• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Zekeriya Öz'ün ini ortaya çıktı

FETÖ’nün bir numaralı kumpasçı savcısı Zekeriya Öz’ün Almanya’da saklandığı ve gizli servis BND tarafından korunan ininin görüntülerine ulaşıldı

Yeniakit Publisher
2017-10-17 11:37:00 -
Zekeriya Öz'ün ini ortaya çıktı

Hain FETÖ örgütünün yargı ayağında kurduğu kumpasları yöneten Zekeriya Öz'ün Almanya'daki ini deşifre oldu. 17-25 Aralık'ın mimarlarından ihanet savcısı Zekeriya Öz'ün Freiburg'da Hirzberg Str. 79102 adresinde gizlendiği sitenin görüntülerine ulaşıldı, fotoğraflar soruşturma dosyasına girdi. Öz'e korunaklı olması için içinde hem kilise hem okul hem de huzur evi yer alan bir kompleks seçilmiş.

KAÇIŞA MÜSAİT

Huzur evinin arka tarafında bulunan bir dairede kaldığı tespit edilen Öz'e özel bir de Volkswagen minibüs tahsis edilmiş. Öz sıkıldığında özel güvenlik önlemleri ile gizlice BND ajanları tarafından bu araçla gezmeye götürülüyor. İstihbarat birimleri Öz'ün son olarak deniz gezintisine götürüldüğünü belirledi. Öz'ün saklandığı site stratejik olarak seçilmiş. Öz Almanya'dan başka bir ülkeye geçmek istediğinde adresine Fransa 30, İsviçre'ye 50 kilometre mesafede. Sakin site içerisinde yer alan evin gizli bölmeleri ve misafir odaları da var.

KALE GİBİ KORUYORLAR

Örgütün gizli toplantıları zaman zaman burada yapılıyor. Bu eğitim merkezinin olduğu sokağa girdiğinizde, Alman istihbarat örgütü BND'nin ajanları sizden şüphelendiği takdirde kimlik sorabiliyor.

BND, SAHTE KUMPAS BELGELERİ GÖTÜRDÜ DİYE BAĞRINA BASTI!

Hakkında yakalama kararı çıkarılacağını FETÖ'nün adliye casuslarından öğrenince Celal Kara ile birlikte önce Gürcistan'a ardından da Ermenistan'a geçen Zekeriya Öz'e Almanya kucak açmıştı. Yanında sahte kumpas dosyaları ve gizli bilgi belgeleri götüren Zekeriya Öz'ü Alman istihbaratı BND bağrına bastı!

(Akşam)

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı