Sümerli Fahişeler bone ve toplu iğne de kullanıyor muydu?

15 Ocak 2019 Salı

Türkiye’de ilk kez;

“Başörtüsü, eski Sümer’deki tapınak fahişelerinin kıyafetidir!” diyen kişi,

28 Şubat’ın lanetle hatırlanan isimlerinden biri olan, dönemin İstanbul Zırhlı Tugay Komutanı Doğu Silahçıoğlu’dur.

Silahçıoğlu;

19, 20 ve 21 Temmuz 2000 tarihlerinde, “Tümgeneral” rütbesiyle verdiği seri konferanslarda yumurtlamıştı bu herzeyi…

Ne yazık ki;

“Türklerin asıl dini, İslâm değil, Şamanizm'dir!” diyen!..

*

Fatih Sultan Mehmet'in resmine bakıp;

“Bu adam Türk'e benziyor mu?” şeklinde soru soran!…

*

Kur'an ayetleri’ne yönelik ağır sözlerine tahammül edemeyen ve ‘karşı söz’ almak isteyen bir askere;

“Seni buraya çıkartır, ben Allah'sızım diye bağırtırım!” diye tehditler savuran!..

*

Erlerin, Osmanlı'ya “ecdadımız” demelerini yasaklayan…

*

Peygamberimiz (sav)’i; “Türk düşmanı” ilan eden!...

*

“En büyük emellerimizden birisi, Türkiye'deki camilerin sayısını azaltmaktır!.. Çünkü camiler, silahlı şeriat kalkışmasının merkezleridir!” diyerek, camilere iftira atan..

*

“Ezan sesi, beni çok rahatsız ediyor!.. Günde 5 vakit ezan sesi duymaktan kafam şişti” diyerek, ezan düşmanlığı yapan..

Ve!...

“İstiklâl Marşı'nın, Türk Millî Marşı olarak kabul edilmiş olması büyük bir talihsizliktir!” diyen, dönemin kudretli paşası Doğu Silahçıoğlu’na, bu sözlerinin hesabı nasıl sorulmadıysa…

“Başörtüsü” ile ilgili bu küstahça sözlerinin de hesabı mahşere kaldı.

*

Silahçıoğlu’ndan 5 yıl sonra da, bu kez, bir ara “Prof” diye pazarlanan, sonrasında ise alelade bir “kütüphane çalışanı” olduğu ortaya çıkan Muazzez İlmiye Çığ, "Vatandaşlık Tepkilerim"  adlı bilimsel(!) kitabında, yumurtlamıştı aynı herzeyi.

Hatta!..

Çığ, işi daha da ileri götürerek;

"Madem ki dinimizde imam nikâhı ile seks doğal görülüyormuş... O zaman gizli yerlerde değil, eski mabetlerde olduğu gibi, camilerde birer aşk odası konsun. İsteyen gidip orada imam nikâhı ile seks yapsın. Böylece hem camiye gelir olur, hem de imam para kazanır. Canı seks isteyen kadınlar ve erkekler orada imam nikâhı ile kendilerine göre veya şeriata göre yasal seks yaparlar." şeklinde kendi meşrebine yaraşan bir öneride bulunmuştu.

28 Şubat sürecinde, sokağa çıkmaya teşebbüs edecek olan başörtülü ve sakallı Müslümanlar için “vur emri” veren Doğu Silahçıoğlu’na “öd korkusu”ndan ses çıkaramayan biz Müslümanlar,

Muazzez İlmiye Çığ’a karşı “cılız” da sesimizi yükseltmiştik ve olayı mahkemeye taşımıştık.

Fakat!..

Beyoğlu 2. Asliye Ceza Mahkemesi, Muazzez İlmiye Çığ’ın sözlerinde “suç unsuru” bulamayarak, Çığ’ın beraatine karar verdi.

Daha sonra;

“Başörtüsünü Sümerli tapınak fahişeleri kullanırdı” diyen Muazzez İlmiye Çığ’ın annesinin de örtülü olduğu ortaya çıktı.

*

O günden bugüne tam 14 yıl geçti.

Şimdi de, Cumhuriyet yazarı Işıl Özgentürk;

“Türbanın ilk kez Sümerlerde, tapınak fahişeleri tarafından kullanıldığını” tekrarladı.

Başörtülü kızlara; “Burası Arabistan mı? Ne geziyorsunuz burada!” diye çemkiren Ali Rıza Bey’in gelini “Deniz Çakır”a,  birtakım başörtüsü savunucularının;

“Kıyafetine göre insan belirleyecek olsaydık, senin AVM’de değil kerhanede olman gerekirdi” şeklinde sataşmaları, güya Işıl Özgentürk’ün çok zoruna gitmiş.

Işıl Özgentürk de, oynadığı dizilerde çektiği halleşme sahneleri milyonlarca kez izlenen Deniz Çakır’ın aksine, başörtülülerin şeklen fahişelere daha çok benzediğini ima etmek için vermiş Sümerler örneğini…

İşin garip yanı ise;

Özgentürk’ün sahip çıktığı Deniz Çakır da biz zamanlar başörtülüydü.

Sadede gelecek olursam!..

Işıl Özgentürk’ün bu küstahlığını kabul etmek mümkün değil. Mukaddesat düşmanı bu kadını, sarf ettiği o rezil sözlerinden dolayı lanetliyorum. Yaptığının yanına kâr kalmaması gerektiğini savunuyorum.

Öte yandan;

Doğu Silahçıoğlu’na ve Muazzez İlmiye Çığ’a sorulmayan hesabın, Işıl Özgentürk’e fatura edilmesini de çok mantıklı bulmuyorum.

Öyle ya!...

Ortada bir suç varsa, ki var..

Üçüne birden bu küstahlığın hesabı sorulmalı…

*

Öte yandan;

Madem Işıl Özgentürk, Cumhuriyet’te yayımlanan yazısında biz Müslümanları “örtü” hakkında bilgilendirmeyi amaçlamış…

O halde kendisine, kafamı kurcalayan şu soruyu sormak isterim;

Sümerli fahişelerin taktığı “Türban” mıdır? Yoksa “başörtüsü” mü?

Zira;

İkisinin birbirinden farklı şeyler olduğunu iddia eden de sizlersiniz?

Mesela;

28 Şubat Süreci’nin en civcivli günlerinde, Ramazan ayında, Fenerbahçe Orduevi'ndeki bir iftara davetli olan başörtülü bir hanıma, kapıdaki görevli asker de sormuştu aynı soruyu;

"Başınızdaki örtü türban mı, yoksa başörtüsü mü?" diye..

Zavallı kadın ise, askerin sorduğu soru karşısında apışıp kalmış ve güçlükle;

"Ne fark var ki?" diye, soruya soruyla karşılık vermişti.

Her iki örtü arasındaki farkı izah etmek ise, soruyu soran görevli askere düşmüştü.

Asker;

"Eğer örtünüzün altında bone varsa ve örtünüzün kaymaması için toplu iğne ile tutturuyorsanız; o, “türban” sınıfına giriyor!.. Ki, türbanlıların buraya girmesi yasaktır!..

Yok, eğer;

Örtünüzü normal bağlayıp, iki ucunu da boynunuzun altında düğümlüyorsanız, bu başörtüsü'dür!.. Ona bir yasak yok!..” demişti.

*

Evet, Işıl Hanım!…

Madem konuyu siz açtınız, hadi anlatın da öğrenelim;

Sümerli Fahişeler de, tıpkı bizim kızlarımız gibi örtülerinin altına bone koyup, kaymasın diye örtüyü toplu iğne ile tutturuyorlar mıydı?

Yoksa!..

Sümerli Fahişeler, tıpkı sizin mahallenizde oturup, “Benim annem de örtülüydü” diye ahkâm kesen elitistlerin, üstencilerin akrabaları gibi örtülerinin iki ucunu boynunun altında mı düğümlüyorlardı?

Madem cahiliz!...

Madem örtünmenin İslam’la alakası yok!..

Bizi aydınlatın da öğrenelim.

Ayrıca, Laikçi azınlığın yıllardır tekrarladığı;

“Başörtüsü, tarlada çalışan kadınların, tozdan ve güneşten korunmak için kullandıkları bir eşyaydı” şeklindeki teraneyi de vuzuha erdirirseniz, sevinirim…

Günün Özeti

YORUM YAZ

 • RedRed3 ay önce
  Işıl Özgentürkküstah değil,olamaz da ! Birilerinin aynaya bakması yeterlidir!
 • CELAL TAŞÇIERCELAL TAŞÇIER4 ay önce
  Sümerlerdeki adalet...iç anadolu Konya, kayseri, niğde, vs... türkiyede muhafazar kesim diye geçinen yer diye öne adı çıkmış ve türkiyedeki islamın öncüsü diye atıfta bulunuyorlar ya, işte tam da burada İSLAMIN nasıl kendi emellerine alet edip kullandıkları apacık meydanda. Misal; içki, zina, sadece cuma namazı kılman kafi, vs...daha bir sürü sayabileceğimiz bu gibi kendilerine gayet normal gören ve hatta caiz bile bulan zihniyetçiler, bu gün dünya medeniyetlerin hala örnek aldığı sümerlere laf atan cahiller....
 • ZekeriyaZekeriya4 ay önce
  Muzazzez Ilmiye Çığ profösörlugunun zekatini verse .... tarihin gerceklerini duymaktan korkmayin
 • UlusUlus4 ay önce
  Neden bu kadar birbirimize hakaret ediyoruz neden bu kadar birbirimize karşı anlayışsız olduk neden birbirimizi anlamıyoruz artık... Ben cumhuriyet te okuyorum akit te okuyorum Sabah ta okuyorum illa taraf mi olmak lazım neden bu düşmanlık.nedennn. Hepimiz bu ülkenin evlatları anaları kardeşleri babaları değil miyiz... Herkese biraz anlayış biraz hoşgörü diliyorum Allah'ım inşallah bize o günleri hepimizin bir olduğu günleri gösterir diye umut ediyorum
 • AlperAlper4 ay önce
  Laikçi azınlık! Vaaay be, azınlık olduk ha. Şimdi sen azınlık haklarından dolayı bu laiklere ayrı okullar yapalım lütfunda bulunursun. Bu arada laikçi nedir Allah aşkına, yüzmeci gibi.
 • Ilhan tasdelenIlhan tasdelen4 ay önce
  Bu şarlatanlar lafın hangi yöne evrileçegini ya biliyor yada Saf numarasi yapiyor desek ki kendinlerine rehber edindinizin Annesi icin ne düşünüyorsunuz
 • eeeeeeeeeeee yorum yok..eeeeeeeeeeee yorum yok..4 ay önce
  misafir1 sa önce (Sümerler, Akatlar, Hititler, Ankalar, Aztekler vesaire).. yorumu kusa cevirdin bunu yayinladin.. bu kadar yapma.. herkes ayni düsünmek zorunda degil , küfür yok, hakaret yok derdin ne! selamlar..
 • Ali rızaAli rıza4 ay önce
  Hu hu hu rumuzlu , o senin tarif ettiğin duyğu düşünce , ilkellik . Hayvani duyğu , insan olan helali olmıyana şehvet duymaz , önce insan olmak lazım.
 • ali veliali veli4 ay önce
  Ayşe adlı yorumcuyaBaşörtüsü ile ilgili hiçbir tarif yazara ait değil. Yazar nöbetçi askerin yaptığı tariflerin hangisinin Sümerlilerin örtünme şeklile benzeştiğini Işıl adlı yazara soruyor Ayşe hanım.Bence anlayarak okumaya çalışın
 • hu hu huhu hu hu4 ay önce
  kendini tarif etmiş. bunların sermayesi yalan. açık gezenler yürüken bile zina halindeler. onları gören erkeklerin nefisleri uyanıp bazende onlara bakarak yürürken boşalyorlar. iki yaşındaki çocuğun televizyondaki tesettürsüzlere bakıp erkeklik organının uyandığına şahit olduk. bunlar o kadar sapık ki iki yaşındaki çocuğu bile baştan çıkarı ahlakını bozacak kadar. allah islah eylesin temizlesin.
 • AyşeAyşe4 ay önce
  Ben dısarıda calısıyorum. Ortumun acılmaması sıkı baglanması gerekıyor. gunde 10 saat dısarıdayım. Dogal olarak bone ve ıgne sart. Kayar acılır yoksa. Annemse alttan fıyonk yapar baglar. Ama buyuk basortuları tercıh eder, boynnu acılmaz, ust kısmını da sacı gozukmeyecek sekılde kıvırır. Annemın kı de benım kı de uygun tesettur. şaşkın yazar ise annemı hedef alırcasına "Sümerli Fahişeler, tıpkı sizin mahallenizde oturup, “Benim annem de örtülüydü” diye ahkâm kesen elitistlerin, üstencilerin akrabaları gibi örtülerinin iki ucunu boynunun altında mı düğümlüyorlardı?" dıye soruyor. cok ayıp etmiş...
 • Ali rızaAli rıza4 ay önce
  Vay ki ne vay , neyle uğraşıyorsunuz , ister kapatır , ister açar , isterse kibrit çakar yakar , saç Onun değilmi , allahın kitabını iyi okursanız , okuduğunuzu anlarsanız, bu hurafelerle uğraşmazsınız , amma okuyan nerde anlıyan nerde , misal allah kitapta yerin ve ğöğün nasıl yaratıldığını tefekkür etmemizi istemiş , tefekkür eden varmı? Vardıda yoktuda turban , saç kelimesi kuranda geçiyormu ki , tartışıyorsunuz, önce bilmek lazım , üfürmeyle olmuyor.
 • misafirmisafir4 ay önce
   (Sümerler, Akatlar, Hititler, Ankalar, Aztekler vesaire)..
 • Rıfat Rıfat 4 ay önce
  Sevgili kardeşim ne yazık ki iktidarın bahsettigin bu azılı islam düşmanlarını cezalandıracak gücü yok, iktidarlar ama muktedir değiller!
 • engineerengineer4 ay önce
  erdal ahat denen densiz, babanın fotör şapkasının içine s..ç sonra da ananın başına geçir. soysuz sopsuz, dna testi yaptır bakalım ceddin hangi soysuz millettendir, Türk'e kurban ol, Türk'ü ağzına almadan ağzını çalkala pislik herif.
 • engineerengineer4 ay önce
  “Başörtüsü” ile ilgili bu küstahça sözlerinin de hesabı mahşere kaldı." sn yazar niye? koca reis hesap soramazmı, yoksa mukaddesatlarımız içerisinde başörtüsü sadece bir FÜRÜĞAT"mı? dil uzatılmaması gereken ve şiddetle cezaya çarptırlmalı olan mukaddesimiz başkanlık makamımı?Allah'a(cc) Peygamber'e(sas) Din'i Mübin'i İslama hergün sövülmesi cezayı gerektirmeyen fürüğattan olan şeyler mi, yoksa 1400 sene önceki hükümler yeniden güncellenmeye mi muhtaç, hadi şu kitabı güncelleyin yenileyin de , dinin ve mukaddesatın güncel halini bir okuyup anlayıverelim.
 • Erdal AhatErdal Ahat4 ay önce
  Sevgili genç kardeşim,nooolur bırakın artık şu iğrenç Arap örf ve adetlerini kutsamayı. Türk en güzel yaratılandır,Türk türbanın içine sıçar ve Arabın başına geçirir.
 • Muhittin Cumhur AnteplilerMuhittin Cumhur Antepliler4 ay önce
  Boşuna ciddiye alıyorsunuz. Kofun biri, gündeme gelmek istiyor. Asıl işleriniz dururken bunlarla oylanıyor, kullanılıyorsunuz. Duymayın bile. Kötü söz sahibinin değil mi? Bu kadının muhtemelen ve mutlakabüyük anneleri eğer müslüman idiyselerbaşörtülü ve faziletli insanlardır. Kof bir şöhretin ekmeğine yağ sürmeyin. Sayenizde iddia, iftira ve hakaretini topluma yaydı. Memnunu musunuz?
 • okurokur4 ay önce
  biz niye geri kaldık diyen"gezi zekalılar"yıllarca başörtüsü,ezan,camii ile uğraşmasalardı.şimdi uzaya biz giderdik.ALLAH c.c. ile savaşan hangi toplum felah bulmuş ki,biz bulalım.askere neyi izah ettirdiler örtümü,türbanmı ?sonrada deki niye müslüman ülkeler geri kalmış.bu kendini ilim erbabı zanneden "ilmiye çığ" gibi SIĞ düşünceli,pislikler hep kafayı seks le bozmuşlar.aşağılık hakaretlerle karakterlerini gösteriyorlar.islamı ve müslümanı seks manyağı gibi ifşa etmek bunların en büyük karaktersizliğidir.
 • Ahmaklar sürüsüAhmaklar sürüsü4 ay önce
  Fahişelik yapmak isteyen kendini beğendirmek için daha fazla açılması lazım, bunlarda çocuk kadar kafaları çalışmıyor.
 • Rıfat Rıfat 4 ay önce
  Fitneci cumhuriyet paçavrası yazarından da bu beklenirdi zaten!...
 • NurNur4 ay önce
  Bu yaratıklara artık söylenecek söz bulamıyorum acınası haldeler Allah belalarını vermiş zaten ama farkında değiller lanetli bunlar seviyeleri dip yapmış insan görünümlü şeytanlar0 muazez denen yaratıkla doğu silahtaroğlu denen yaratıklar yargılanmalıydı o pislik komutan benim ecdadıma dinime uzattığı dili kopartmak lazımdı kopsun inşallah bu konuda yeterli değiliz bu yaratıkların peşini bırakmayıp cezanladırılması sağlanmalı yoksa dahada cüretli oluyorlar mutlaka kanun çıkmalı hapis cezası almalı islama hakaret edenler devletten bekliyoruz lütfen bir şeyler yapsınlar bu yaratıklarçizmeyi çoktan aştılar
 • Kocasolak Kocasolak 4 ay önce
  Velev ki Sümerler öyle giymiş, Sümerler’den bu güne binlerce yıl geçmiş. Bu güne gelsene, bu gün bütün FAHİŞELER başı açık diye, sen ve diğer başı açıklar fahişemidir? Diye bir sorun o KARIYA.
 • SümerSümer4 ay önce
  Ho ..

Günün Özeti