• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sadettin Saran'dan Aziz Yıldırım'a sert tepki!

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım'ın basın toplantısındaki söylemlerine sarı-lacivertli caminanın önde gelen isimlerinden olan iş adamı Sadettin Saran sert tepki gösterdi.

Yeniakit Publisher
2021-06-25 09:56:00 -
Sadettin Saran'dan Aziz Yıldırım'a sert tepki!

Fenerbahçe Kulübü eski başkanı Aziz Yıldırım'ın basın toplantısındaki söylemlerine sarı-lacivertli caminanın önde gelen isimlerinden olan Sadettin Saran eleştiride bulundu. Aziz Yıldırım'ın açıklamalarını değerlendirmesini isteyen DHA'ya konuşan Sadettin Saran; "Ali Koç'un üç yılını eleştirmek başka şeydir; seçilmiş Fenerbahçe başkanına hakaret, aşağılama başka..." diyerek şu ifadeleri kullandı:

"Başkanın tabii ki yanlışları olmuştur. Bize düşen, başkanın hatalarından ders çıkartarak başarılı olması yönünde, onun etrafında kenetlenmektir. Dolayısıyla, eski başkan Aziz Yıldırım'ın her şeyden önce üslubunu kabul edilemez buluyorum."

Önceki yıllarda kulübe hizmet etmiş Saran her fırsatta camiaya destek olmaya devam ederken hiç kimsenin kendisini kulübün üzerinde göremeyeceğine vurgu yaparak sözlerini şöyle tamamladı:

"Ben Fenerbahçe'nin kendisiyim" demesi ne demektir? Bu söylem Fenerbahçe değerlerine, kültürüne tamamen aykırıdır. Hiç kimse kendini 1907'de kurulmuş Fenerbahçe'nin üzerinde göremez. Fenerbahçe halkındır, "ben Fenerbahçeliyim!" diyen herkesindir. Aziz Bey'i bu konuda sonuna kadar kınıyorum. Bu tip söylemler Fenerbahçe'ye bir şey katmaz; sadece zarar verir.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

dürüst

YARASI OLANLAR GOCUNUR SYN.SARAN,TENCERE DİBİN KARA SENİNKİ BENDEN KARA HESABI.?????
 • Yanıtla

SUZAN

O ADAM ZATEN BIR TUHAF,AKLI MELEKELERI YERINDE DEGIL SANKI.HERSEY ONUN,KOSKOCA FENERBAHCE DE DAHIL.ADAM KENDI MALI GIBI GORUYOR VE MALINA GASP EDILMIS GIBI DAVRANIYOR,HERKEZLE SUREKLI KAVGA ICINDE,ADAMIN ICINDEN SUREKLI KAVGA CIKIYOR.HAR HAR HIR HIR...HER ISTEDIGINI ALMIS,HER ISTEDIGINI YAPMAYA ALISMIS SIMARIK,KAVGACI BIR INSAN TIPI.EVLAT OLSA SEVILMEZ
 • Yanıtla

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23