Amerikan Beyaz Kelebeği istilası ABD-İsrail ortak saldırısı mı?

Bursa İnegöl Kulaca Mahallesi’nde ceviz üretimi yapan çiftçi Mustafa Kaplan’ın, 10 Nisan 2018 günü tarlasında bulduğu paraşütlü bir poşetle atılmış ülkemizde bilinmeyen türdeki böcekler, İnegöl Ziraat Odası’nı harekete geçirmişti. ABD ve İsrail’in, Karadeniz’in en önemli gelir kaynakları olan fındık ve çayı bitirmek için Amerikan Beyaz Kelebeği’ni bölgeye saldığını düşünüyor.

11 Eylül 2018 Salı 13:04
Amerikan Beyaz Kelebeği istilası ABD-İsrail ortak saldırısı mı?

 Muhammet Kutlu  Ankara  Bursa İnegöl Kulaca Mahallesi’nde ceviz üretimi yapan çiftçi Mustafa Kaplan’ın, 10 Nisan 2018 günü tarlasında bulduğu paraşütlü bir poşetle atılmış ülkemizde bilinmeyen türdeki böcekler, İnegöl Ziraat Odası’nı harekete geçirmişti. Son iki yıldır Marmara’nın Kuzeyi ile tüm Karadeniz bölgesini kasıp kavuran Amerikan Beyaz Kelebeği’nin de benzer bir yöntemle yabancı güçler tarafından istilacı olarak ülkemize salındığı şüphesi güçlendi. Çiftçiler, son yıllarda terör ve ekonomi başta olmak üzere, ülkemize her alanda saldırılarını artıran ABD ve İsrail’in, Karadeniz’in en önemli gelir kaynakları olan fındık ve çayı bitirmek için Amerikan Beyaz Kelebeği’ni bölgeye saldığını düşünüyor. Akit’e konuşan Sakaryalı fındık üreticilerinden Ali Yılmaz, “Bu kelebek Amerika’dan buralara kadar nasıl geliyor. Bence bunda kasıtlı bir saldırı var. Bu istila böyle sürerse, hepimiz birkaç yıl içinde fındık bahçelerimizi tamamen kaybedeceğiz” diye konuştu.

Haftanın Özeti

Haber Tarihi: 11 Eylül 2018 Salı 13:04

YORUM YAZ

 • halil45halil454 ay önce
  bunada sahit olduk, parasütle böcek atiyorlar vaybe sasirdim. zehirli gene atabilirler veya sinek daha neler neler düsünmesi bile cok kötü
 • melih53melih534 ay önce
  amerikadaki şerefsiz yahudi...satıcı kumarhane sahibi adelson resmini yayınlayın tüm dünya amerika beyaz sarayı işgal eden ve şişman trumpın sahibini görsün.gıdıklı şişman trump bu ... satıcı şe...fsiz yahudi,nin elinde beyaz sarayıda teslim etmiştir.beyaz saray kurtulmadan bu saldırılar durmaz..
 • cccccc4 ay önce
  Ne kadar haçlı ve siyonist destekçisi ve laik varsa... Pislik yuvası hepsi her halt beklenir.
 • mehmetmehmet4 ay önce
  Biz Düzcede perişan olduk bu beladan.Bahçedeki ağaçları kesmeye başladık çünkü hafif ilaçlar fayda etmiyor.Ağır ilaç kullansan bireysel ilaçlamanın hiç anlamı yok çünkü bunlar heryerde.Topyekün mücadele gerekiyor ama ilgili kurumlar reklamdan öteye geçemiyor.Gerçekten kasıtlı yapıldığına inanıyorum çünkü başka hiçbir hayvan bukadar zararlı olamaz.yeşil olan herşeyi yiyip bitiriyorlar.
 • mukerremmukerrem4 ay önce
  Tabi ne zannetiniz ki? ilk haberde derhal bunu anlamamak imkansızdı zaten.
 • tuğrultuğrul4 ay önce
  Bu gavuroğlu gavur Siyonist zalimlerinden her şey beklenir. Bunları bu ülkeden koymak lazım.
 • fatoşşşşşşşşşfatoşşşşşşşşş4 ay önce
  hava sahamızdan geçecek uçakların vede gemilerinçok sıkı denetlenmesi , çok ağır cezalar getirilmesigerekiyor.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

16 Ocak 2019