Terörist öttürüldü! TSK bulup yok etti!

Teslim olan teröristin ifadeleri doğrultusunda belirlenen Irak'ın kuzeyindeki bir sığınak, Türk Silahlı Kuvvetlerinin hava harekatıyla imha edildi.

12 Eylül 2018 Çarşamba 20:07

Güvenlik güçlerine teslim olan bir teröristin ifadeleri doğrultusunda, Irak'ın kuzeyindeki Metina bölgesinde bölücü terör örgütü tarafından kullanılan bir sığınak belirlendi.

9 EYLÜL'DE İMHA EDİLDİ

Parasiya Dağı'ndaki büyük sığınak, 9 Eylül'deki hava harekatıyla imha edildi. Teröristlere önemli zayiat verilen sığınağın vurulma anı da anbean görüntülendi.

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Eylül 2018 Çarşamba 20:07

YORUM YAZ

  • tuzcutuzcu5 ay önce
    Peki detay yok mu ötürmemekanizması hakkında? İşkence yapınca mı ötüyorlar acaba?Yoksa öt bakalım demek yetiyor mu? İnsan haklarına aykırı olmuyor mu bu peki? Tuhaf....
  • Terörist öttürüldü! Terörist öttürüldü! 5 ay önce
    Terörist öttürüldü! cok guzel, hosuma gitti :))

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Şubat 2019