Avrupa Birliği'nden Türkiye açıklaması

Avrupa Birliği'nden yapılan açıklamada "Aday ülke ve önemli bir ortak olan Türkiye ile ilişkilerimizin önemini teyit ediyoruz" denildi.

15 Mart 2019 Cuma 13:13
Avrupa Birliği'nden Türkiye açıklaması

Avrupa Birliği'nden yapılan açıklamada "Aday ülke ve önemli bir ortak olan Türkiye ile ilişkilerimizin önemini teyit ediyoruz" denildi.

Müzakerelerin askıya alınması kabul edilmişti

Geçtiğimiz günlerde Avrupa Parlamentosu, Türkiye'nin AB üyelik müzakerelerinin askıya alınmasını talep eden raporu oy birliği ile kabul etmişti.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 15 Mart 2019 Cuma 13:13

YORUM YAZ

  • ahmetahmet4 gün önce
    Artık AB KRİTERLERİ DEĞİL, ANKARA KRİTERLERİ var bizim için "İKİYÜZLÜ ABVE ONUN ALÇAK SEVİYESİ GİBİ BİR HEDEFİMİZ OLAMAZ! Gümrükbirliği diye attığınız kazıkları tazminat olarak ödeyin, siz HAÇLI BİRLİĞİ OLARAK yolunuza, biz de müslüman Türkiye olarak yolumuza gidelim, üzmeyelim birbirimizi
  • YusufYusuf4 gün önce
    Aday ülke ve önemli bir ortak olan Türkiye ile ilişkilerimizin önemini teyit ediyoruz = Oyalama taktigine aynen devam ediyoruz.
  • Mesut SarpMesut Sarp4 gün önce
    Daha önceleri dolandırıcılıkla defaten mahkemece cezalandırılmış ve deli olduğuda mahkemece raporlanmış bir şahıs savcılığa başvurup Mansur Yavaşla ilgili bir şikayette bulunuyor. Şikayet demek gerçek veya mahkeme kararı anlamına gelmez. Mansurun durumu şu anda şikayetin araştırılma safhası. Tabii en doğrusunu Allah bilir ama bence bu Mansura düzmece bir suçlamadır. Tam da seçimler üzeri!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Mart 2019