• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Survivor'da skandal patladı! Yarışmacı Acun Ilıcalı'yı mahkemeye verdi

Yayınlandığı dönemde birçok izleyicinin tepkisini çeken Survivor 2022 All Star'da yarışmacılardan biri olan Batuhan Karacakaya'nın Acun Ilıcalı'yı mahkemeye verdiği iddia edildi.

Yeniakit Publisher
2022-08-02 18:43:00 -
Survivor'da skandal patladı! Yarışmacı Acun Ilıcalı'yı mahkemeye verdi

Tepkilerin odağındaki Survivor 2022 All Star bitti ama tartışmaları devam ediyor. Nisa Bölükbaşı'nın şampiyon olması hem seyircilerin hem de yarışmacıların tepkisini almıştı. En büyük tepki ise şampiyonluk adayı Batuhan Karacakaya ve annesinden gelmişti. 'Mektup' üzerinden başlayan polemik devam ederken; Acun Ilıcalı ve Batuhan Karacakaya mahkemelik oldu.

Survivor Batuhan, yarışmada sunucu Murat Ceylan tarafından okunan mektup ile kendisini eleştiren Acun Ilıcalı'ya, "Benim de bir mektubum var... Bekleyin" cevabı gelmişti. Bunun üzerine ünlü televizyoncu, canlı yayında "Twitter'dan yazmış. Mektubunu bekliyorum. O mektuba da gerekli cevabı veririz, merak etmesin" açıklamasını yapmıştı.

Survivor finalinde sorunlar yaşayan Batuhan Karacakaya ve Acun Ilıcalı, araba konusunda soru işaretlerine neden olmuştu. Yarışmadan sonra Karacakaya'ya ödül olan arabanın verilmediği iddia edilmişti. Sosyal medyada yayılan iddialara göre Batuhan Karacakaya Acun Ilıcalı'ya dava açtı.

Tüm sözleşmeleri ve belgeleri mahkemeye sunan Karacakaya, 3 milyon lira değerindeki aracın kendisine verileceğini ama 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir anahtar teslimi yapılmadığını öne sürerek davasını açtığı iddia edildi.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

CAN BAR

Alırsın koçum hiç merak etme Ama bu senin son kazancın olur Sonrasında da Nalburda çalışırsın ha nalburda çalışmak şereftir bence

OMUT

Böyle bir mikrop böyle bir hain ve Mason birisinin dayak görüp iki satır yazıp haber yapıyorsanız ya değmez onu bunu adam yerine koymak bile kabahat
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23