Bakan Soylu'dan bomba açıklama: 14 gün önce ABD ile gizlice görüştüler!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, katıldığı televizyon programında, MLKP (Marksist-Leninist-Komünist Parti) terör örgütüyle Amerikalıların Suriye'de 14 gün önce görüştüğünü açıkladı. Soylu, 'ne konuştuklarını biliyoruz' dedi.

20 Ağustos 2019 Salı 23:39
Bakan Soylu'dan bomba açıklama: 14 gün önce ABD ile gizlice görüştüler!

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Habertürk TV'de katıldığı canlı yayında, gündeme bomba gibi düşen bir açıklamada bulundu. Soylu, terör örgütü MLKP (Marksist Leninist Komünist Parti) terör örgütü üyelerinin Suriye'de Amerikalılarla görüştüğünü duyurdu.

Bakan Soylu şunları söyledi:

"Çok yakın bir zamanda, 14 gün önce Suriye'nin bir tarafında, bizim kırsalda bitirdiğimiz MLKP ile Amerikalılar görüştüler. Ne görüştüklerini de biliyoruz. Hem de isim isim... Kimlerle görüştüler... Ne görüştükleri bizde kalsın.

Biz devletiz, biz bunları bilmek zorundayız. Bahsettiğim Amerikalıların da askeri diplomatik görevleri var."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 20 Ağustos 2019 Salı 23:39

YORUM YAZ

 • eymeneymen1 ay önce
  Sayın Soylu bakanım, akşam sizi dinledim.. binlerce yabancıyı bu ülkeye aldınız hala devam ediyorsunuz.. böyle bir coğrafyada buna nasıl cesaret edebiliyorsunuz.. gelenlerin ne oldukları belli değil.. açık açık bomba alıyorsunuz içimize..çok büyük bir çoğunluğun söylediklerini , isteklerini duymazlıktan geliyorsunuz..içimiz dışımız terörist kaynıyor..
 • hainlerhainler1 ay önce
  içerdeki hainler dışardan destek bulamazsa bir şey yapamazlar dış destekleri kesmeliyiz
 • hakanhakan1 ay önce
  Süleyman Soylu adamın dibidir kral adamdır bu adamı sadece vatan hainleri veteröristler sevmez
 • ihsanihsan1 ay önce
  soylu gerekçeli kanuni iş yapıyor 
 • Ahmet Y.Ahmet Y.1 ay önce
  Sn Soylu, madem ki biliyorsunuz. O terör sevici coniler, Türkiye'ye adım atmamalı. Attığı an da ise, tutuklanıp sorgulanmalı ve gerekirse, cezai işlem uygulanmalı. Nasıl ki suçsuz yere, sırf abd çıkarları için, Halk Bankası genel müdür yardımcımız abd de alıkonulduysa ve hapis yattıysa aynen öyle yapılmalı.
 • hsyn2802hsyn28021 ay önce
  Oni biliyruk...! buni biliyruk...! sonuç? Bi halt ettuğunuz edebildiğunuz yok. Adamlar istedikleri gibi at koştiriyler. münbiç ve fıratın doğusu işi ne oldu? Elde batladi. güya 2-3 güne kalmaz oralara girilecekti. adamlar öyle taş koydiki yanına bile yaklaştırmayler. Bizimkiler de anca laf laf.....
 • YAŞARYAŞAR1 ay önce
  ..."Milletin öncelikle senin ve senin gibilerden kurtulması lazım. Lağım ağızlı, kayyım atanması sana çok girdi sanırım. Terör ve destekçiler için en kısa zamanda bir yasa çıkarılıp hem teröristlere hemde her türlü destek sağlayanlara aynı cezayı çarptırılmalı hatta idam edilmeli.Ancak bunları kökü öyle kazınır.
 • meleknur meleknur 1 ay önce
  ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN YOLLARINIZ AÇIK OLSUN ! ZERRE KADAR FİTNE DÜŞÜNENLERE RABBİM FIRSAT VERMESİN ! AMİN
 • Cem İYİ Cem İYİ 1 ay önce
  Adamlar müttefik değil , bunu aleni bir şekilde yıllardır yapıyorlar. Mühim olan düşmana fırsat vermemek.
 • Süleyman Sırrı DinçerSüleyman Sırrı Dinçer1 ay önce
  MLKP-FETÖ-DHKP-C-PKK-YPG-DEAŞ..hepsinin CIA-MOSSAD-BND..türevleri..olduğunu..hala..anlamayan..varsa..sisayetin..s..sini..dahi.konuşmasın..hatta..bu..ittifaka..CHP-İP..nin..yönetici..kadroları.da..dahildir.
 • enesenes1 ay önce
  Allah yardımcınız oluşup 
 • abdrhmnabdrhmn1 ay önce
  O.ÇOCUĞU ... YAHUDİ ABD.
 • uyan tcuyan tc1 ay önce
  ABD DEMEK YAHUDİSTAN DEMEK YÖNETİMİ YAHUDİLERİN ELİNDE. zaten orta doğudaki olayların baş çıbanı ısrael vede yahudistan abd yi yöneten yahudilerdir. gerek daeş -pkk -pyd-dhkpc - fatöş vesaire terör örgütleri bunların besleyip tc nin vede orta doğunun başına bela ettikleri piçleridir. kahrolsun pislik yahudiler ısrael vede sömürge piçi abd. tc içindeki hıristiyan bilhassa yahudileri çok sıkı denetleyin. chpkk parti değil tc nin içine yahudiler tarafından yerleştirilmiş yahudilerin truva atıdır.chpkk hıristiyanların kurduğu bilhassa yönetiminde yahudilerin türk isimleri altında yönettikleri partidir. atatürkçülük maskeleridir.(gerçi atatürk'de sebetay selanik yahudisidir) .chpkk bilhassa bu yahudilerin vede hıristiyanlar destekledikleri partidir. Bu gün yada 50 sene önce iş bankası atatürk hisseleri chpkk da olmasaydı bu gün yada 50 sene önce chpkk diye bir parti olmayacaktı. iş bankası ve bankanın ortaklıkları 450 küsur büyük fabrikalar chpkk nın en büyük arpalığıdır. Atatürk'e dışarıdan yahudilerden gelen emir üzerine , hazineye ait olması gerekirken atatürk hisselerini yönetmesi için chpkk ya devredilmiştir.Atatürk' yahudi olmasaydı zaten yahudilertc nin kurulmasınıda engellerlerdi.(osmanlıyı yıkaniçimizdeki ve dışımızdaki vatan haini yahudilerdir.)

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Eylül 2019