• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Turgut Emin
Turgut Emin
TÜM YAZILARI
20 Ocak 2021

Küresel vitrinin mumyası

Buram buram hile kokulu bir seçimle iktidarın el değiştirdiği, dört yıl aradan sonra iktidarın ulusalcılardan tekrar küreselcilere geçtiği ABD’de, bugün yeni bir dönem başlıyor..

Elbette dünyada da...

Vitrindeki mumya ‘Biden’ çarkın başına geçiyor sonunda...

Zamanında, Küreselci Sermaye’nin büyük şeytanları 21. yüzyılın başında değiştirdikleri “düşman” konseptine göre, İslâm dünyasını hedefe oturtabilmek için, kendi ikiz kulelerini (Dünya ticaret merkezini) bile, gözlerini kırpmadan yakıp yıkmışlardı...

Ve hemen, hiç vakit kaybetmeden, o günkü aparatları olan “El Kaide” üzerinden, direkt Afganistan’dan başlattıkları operasyonu, önce Irak, sonra Suriye, sonra da bir uçtan bir uca bütün kuzey Afrika’ya uzatmışlardı...

Şimdi, gaza getirdikleri Trump yanlılarını Kongre binasına sokup, birkaçını polise vurdurtmak, ikiz kuleleri yakmanın yanında neydi ki?..

Bu seferkinde, kendilerine bir dönem boyunca Beyaz Saray’dan takoz olan, “Askerimizin oralarda ne işi var? ABD askerini oralardan çekeceğim” diyen, küresel idealler için ciddi tehlike oluşturan, hafif uçuk, ulusalcı bir ABD Başkanı söz konusuydu. 

Trump ve onun şahsında ulusalcılar tasfiye edilmeliydi.. (Zamanında J.F.Kennedy’nin tek kurşunla tasfiye edildiği gibi.)

Ünlü (!) FBI’ın-Polisin, kongre binasına girilene kadar seyirci kaldığı kontrollü bir operasyonla, hem ulusalcı Trump’ı bitirmeyi, hem de ülkedeki ulusalcı kesimi tasfiye edip sindirmeyi hedeflediler.

Şimdilik görünen o ki, başardılar da...

Temizliğe kendi evinden başlayan bu şeytanî yapının, bundan sonra kuzu kuzu evinde oturacağını ummak, büyük safdillik olur..

Bugün, dünyadaki bütün ulus devletler ve ulusalcı yönetimler, şeytanî küreselcilerin hedefinde...

Gayesi TEK MERKEZ’ e bağlı, TEK BİR DÜNYA DEVLETİ kurmak olan bu şeytanî yapının, ev temizliğini bitirdikten sonra, “Nerede kalmıştık?” diyerek kollarını sıvayacağı aşikâr..

Avrupa’dan Asya’ya, Asya’dan Afrika’ya ve tabii Lâtin Amerika’ya, bütün ülkelerdeki ulusalcı yönetimler yakın tehdit altında..

Ekonomi ile dize getiremediklerini, içeride kendilerine hizmete hazır (hattâ kendilerini davet eden, hasretle bekleyen) işbirlikçilerini kullanarak sokaklarda çıkaracağı iç karışıklıklarla dize getirmeyi deneyecektir..

Eğer bu mümkün olmazsa, hemen her ülke ordusunda, az veya çok mevcut (NATO ülkelerinde NATO eliyle oluşturulmuş), adları farklı ama CIA ürünü “FETÖ” tipi yapılanmalar eliyle, ülke yönetimlerine el koyarak (Bkz. Mısır) kendine bağlayacaktır.

Önümüzdeki süreç için Küresel İblis’lerin bütün hesapları bu...

Hesapların üzerindeki hesap ise bâkî elbette...

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Kocayusuf

Hedefi 12'den vuran bir yazı; tebrikler!..
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23