• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Yaptığı ahlaksızlıkları itiraf etti! Uğur Dündar’dan mide bulandıran sözler

Yeniakit Publisher
2024-04-19 14:19:00 - 2024-04-19 20:54:53

Gayrimeşru ilişki ve evlilik dışı çocuk rezillikleriyle gündemden düşmeyen Uğur Dündar yaşına başına bakmadan mide bulandıran ifadeler kullandı, yaptığı ahlaksızlığı meşru göstermeye kalktı.

Oyuncu Metin Akpınar'ın yıllar sonra ortaya çıkan kızı Duygu Nebioğlu'nun ortaya attığı iddialarda, kardeşlerinden birinin babasının Uğur Dündar olduğu konuşuluyor. Duygu Nebioğlu'nun kardeşi Dilara ise Uğur Dündar'a babalık davası açtı.

Evlilik dışı bir kızı olduğu yönünde iddialara Uğur Dündar, canlı yayında mide bulandıran bir cevap verdi. Dündar, olayı o dönemde çapkınlıklarını anlattığı arkadaşına sorduğunu ancak onun da öyle bir kadını hatırlamadığını söyledi.

Hakkında babalık davası açılan gazeteci Uğur Dündar'ın katıldığı Sözcü TV yayınında "O dönem ben de bekar adamım, normal sağlıklı cinsel bir yaşamım var. Bunun konuşulacak başka bir tarafı yok ki" demesi kendisi de bir bayan olan sunucu Ece Üner'i skandal bir şekilde kahkahaya boğdu.

Uğur Dündar'ın kadınları bir meta gibi gören sözlerine, kendisini seküler bir isim olarak tanıtan Ece Üner'in kahkahalarla gülmesi ilkesizlik olarak değerlendirilirken, stüdyodaki emekli general Ahmet Yavuz, Ceza hukuku profesörü Hasan Sınar, Sözcü yazarı Murat Muratoğlu'nun da anlatılanları gülerek izlemeleri iğrenç bir tavır olarak yorumlandı.

 

 Uğur Dündar, şunları söyledi:

Araştırma yaptım, önce bu hanımefendi anne olan kişinin fotoğrafını buldum, baktım bana hiçbir şey söylemiyor. 85 ve 86 yıllarında yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmeyen çok samimi bir arkadaşım var, hala konuşuyoruz.

O arkadaşıma sordum, dedim ki kardeşim hadi ben diyelim ki milyonda bir ihtimal -unutmam ya- beraberlik yaşadığım bir kadını unutmam da "Sen bu isimde bir kadını hatırlıyor musun?" dedim. "Asla ya" dedi. Çünkü biz çapkınlıklarımızı, her şeyimizi anlatırdık.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

E ben de bekar adamım, normal sağlıklı cinsel bir yaşamım var. Bunun konuşulacak başka bir tarafı yok ki.

Atatürkçüler tarafından duayen ve ilkeli gazeteci diye pazarlanan 80 yaşındaki Uğur Dündar'ın canlı yayında cinsel yaşam edebiyatı yapıp yaşadığı rezillikleri meşrulaştırmaya kalkması büyük tepkilere neden oldu. Dündar'ın kadınlarla yaşadığı gayri meşru ilişkileri arkadaşlarına anlattığını da itiraf etmesi, seküler "duayenlerin" kadınları peçete gibi kullanıp arkadaşlarıyla aralarında geyiğini yaptıklarını da gözler önüne serdi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Hamido

Yaşın gelmis yakında ölürsün ,gözünü açarlar . cehennemi zumera .

Başçavuş

TvDe Soğuk oluk Belgeseli Yakıp Genç Kizlari Ağına Düşürülüyor Diye Acitasyon Yapan Adam Neler Yapmış Bunlar Utanmaz İnsanlar Kendilerine Geldimi Çapkınlık Başkası Oldumu Orospuluk Nokta
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23