• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0
Selma Savcı
Selma Savcı
Selma Savcı
TÜM YAZILARI

Ebrar Karakurt, utanıyorum senden! Bir de ayakta mı alkışlayacağız seni...

19 Temmuz 2023
A


Selma Savcı İletişim: [email protected]

Ebrar Karakurt’u nasıl bilirsiniz? Ben açıkçası ahlak yoksunu ve sapkın yaşam tarzıyla bu arkadaşı tanıyorum… Siz bakmayın karşı mahallenin avazı çıktığı kadar bağırıp işi normalleştirmesine…

Türkiye A Milli Kadın Voleybol Takımı, ABD’nin Teksas eyaletindeki Arlington kentinde oynanan 2023 FIVB Milletler Ligi’nin finalinde Çin’i 3-1 yenerek tarihinde ilk kez şampiyon olarak sportif anlamda büyük bir başarıya imza attı. Bu başarıdan sonra normalde olması gereken şu, karşılıklı tebrikler, Türkiye’deki başarı röportajları falan. Ama biz öyle bir şeye şahit oluyoruz ki, birlikte olduğu kız arkadaşlarıyla gayri ahlaki pozlarını paylaşan ve bunu da özgürlük adı altında gençlerin zihinlerine pompalamaktan geri kalmayan sapkın Ebrar Karakurt’un yine absürd açıklamalarını görüyoruz…

Twitter hesabından paylaşımda bulunan Karakurt, sapkın yaşam tarzını dayatmayı şu ifadelerle sürdürdü: "Boynumda bana yargı yükleyenlerin utançlarından yapılma mücevherler yani altın madalya." diyerek yaşadığı rezil hayatı savunmaya kalkıştı. İşin daha da vahimi ise, bu rezil sporcu müsveddesini savunmaya kalkanlara baktığınızda da içiniz daha da acır hale geliyor.. Cumhuriyetinden Birgününe ve daha nice internet sitesi, gazetemiz Yeni Akit’in "Milli utancımız Ebrar Karakurt'tan şampiyonluk mesajı!" başlıklı haberinden bir hayli rahatsız olmuşlar...

Yahu, bırakın artık şu normalleştirme gayretlerini, LGBT savunuculuğu yaparak özgür Türkiye mottolarını… Bu lezbiyen arkadaş bir şampiyonluk sonrası ortamı germe adına tüm edepsizliğini yapacak sonra da biz de bunu ayakta mı alkışlayacağız?

Ortada özgür bir hayat felsefesini pompalamaya çalışan bir güruhun olduğu kesin ama LGBT ve buna çanak tutan sapkın davranışların hem ülkemiz hem de dinimizce ne denli açıkça yasaklandığı malumunuz… Bu konuyu her defasında derinleştirerek anlatmak karşıdaki fındık kadar beyinlere sahip olan insanlara bile haksızlık olacaktır.

Bu sapkın arkadaşın ilk olayı da değil bu aslında yine geçtiğimiz günlerde, Balıkesir'in Burhaniye ilçesinde yapılması planlanan "Zeytinli Rock Festivali" kaymakamlık kararıyla iptal edilmişti. İptal edilme sebebi de o kadar mantıklı ki, festivallerde içilen su gibi içki sebebiyle oluşan taşkınlıklar o denli çevre halkını rahatsız etmişti. İdari amirler ise konuya kayıtsız kalmamış ve bu festivali iptal etmişti.

Vay efendim sen nasıl iptal edersin diye yine malum kesim başladı tartışmaya, ama en garibi de sporculuğuyla yorumlamamız gereken kişi olan Ebrar’ın paylaşımı… Ebrar, "Geriye sadece pilavlı mevlitler kaldı" paylaşımı yaparak dini bir etkinlik olan mevlit üzerinden büyük bir küstahlık sergilemişti. Bakınız, siz eğer özgürlük kisvesi altında gençliğimizi zehirleyecek ve yaptığınız edepsiz sosyal medya paylaşımlarıyla halkı galeyana getirmeye çalışırsanız, bunun karşılığında gereken cevabı da almanız bu işin en doğal halidir.

Dünyada ve ülkemizde giderek artan LGBT terimi, toplumsal cinsiyet kimliği ve cinsel yönelim konularında farkındalık yaratmak amacıyla kullanılmaya başlanmıştır sözcükleriyle karşılık bulmaya çalışmaktadır.

Lütfen bu sapkın örgüte çocuklarınızı kaptırmayınız.

Bunu yapmanız için de konumu, mevkii ne olursa olsun buna çanak tutan Ebrar gibi tiplemeleri ise hayatımızdan çıkarmamız en haklı gerekçemiz olacaktır.
Sen oturduğun yerden, dinimizi küçültmeye yönelik hamleler yap, ondan sonra da ben özgürlük istiyorum bu ülkede diye ortalıkta feveranlar kopar! Yok öyle bir şey işte.. Herkes haddini ve yerini bilecek!

Avrupa'da 18 ülkede eşcinsel evliliklere yasal olarak izin veriliyor: Hollanda, Avusturya, Belçika, İngiltere, Danimarka, Finlandiya Fransa, Almanya, İzlanda, İrlanda, Lüksemburg, Malta, Norveç, Portekiz, İspanya, İsveç, Slovenya ve İsviçre. Bu ülkelerin çoğunda bu çiftler çocuk da evlat edinebiliyor gerçeği ortadayken, bu ülkelerdeki sözde özgürlük tanımlamalarıyla yaşadığınız ülkeyi küçümsemek en hafif tabirle büyük bir aymazlıktır…

Burası Türkiye ve burası müslüman bir ülke tanımlamasını kıyamete kadar sürdürecek bir vatan toprağı ise; bu denli sapkınlıklarıyla ön planda olan kişilerin de gündemde kendilerine yer bulması da bizim toplumumuz nezdinde en büyük ayıbımız olsa gerek…

Selam ve dua ile…

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Tuğçe

Ebrar Karakurt'un yönelimi tamamen kendine, kendi hayatı ve kendi seçimi. Siz hiçbir şekilde onun kendi yönelimine karışamassınız, hiç kimse karışamaz. Haddinizi bilin, eleştirebilirsiniz ama yargılayamassınız böyle bir hakkınız yok.

Kerim

Bizde Erdoğanı alkışlıyoruz. Zam şampiyonu. Maaşa yüzde 25 zam. AKP kayseri belediyesi otobüse yüzde otuzbeş zam.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23