Saldırı sonrası ilk görüşme! Tokalaştılar

Devletin zirvesi Anayasa Mahkemesi'nin kuruluş yıl dönümü töreninde buluştu. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile geçtiğimiz günlerde saldırıya uğrayan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu tören öncesi tokalaştı.

25 Nisan 2019 Perşembe 10:55
Saldırı sonrası ilk görüşme! Tokalaştılar

Anayasa Mahkemesi'nin (AYM) 57. Kuruluş Yıl Dönümü Programı'na Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, TBMM Başkanı Mustafa Şentop ve CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu da katılıyor.

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, Ankara’da katıldığı şehit cenazesinde saldırıya uğramıştı. Kalabalık bir grubun saldırısına maruz kalan Kılıçdaroğlu, götürüldüğü evden 1.5 saat sonra çıkartılmıştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan ile CHP lideri Kılıçdaroğlu, saldırıdan sonra ilk kez bir araya geldi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 10:55

YORUM YAZ

 • MEMATİ BAŞMEMATİ BAŞ24 gün önce
  BAŞKANLIKOLABİLİR Mİ NE DERSİNİZ !!!!ONUN DA HAYALLELERİNİ SÜSLÜYORDUR ...FIRSAT KOLLUYO HER DAİM...KAYBEDE KAYBEDE KZANMAYI ÖGRENECEK.
 • ÖzgünÖzgün24 gün önce
  Adam öğrenin ,Devlat adamlığı ayrıştırmayı değil tek Çatı altında birleşmeyi gerektirir.
 • 24 gün önce
 • GüneyrüzgarıGüneyrüzgarı24 gün önce
  Ne oldu mu atıp ne olacağımı alan,hayatın kendisini tanımıyor demektir.KILIÇDAROĞLU'da bunu ispat etti.
 • vatandas gülüyorvatandas gülüyor24 gün önce
  çabuk toprarlanmış demek ki iyi dayak atamamışlar. :))) bana vurdurlar saldırdılar diye ortada dolaşamaz artık..yetişin adam dövüyorlar da diyemez.. maşallah turp gibi
 • huseyin yıldızhuseyin yıldız24 gün önce
  hiç bile deyil tüm görüşlerde ki hem akrabalarımla hem arkadaşlarımla gayet güzel geçiniyoruz. ne bi tartışma ne bişey .. burada görülen siyasetin bu dönem gerektirdiklerinden ibaret.. az sonra kuzu sarması olurlar hiç bilemeyiz.. bizi kıbrısa ne zaman çıkacağızgençlerimizi nasıl iyi yetiştireceğiz gibi konular ilgilendirir..
 • mlymmlym24 gün önce
  Reisim lütfen ellerini yıkamayı unutma!
 • Mesut SarpMesut Sarp24 gün önce
  Bu ülkede tokalaşmalar dahi manşet konusu oluyor. Peki bu denli gerilimlerle kardeşlik ve beraberlik nasıl olacak, demek ki hepsi lafta kalmakta !?
 • CaferCafer24 gün önce
  Hem hdp ile yan yana duracaksın, hemde şehit cenazesine gideceksin. Garip bir durum adam bile bile kendini riske ediyor. Karşılığında birşeymi alacak acaba.
 • HayasızlıkHayasızlık24 gün önce
  yüzün derisi 5 karış kalın olunca hissetmiyor muhtemelen!

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019