Ünlü sanatçıdan İmamoğlu şakşakçılarına tepki

TRT Ankara Radyosu Halk Müziği Sanatçısı Gülşen Kutlu, Ekrem İmamoğlu'na destek twitleri atarak sanatı siyasete karıştıranlara seslendi. Kutlu, "Sanatçı her kesime hitap etmeli. Sayın Cumhurbaşkanımızın da dediği gibi sanatıyla konuşmalı" dedi.

19 Mayıs 2019 Pazar 14:52

 Taha Emre Özdemir  Ankara  TRT Ankara Radyosu Halk Müziği Sanatçısı Gülşen Kutlu, yeniakit.com.tr'ye konuştu. Bazı sanatçıların CHP'li Ekrem İmamoğlu'na destek twitleri atmalarına dair değerlendirmede bulunan Kutlu, "Bence bu olmamalı. Sanatçı her kesime hitap etmeli. Tabii ki herkesin bir fikri vardır. Zaten olmalıdır da ama sayın Cumhurbaşkanımızın dediği gibi sanatçı sanatıyla konuşmalı diyorum ve ben de o yolda gidiyorum." ifadelerini kullandı.

'Sanatçı genç nesle örnek olmalı'

Gülşen Kutlu, sanatçıların genç nesle de örnek insanlar olması gerektiğini hatırlatarak sözlerine şöyle devam etti:

"Biz sanatımızı güzel icra ederek gelecek nesillere iyi aktarırsak, gençlerimiz de bunu örnek alarak kabullenir ve geleceğe yansıtırlar."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 19 Mayıs 2019 Pazar 14:52

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    19 Haziran 2019