• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yasağa rağmen sahilde yürüyüş yapan kadın: Bizi nereye kadar tutacaklar

Ölümcül koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sahilde balık tutmak ve yürüyüş yapmak yasaklanmıştı. Yasağa rağmen sahilde yürüyüş yapan bir kadın kendisine yasağı hatırlatan muhabire “Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar” cevabını verdi.

Yeniakit Publisher
2020-04-04 18:43:00 -
Yasağa rağmen sahilde yürüyüş yapan kadın: Bizi nereye kadar tutacaklar

Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında sahilde balık tutmak ve yürüyüş yapmak yasaklanmış olsa da İstanbul Beşiktaş'ta yasağa uymayanlar görüntülendi. Sahilde yürüyüş yapan bir kadın kendisine yasağı hatırlatan muhabire “Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar” dedi.

Yeni tip koronavirüs tedbirleri kapsamında sahil bandında balık tutmak ve yürüyüş yapmak yasaklanmıştı. Beşiktaş’ta yasağa uymayan bazı vatandaşlar sabah erken saatlerde spor yapmak için sahile geldi.

Sahilde yürüyüş yapan bir kadına İHA muhabirinin yasağı hatırlatması üzerine ise kadın "Evde canım sıkılıyor, bizi nereye kadar tutacaklar" yanıtını verdi.

İsminin Dilek Turgut olduğu belirtilen genç kadın şunları söyledi:

“Evde canım sıkılıyor ve genelde bu saatlerde burası çok sessiz oluyor. Bu saatlerde burada çok fazla kimse olmadığı ve tek olduğum için yürüyüş yapıyorum. Evde nereye kadar tutacaklar bizi. Ama belli bir süreden sonra insanın dışarı çıkası geliyor, evde kalamıyorum.”

Sahilde yürüyenlerin birçoğu köpeklerini gezdirmek için dışarı çıktıklarını öne sürdü. Sahil boyunca devriye gezen polis ekipleri ise, yasağa uymayan vatandaşları ikaz ederek mecbur kalmadıkça dışarı çıkmamaları konusunda uyarılarda bulundu.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

sizofren savar

BAŞIMIZA NE GELİYORSA KADINLARI EVDE TUTAMADIGIMIZDAN GELİYOR ZATEN..
 • Yanıtla

zz

Ya korona virusten gidene ya da korona virus gidene kadar. Boyle davranmaya devam ederse daha cok ilk secenek tabi.
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı