İBB - İstaç

250 şehit vermiştik, skandal sözler

Bir televizyon programına katılan CHP Milletvekili Haluk Pekşen, 15 Temmuz darbe girişimine ilişkin skandal bir açıklamaya imza attı.

12 Ekim 2017 Perşembe 13:34
250 şehit vermiştik, skandal sözler

15 Temmuz darbe girişiminin ardından CHP'den gelen 'kontrollü darbe' sözlerinin ardından skandallara bir yenisi daha eklendi. CHP Milletvekili Haluk Pekşen, ABD ile yaşanan vize krizinin konuşulduğu bir programda 15 Temmuz darbe girişimin konuşulduğu kısımda 'Darbeyi AKP'nin kendisi yaptı' deyince programdaki diğer konukların tepkisini çekti. 

Tepkilerin ardından kendini savunmaya çalışan CHP'li Pekşen bazı AK Parti milletvekillerinin FETO'nun yanına gittiğini söyleyerek kendini savundu ve iddianamelere atıf yaptı.

ŞEHİTLER ÖNGÜRÜLEMEYEN SONUÇ

Programın moderatörü Didem Arslan Yılmaz'ın "250 şehit var, bu çok ağır bir itham" demesi üzerine ise CHP'li Pekşen, şehitler için 'onlar öngürülemeyen' sonuç dedi.

Haber Tarihi: 12 Ekim 2017 Perşembe 13:34

YORUM YAZ

  • Haktan Haktan 4 ay önce
    Vatan haini Chpli pekşen yazıklar olsun size hapiste 100 lerce general paşalar var hepsinin itirafları ortada utanmadan kontrollü darbe diyorsun koskoca pasa olmuş insanlar Tayyip Erdoğan için yatacaklar hayatlarını karartıcaklar ya varya sen chp bu ülkenin bir numaralı vatan hainlerisiniz pkkyı savunan sizsiniz silahlı ihalarımıza laf söyleyen sizsiniz lideriniz adalet yürüyüşünde pkk ile kolkola yürüyen odur. İnsan utanır kac tane anne aglattı onlar ocaklara ateş düşürdüler ama siz chp onları teröristleri adam yerine koydunuz bide cenazelerine katıldınız hainler

Günün Karikatürü

Yeni Akit Gazetesi - Günün Karikatürü 25.02.2018