Bahçeli'nin çağrısına hükümetten cevap!

Devlet Bahçeli'nin erken seçin çağrısına Hükümet Sözcüsü Bekir Bozdağ'dan cevap geldi.

17 Nisan 2018 Salı 11:33
Bahçeli'nin çağrısına hükümetten cevap!

Başbakan Yardımcısı Bozdağ, MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin erken seçim açıklamasının sürpriz olup olmadığı sorusuna, "Ben de sizinle birlikte öğrendim. Konu, partinin yetkili organlarında değerlendirilir ve bir açıklama yapılır." dedi.

Erken seçim teklifiyle ilgili olarak Adalet Bakanı Abdulhamit Gül, "Bahçeli'nin teklifini ilgili kurullar değerlendirilir" dedi.

Haber Tarihi: 17 Nisan 2018 Salı 11:33

YORUM YAZ

 • kargakarga6 ay önce
  besle kargayı oysun gözünü
 • ismail Özgün ismail Özgün 6 ay önce
  Yapılan tüm yatırımlar 2019 da meyvasını verecek!Bence vaktinde seçim yapılmalıdır!Chp-fetö vepkk istedigi kadar yırtınsın!100. yılda Erdogan ı Başkan olarak görmek istiyoruz!Gereksiz bir çıkış !
 • HakanHakan6 ay önce
  Sanki partinin yetkili organı var.
 • MertMert6 ay önce
  Size oy çıkmaz benden erken ya da geç farketmez evime ekmek götüremiyorum açım karım hasta ev kira pahalılıkk o biçim istikrar için verdim ama esamesi kalmamış memura çalışıyoruz memur maaşı asgari ücretin iki katı öğretmen maaşı 4,300 ekdersi kursu derken 4,300 altı alan öğretmen yok eeee vergi vergi durumu anlatınca hemen fetöcü fetö nün Allah belasını versin yorumumu yayınlamıyorlar burada beğenmeyince ahhh ahhh daha bugün bir öğretmen kızcağız intihar etmiş devlet dairesinde lise mezunu adamları memur yaptınız millete hakaret ederek iş yapıyorlar halbuki bu insanlar buna da razı ama liyakat kalmamış referans torpilin akademik adı olmuş işini iyi yapan adamı tenzih ediyorum ama durum bu

Günün Karikatürü

16 Ekim 2018