• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sadakatsiz'in 'metres'i şaşırtmadı! Melis Sezen'den ahlaksız kıyafete pişkin savunma

Ahlaksızlığı yaymayı muhteşem işler, teşhirciliği ışıl ışıl parlamak, soyunmayı marifet, kadınları dizilerde 'metres' gibi göstermeyi güç sanan Sadakatsiz'in 'metres' rolündeki oyuncusu Melis Sezen, ahlaksız kıyafeti dolayısıyla gelen tepkilere pişkince cevap verdi.

Yeniakit Publisher
2022-05-13 22:51:00 - 2022-05-13 23:10:13
Sadakatsiz'in 'metres'i şaşırtmadı! Melis Sezen'den ahlaksız kıyafete pişkin savunma

 yeniakit.com.tr 

Akit TV canlı yayınında konuşan 21. dönem MHP Milletvekili Avukat Ahmet Çakar, milleti yozlaştırmaya çalışan medyada boy gösteren kadınların ahlak dışı giyim-kuşamlarını eleştirdi.

"Sadakatsiz filminde oynayan bir kız var, adını filan bilmem. Geçen gün onları bir galaya çağırdılar. Bir kıyafet giymiş, o kıyafet suç. Hem de şikayete bağlı olmayan suçtur. Yani bu ahlaksızlığın daniskası değil midir?" diyen Çakar, Sadakatsiz'de evli bir adamın metresi rolünde oynayan Melis Sezen'in Altın Kelebek Ödül Töreni'ndeki kıyafetini hatırlattı.

Milli ve manevi değerleri savunan ve yozlaşmayı gözler önüne seren Ahmet Çakar'a vatandaşlardan destek gelirken ahlaksızlığı savunan malum laikçi kesim ise Çakar'ı linç etmeye çalıştı.

Melis Sezen'den şaşırtmayan açıklama

Kendisine gelen tepkilerin ardından Melis Sezen de sosyal medya hesabından aynı elbisesiyle birlikte bir paylaşım yaparak eleştirilere cevap verdi.

Ahlaksızlığı yaymayı muhteşem işler, teşhirciliği ışıl ışıl parlamak, soyunmayı marifet, kadınları dizilerde 'metres' gibi göstermeyi güç sanan Melis Sezen, "Bu fotoğrafı paylaşmamıştım, içimde kalmıştı. Kalmasın. Biz kadınlar çok güçlüyüz, her zaman her yerde muhteşem işler başarmaya, ışıl ışıl parlamaya devam edeceğiz. Ruhumuz nasıl isterse öyle. Bu ışığın herkesin yüreğini doldurması ve aydınlatması dileğiyle…" diye yazdı.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Zülkarneyn

Lafa gelince kadın cinsel obje değildir diyorlar ama cinselliklerini sergilemeyi hak ve özgürlük olarak görüyorlar. Halkımıza kötü örnek oluyorlar.

Vatandas

Bu durum fıtrat bozulmasından hasıl insanın ne hale geleceği ve içinde bulunduğu gayri insani ve ahlaki durumu özgürlük zannetmesi handikapina bir ornektir,işin garip tarafı bu cümleleri toplu m ilk defa bu insan musveddesinden duymuyor,yani fikir kendilerine bile ait değil,bunlar düşünmekten ziyade başkalarının fikirlerini taşıyan beyin dusmanlaridir tilkiye sormuşlar ne istersin diye oda tavuklara özgürlük diye bağırmış,yaslanıp vucudlarini sergilemeyecek hale gelincede ruhsal bunalımlar ile benlikleri bozulacak olan hasta bir güruh işte.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23

Bip İhbar Hattı

Yaay İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23