250 şehit vermiştik, skandal sözler

Bir televizyon programına katılan CHP Milletvekili Haluk Pekşen, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin skandal bir açıklamaya imza attı.

12 Ekim 2017 Perşembe 13:34
250 şehit vermiştik, skandal sözler

15 Temmuz darbe girişiminin ardından CHP'den gelen 'kontrollü darbe' sözlerinin ardından skandallara bir yenisi daha eklendi. CHP Milletvekili Haluk Pekşen, ABD ile yaşanan vize krizinin konuşulduğu bir programda 15 Temmuz darbe girişimin konuşulduğu kısımda 'Darbeyi AKP'nin kendisi yaptı' deyince programdaki diğer konukların tepkisini çekti. 

Tepkilerin ardından kendini savunmaya çalışan CHP'li Pekşen bazı AK Parti milletvekillerinin FETO'nun yanına gittiğini söyleyerek kendini savundu ve iddianamelere atıf yaptı.

ŞEHİTLER ÖNGÜRÜLEMEYEN SONUÇ

Programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz'ın "250 şehit var, bu çok ağır bir itham" demesi üzerine ise CHP'li Pekşen, şehitler için 'onlar öngürülemeyen' sonuç dedi.

Haber Tarihi: 12 Ekim 2017 Perşembe 13:34
 • Haktan Haktan 2 gün önce
  Vatan haini Chpli pekşen yazıklar olsun size hapiste 100 lerce general paşalar var hepsinin itirafları ortada utanmadan kontrollü darbe diyorsun koskoca pasa olmuş insanlar Tayyip Erdoğan için yatacaklar hayatlarını karartıcaklar ya varya sen chp bu ülkenin bir numaralı vatan hainlerisiniz pkkyı savunan sizsiniz silahlı ihalarımıza laf söyleyen sizsiniz lideriniz adalet yürüyüşünde pkk ile kolkola yürüyen odur. İnsan utanır kac tane anne aglattı onlar ocaklara ateş düşürdüler ama siz chp onları teröristleri adam yerine koydunuz bide cenazelerine katıldınız hainler
 • Uh-1Uh-13 gün önce
  O kadar fetöcü subay ve general sonu başarısızlıkla bitmesi planlanan darbe için rütbelerini niye yaksın? Dedikleri alık almaz itham.
 • NurayNuray3 gün önce
  Sende annenle babanın öngöremediği biri olmuşsun.
 • KURTOĞLU İKURTOĞLU İ4 gün önce
  Bu yilanlar 1492 ispanya marka !Ne söylerseniz söyleyin karnına atar dolmaz .Kitablarında ne yazdığını biliyormusunuz ?Ben okudum"eğer bir yahudi sex ihtiyacını anasıyla babasıyla oğluyla kızıyla kız kardeşiyle teyzesiyle halasıyla oğlan kardeşiyle ve bezeri biriyle karşılayamazsa hayvanlarla ilişkiye girmesinde mahsür yoktur.!!!İster inanın ister inanmayin bu lanetlilerden Türkiyemizde milyonlar var !
 • YusufYusuf4 gün önce
  Tam bi hain
 • IsmailIsmail4 gün önce
  Allah senin gibi lerinAllahmustahakini versin.senin gibivatan hainlarin yeri Türkiye değil Moskova dir.sana verilen oylar haram olsun. Bü vebali altından nasıl kalacaksın. Yazıklar olsun .attığın her iftira seni cehenneme yaklastrir. Zalimlar içinyaşasın cehennem. ....
 • Mozturk-72Mozturk-724 gün önce
  Diline saglik ayrica koyu bir dindusmani bunlar iyi bir sey olsalardi 67 yildan beri bu millet bunlari tek basina iktidara tasirdi boyle olduklari muddetce sittin sene bunlar iktidar olamazlar su an iktidar olsalar iki dakkada ulkeyi satarlar niye cilunku abd 3000 tir silah gondermis teroristlere giklari ciktigi yok bunlardan hayir gelir mi tabi gelmez
 • hercaihercai4 gün önce
  Genel baskanin Kilicdaroglunun nasil televizyon izledigini gorduk bay PEKSEN! Nasil darbeci oldugunu o goruntuleriyle gosterdi bize!
 • mehmetmehmet4 gün önce
  Arkadaşlar kardenizde türklerden lazlardan önce kimler yaşıyordu merak etti acaba bu zat ordan gelmesin kökeni oraya baglı suratında malanet yoki adamın ...CHP niçin secilmediğin şimdi anlıyormusunuz 60 yaşındayım bu partiye bir türlüısınmadım demek boşuna degil dinsiziiçkisiharamzadesikullhakı yiyicisi meshepcisi yani ne kadar bozuk sicil vars bu partiden çıkıyor ömür boyuda hükkümeti göremezler
 • Y.C.G.Y.C.G.4 gün önce
  Her memleketin ahlak yoksunu var kardeşim.Eh bizdende Abdüllatif Şener çıktı.Yapacak birşey yok ölü bizim gömmek bize düşer.Bizde gömdük sandıkta.
Daha fazla yorum göster (1/10)