• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Turgut Emin
Turgut Emin
TÜM YAZILARI
30 Eylül 2020

Son muharebeye doğru

Meseleyi çözecek olan son muharebe Müslümanlarla Siyonistler arasında gerçekleşecektir ve bu muharebenin sonucuna dair yüce kitabımızda açık işaretler vardır..

Biz şimdi günümüze gelip; dünya Müslümanlarının ve ülkemizin taraf olduğu; yer yer muharebelerin de yaşandığı savaşa genel bir bakış atalım.

1900’lere kadar, yüzlerce yıl İslam Alemi’nin beyni ve lokomotifi olmuş Türkiye’nin, kendine gelip, silkinip, ayağa kalkmasıyla birlikte, dünya Müslümanlarının ilgi ve muhabbeti de yeniden Türkiye’ye yöneldi... İşte bu; para ile satın alamayınca, dünya savaşıyla Türk’ün toprağını parça parça eden Siyonist’in, asla dayanamayacağı bir şeydi..

Acilen Türkiye tekrar yalnız bırakılmalı ve mümkünse tekrar (Fetö darbeleri ile denediler) bayıltılmalıydı.. 

Yanız bırakma adına, ilk olarak, Türkiye’ye sevgi ve muhabbetini açıkça sergileyen; Mısır halkının seçtiği Muhammed Mursî ve Mısırlı Müslümanlar hedefe kondu...Siyonist; çoğu İslam ülkesinde gördüğümüz köpeklerinden “Sisi Sisi “diye çağırdığı bir tanesini; Mısırlı Müslümanları ezmek ve önce Mursî ‘yi sonra da oğlunu şehid etmekte kullandı.. Şimdi Sisi’nin güttüğü Mısır, Türkiye’nin olduğu dünyanın her noktasında, sahibinin bir komutuyla karşımızda yer alıyor... Aynı durum B.A.E ( Birleşik Amerikan Emirlikleri) ve Suud için de geçerli...

Siyonist derken, Filistin’den gasp ettiği topraklardan oluşan bir avuçluk İsrail’i kastetmediğimi biliyorsunuz. Gerçek İsrail haritası, neredeyse dünya haritasıdır. Dünyanın patronu ve jandarması olduğunu vehmeden ABD’nin de patronu da Siyonistlerdir ve o kocaman bir Siyonist eşeğidir. Kezâ İngiltere, Fransa, 2. Dünya Harbi sonrası iğdiş edilen Almanya, İtalya, bütün Avrupa ülkeleri ve Rusya da öyledir.. 

Aksi halde, dünyanın her noktası fokur fokur kaynarken, küresel Siyonizm’in “İsrail” adı verilen şubesi, rahat rahat, hiçbir BM Kararı’nı iplemeden, kimseleri tınmadan, her gün Filistinlileri katletmeyi, topraklarını karış karış çalmayı sürdürebilir miydi?..

Öte yandan, Siyonizm’in Ortadoğu ofisi İsrail’e karşı dimdik duran Türkiye’nin, içeriden bayıltılması mümkün olmuyorsa, dışarıda önüne çıkılması, yalnızlaştırılması şarttı... Bütün dünyayı getirip dibimize yığdığı “Doğu Akdeniz Meselesi” de bu cümleden büyük bir Siyonist projesidir.

Petrolü için üzerine çullanılan ve Türkiye’den yardım isteyen kardeş Libya’da karşımıza dikilen Fransa, Rusya, Suud, BAE, Hafter, Sisi, kimin oradaki piyonlarıdır?.. 

Türkiye ile kucaklaşan Sudan, Somali gibi ülkelerde neden, Siyonistlerin Sisi cinsi itleri aniden cirit atmaya başlamıştır?..

Yunan’ı Ege’de, Ermeni’yi Azerbaycan’ da gaza getirmek, Türkiye’yi doğudan ve batıdan meşgul etmek değil de nedir?..

Güneyde onlarca yıldır Türkiye’yi meşgul eden, kan döken, bebek katilleri PKK, PYD, YPG’nin ardındaki parmak kimindir?..

Bütün bir batı ve onların İslâm ülkelerindeki uşakları, her biri kendi adına mı Türkiye düşmanı kesildiler?.. Hakikati yüzlerine karşı açıkça dillendirdiği ve coğrafyaya lokomotif olma potansiyeli taşıdığı içindir ki; “Türk halkına değil, Erdoğan’a düşmanız!” dedirtiyor Siyonist...

Nihaî muharebe, Müslümanlarla Siyonistler arasında olacaktır. Bu muharebenin sonucuna dair de, yüce kitabımızda açık işaretler vardır...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Emek

O açık işaretleride ayetleriyle birlikte açıklasaydınızda gelecek korkusu yaşamasaydık
 • Yanıtla

Şahika

Bu hak ve batıl savaşında ne mutlu hakkın yanında durabilenlere..Teşekkürler...
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23