Sosyal medyayı sallayan fotoğraf! İşte Barış Pınarı Harekatı'nın özeti...

Barış Pınarı Harekatı'nın başlamasıyla birlikte, dostumuz görünen birçok ülke Türkiye'nin karşısında yer aldı. Türkiye'ye karşı dünyanın birleştiğini gösteren görsel ise, sosyal medyada paylaşılmaya başlandı.

11 Ekim 2019 Cuma 15:04
Sosyal medyayı sallayan fotoğraf! İşte Barış Pınarı Harekatı'nın özeti...

Amerika ve Avrupa tarafından yıllardır finanse edilen terör örgütü YPG'ye karşı, büyük bir operasyon başladı. Bölgede kurulmak istenen terör devletine karşı başlatılan Barış Pınarı Harekatı, dünyanın gündemine oturdu.

Çılgına döndüler

Üst üste yapılan açıklamalarla Türkiye'nin Suriye'deki askerlerini geri çekmesini isteyen ülkeler, adeta çılgına döndü.

Türkiye kararlı

Türkiye ise sınır güvenliğini sağlayıp, bölgedeki dengeleri yeniden değiştirme konusunda kararlı. Mehmetçik, YPG'li teröristleri tek tek etkisiz hale getirerek ilerlemeye devam ediyor.

Sosyal medyayı sallayan görsel

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın verdiği talimatlarla operasyonlar tüm hızıyla devam ederken, siyasi konuda Türkiye'nin durumunu özetleyen bir fotoğraf sosyal medyada paylaşıma girdi.

Fotoğrafta, Türk bayrağının karşısında terörü finanse eden ülkelerin bayrakları yer alıyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 15:04

YORUM YAZ

 • ara gaziara gazi9 gün önce
  Ara gazi bırakın da akılcı devlet politikaları üretelim.Dunayda güç bilim,eğitimden geçer.Abd pisliklerini temizliyoruz şu an.Bu yeniden tekrarlanabilir.Bunun ilerisi için önüne geçmek lazım.Akilci politikalar lazım.Umarim politikacılar bunu oy devşirmeye donusturmezler.
 • misafirmisafir9 gün önce
  TARIK32 dk önceaslında orda türkiye tek değil ardımızda ceddimiz önümüzde peygamberimiz asm var ve bizleri gözetleyen koruyan Allah cc. var
 • FesübhanallahFesübhanallah9 gün önce
  İsrail çok uzakta kalmış. Suudlarla BAE liler Mısırlılar es geçilmiş. Gerçi onlar müstemleke, efendileri sahnede yerini almışlar. ABD ile İngilterenin arasına İsrail uygun.
 • HasanHasan9 gün önce
  Net Özeti
 • mustafamustafa9 gün önce
  suudi Ar0abistan, BAE, mısır, bahreyn kukla yönetimlerinin bayraklları yok
 • Menfatül MüsliminlereMenfatül Müsliminlere9 gün önce
  Madem öyle, neden düşmanın malını alıyorsunuz, yiyor, içiyorsunuz? Düşmana karşı nasıl savaşsa, paranız ile düşmanı destekliyorsunuz. 
 • TARIKTARIK9 gün önce
  aslında orda türkiye tek değil ardımızda ceddimiz önümüzde peygamberimiz asm var ve bizleri gözetleyen koruyan Allah cc. var
 • MEHMET AKİFMEHMET AKİF9 gün önce
  Hepiniz GELİN ULAN.ZAFER İSLAMIN OLACAK ALLAHIN İZNİYLE.
 • Doğan MiraçDoğan Miraç9 gün önce
  Hayatımda gördüğüm en güzel obje, gerçektede böyle, Türk Milletini en güzel şekilde anlatmış...Bu görsel dünyada hit olmalı...Süpeerrr.....
 • SamReyizSamReyiz9 gün önce
  Hahaha on numara

Günün Özeti

Günün Karikatürü

20 Ekim 2019