• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Uğur Dündar'a sert cevap: Haddini bil

Başkan Erdoğan'a ve Cumhurbaşkanlığı makamına ağır hakaretler eden sözde gazeteci Sedef Kabaş'ı tehditler savurarak savunan Uğur Dündar'a RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den çok sert tepki geldi. Şahin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Oynadığınız tarafsızlık oyununa artık bu millet inanmıyor. Size ve tehditlerinize de kulak asacak değiliz. Haddinizi bilin. Kanunların gereğini yapmaya tüm kararlılığımızla devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

Yeniakit Publisher
2022-01-22 15:04:00 -

TELE 1'de canlı yayınlanan ve moderatörlüğünü Uğur Dündar'ın yaptığı sözde 'Demokrasi Arenası' isimli programda Cumhurbaşkanlığı makamına ağır hakaretler eden Sedef Kabaş, taraflı tarafsız herkesin tepsikini çekti.

Kabaş'ın canlı yayında "Büyükbaş hayvan bir saraya girdiğinde o kral olmaz, o saray ahır olur" sözlerine tepkiler çığ gibi büyüdü. Yaşanan bu skandal sonrası polis ekipleri saat 02.00 sıralarında Kabaş'ı, Sarıyer’deki evine giderek gözaltına aldı.

Haddini aşıp tehditler savurdu

Sözcü Gazetesi yazarı Uğur Dündar da moderatörlüğünü yaptığı programda çirkin sözlerle kinini kusan Sedef Kabaş'ı skandal sözlerle savundu. Dündar, yine bir başka TELE 1 yayınında yaptığı açıklamada, "Gün gelir keser döner sap döner. Bunun hesabı sorulur" tehditlerini savurdu.

RTÜK Başkanı'ndan sert cevap

Uğur Dündar'ın bu skandal tehditleri sonrası RTÜK Başkanı Ebubekir Şahin'den çok net bir cevap geldi.

Şahin sosyal medya hesabı Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Sözcü yazarı Uğur Dündar'a "Uğur Bey had bilmeyen, ahlâk sınırlarını zorlayan biri varsa bu videoda kim olduğu çok açık! Oynadığınız tarafsızlık oyununa artık bu millet inanmıyor. Size ve tehditlerinize de kulak asacak değiliz. Haddinizi bilin. Kanunların gereğini yapmaya tüm kararlılığımızla devam edeceğiz" ifadeleriyle cevap verdi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

RECEP

Devlet ve RTÜK böyle kripto ateist dönmelere firsat verirse bunlar 2023 seçimler yaklaştikça ve daha şiddetle gelecekler bunlar bu kriptolar asla TÜRK değil görüntülerine aldanmayin bunlar bazen general bazen vekil bazen bürokrat bazen gazeteci bazen üst düzeyde olabiliyorlar bu ülkenin çocuklarına hep tepeden baktılar 2023 yolu çok dikenli mayınlı ALLAH devletimizi korusun

Kurtlar vadisi

Yerli gavurlar için gereken yapılmalıdır Bu esfele safilinlere cehennem ateşi bu dünyadada göstermek elzem oldu
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23