Bahçeli'nin çağrısına hükümetten cevap!

Devlet Bahçeli'nin erken seçin çağrısına Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan cevap geldi.

17 Nisan 2018 Salı 11:33
Bahçeli'nin çağrısına hükümetten cevap!

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin erken seçim açıklamasının sürpriz olup olmadığı sorusuna, "Ben de sizinle birlikte öğrendim. Konu, partinin yetkili organlarında değerlendirilir ve bir açıklama yapılır." dedi.

Erken seçim teklifiyle ilgili olarak Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bahçeli'nin teklifini ilgili kurullar değerlendirilir" dedi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 11:33

YORUM YAZ

 • kargakarga9 ay önce
  besle kargayı oysun gözünü
 • ismail Özgün ismail Özgün 9 ay önce
  Yapılan tüm yatırımlar 2019 da meyvasını verecek!Bence vaktinde seçim yapılmalıdır!Chp-fetö vepkk istedigi kadar yırtınsın!100. yılda Erdogan ı Başkan olarak görmek istiyoruz!Gereksiz bir çıkış !
 • HakanHakan9 ay önce
  Sanki partinin yetkili organı var.
 • MertMert9 ay önce
  Size oy çıkmaz benden erken ya da geç farketmez evime ekmek götüremiyorum açım karım hasta ev kira pahalılıkk o biçim istikrar için verdim ama esamesi kalmamış memura çalışıyoruz memur maaşı asgari ücretin iki katı öğretmen maaşı 4,300 ekdersi kursu derken 4,300 altı alan öğretmen yok eeee vergi vergi durumu anlatınca hemen fetöcü fetö nün Allah belasını versin yorumumu yayınlamıyorlar burada beğenmeyince ahhh ahhh daha bugün bir öğretmen kızcağız intihar etmiş devlet dairesinde lise mezunu adamları memur yaptınız millete hakaret ederek iş yapıyorlar halbuki bu insanlar buna da razı ama liyakat kalmamış referans torpilin akademik adı olmuş işini iyi yapan adamı tenzih ediyorum ama durum bu

Günün Özeti

Günün Karikatürü

23 Ocak 2019