Yakalanan Küçükçekmece sapığı suçunu itiraf etti

İstanbul'un Küçükçekmece ilçesinde meydana gelen kan donduran çocuk istismarı olayıyla ilgili 2'si Türk, 7'si yabancı olmak üzere 9 kişi gözaltına alınmıştı. Zanlılardan biri suçunu itiraf etti.

25 Nisan 2019 Perşembe 18:51
Yakalanan Küçükçekmece sapığı suçunu itiraf etti

Çocuk istismarı olayıyla ilgili 2'si Türk, 7'si yabancı olmak üzere 9 kişi gözaltına alınmıştı. Zanlılardan biri suçunu itiraf etti. 7 yabancı uyrukludan 6'sı ülkelerine geri yollanacak.

İstanbul Küçükçekmece'de önceki gün 5 yaşındaki çocuğa cinsel istismarda bulunan şüpheliler İstanbul Emniyeti'nin kapsamlı operasyonu sonucunda yakalandı.

Suçlulardan 1'i suçunu itiraf etti

Gözaltına alınanlardan 2'si Türk, 7'si yabancı uyruklu şahısların sorgularında sona gelindi. Zanlılardan biri suçunu itiraf etti. 7 yabancı uyrukludan 6'sı ülkelerine geri yollanacak.

Bakan Soylu'dan açıklama

Sabah saatlerinde failin yakalandığını söyleyen İçişleri Balanı Süleyman Soylu, şu açıklamaları yaptı:

"Küçükçekmece'deki olayla ilgili Valiliğimiz ve İstanbul Emniyet Müdürlüğümüz bir çalışma yaptılar. Bu saatler içerisinde açıklayacaklardır. İlgili fail yakalandı. Bu olay olduktan sonra yakalamak için hemen çalışmaya başladılar. İstanbul Valiliğimiz bir açıklama yapacaktır. Ben buraya girerken; açıklama yapılacağı bilgisini aldım.

Çocuğumuzun sağlık durumunun da iyi olduğunu biliyorum. Ben de babayla görüştüm. Geçmiş olsun dileklerimi ilettim, faili yakalayacağımızı belirttim.

Arkadaşlarımız açıklama yapmadıysa yapacaklardır. Bu tip olaylara karşı tavrımız, mücadelemiz devam edecektir. Olay medeniyetimize, ahlakımıza uygun değildir. Maalesef bu tip toplumca nefret ettiğimiz olaylarla karşı karşıya kalıyoruz. Bu tip olaylarla ilgili arkadaşlarımız tahkikatı yapıyor."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 18:51

YORUM YAZ

 • ihsanihsan23 gün önce
  ey hükümet açın sınırlarıbu nlar ab ye gitsinler ne b.k yiyeceklerse orda yapsınler deflarca yazdım
 • AHMEDAHMED24 gün önce
  haydi bu kansızı KADIN BUDU KÖFTE,CACIK,AZKURULU PİLAV VE SÜTLAÇ ile içeride besleyelim...haftada iki gün de kuzu kebabı çıksın..suçsuz masum vatandaş sürünsün karnını doyurmak için dışarda bize ne..DEVLET DEMEK, SUÇLUNUN HAKKI HAYATINI MUHAFAZA ALTINA ALAN VE ONA YAŞAM HAKKI SUNAN MEKANİZMA DEMEKTİR...
 • abidinabidin24 gün önce
  doldurdunuz ülkemize Suriyeliyi, afkanı ,ıraklısını olacağı buydu. zaten bizim kendi sapığımız dolu, birde başka ülkelerin sapığına ne gerek var. tüm yabancıları yollayın.bunları söyleyince kötü oluyoruz ırkçı oluyoruz ama değiliz.bunlar ülkemize entegre olamazne bizim sistemimiz buna uygun nede bu yabancılar.bakın almanyada kaç milyon Türk var Allah korusun adamlar almanlardan daha alman. ama biz bunu beceremiyoruz.
 • Sag duyu Sag duyu 24 gün önce
  Mal Kemal... Sınır dışı edilenler kaçak göçmen oldugu için sınır dışı ediliyor olayla ilgileri yok operasyon sırasında yakalandılar..
 • sukrusukru24 gün önce
  Adil sen hangi dindensin?
 • Ke-mal Ke-mal 24 gün önce
  Bu mu cezaları ? Ülkelerine geri yollanacak !Hay sizin avrupa özenti adaletiniz batsın emi !Oldu olacak yollarken tüm masraflarinida milletin vergilerinden karşılayîn !
 • hasanhasan24 gün önce
  sabredin idam çinden karınca sırtında geliyor. önüme gelir gelmez imzalayacam!
 • feryanferyan24 gün önce
  beyler sakin olalim ne yazik.ki dünyanin her ülkesinde böyle sapiklar olabiliyor ben bunlari kayirmiyorum avrupada bile bunlar oluyor fakat milletin öfkesini daha fazla kabarmamak icin bazi konular gizli tutuluyor bu serefsizi zaten iceride dibini kazirlar .
 • RamazanRamazan24 gün önce
  Ben anlamam yabanciymiş turkmuş meydanda dara ağaci kurulsun orospu çocuğu asilsinki bir daha boyle şeylerle içimiz yanmasin
 • DavudiDavudi24 gün önce
  Bu bizim TrabzonÇaykara'da yıllardır var. Esnafın malı gece boyu dışarıda. Cuma camisinin önüne adam kamyonu çekip Elma 3 lira deyip tart al diyor parasınıda sepete koy. Herkes tartıyor alıyor parasınıda sepete koyuyor. Hatta birisi geçmiş millete yardım ediyor, tartıyor veriyor. Sahibi zannettim adamı yok abi dedi. Ben de müşteriyim dedi sattık parasını sepetekoyduk çektik gittik ve günlerce o kamyonu orada gördüm şimdi Almanya'da bir tane böyle bir şey oldu diye Niye hemen bütün müslümanları karalıyorlar ya 100 yıldır Türkiye'de islami bir eğitim vardı da ondan mı yetişti böyle Türkiye'deki eğitimini hali malum laik eğitim Allah'tan bahsedildiği bir eğitim sonucunda ne çıkacaktıyani. Gene toplumda İslam'dan kalma adetler var da onunla ayakta duruyoruz. Artı yine İstanbul'da Yuşa Aleyhisselam'a giderken orada manavlar var Onlar da gece boyunca malzemeleri açıkla yalandan bir bez örtmüşler geçip gidiyorsun kimse bekçisi Yok, bir şey yokToplumumuzu kimsr yalandan karalamasın. Hiçbir gavuru, hiçbir öüslümandan üstün tutmasın. Amaç paraya karşı değil, Cenab-ı ALLAH'a karşı dürüst olamktır. Adan Cenab-ı ALLAH'a yamuk yapıyor, paraya yamuk yapmıyor diye iyi adam mı diyecem şimdi. Hadi ordan
 • adiladil24 gün önce
  yabancı uyruklu dediğiniz pakistanlı din kardeşiniz. müslüman müslümanın ayıbını örter şiarı yine devrede ..
 • selim ustaselim usta24 gün önce
  yaziklar olsun böyle ithal AB yasalara
 • mahmutmahmut24 gün önce
  tacizcilere çok yüksek para cezaları gelsin, tecavüzcülerse direk idam edilsin
 • MahoMaho24 gün önce
  Bakın siyasetçiler eğer siz idam kararını çıkarmazsanız mahşer gününde ÂLLAH CELLACELALUHU sizi kesin idam edecektir
 • MisafirMisafir24 gün önce
  Ortadoguda nekadar ipsiz sapsız ipini koparan piskopat varsa ülkeye doldu bu işin sonu hiç iyi deyil çoook acil önlem alınması gerek hemde hemen

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019