bu demokrasinin gereği. Bir adam başörtülü hakimin karşısına çıktığımda endişe duyuyorum diyebilir" şeklinde konuştu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

avb

Kadının ateşi başına vurmuş. ......!
 • Yanıtla

kafkasyalı

niye siz baldırı çıplaklar bu ülkenin sahibimisiniz yada kurucusu mu!siz kim oluyorsunuz kokanalar siz her haltı işlerken başartülülerin evlatları bu millet rahat uyusun diye dağda taşta hava da karada ve denizde bedel ödüyor bu ülke ve vatanı için asıl açık sacık baldırı çıplaklar güven vermiyor sizler taraflı davranıyorsunuz defolun fransa'ya ermeni monşerler.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23