• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Sabahat Akkiraz da Atatürk reklamına başladı! Akıllara zarar iddia

CHP’li sanatçı Sabahat Akkiraz, Atatürk Havalimanı hakkındaki yıkım kararının, adının Atatürk olması sebebi ile alındığını iddia etti. Akkiraz’ın toplumu provoke eden mesajına tepki yağdı.

Yeniakit Publisher
2022-05-15 16:56:00 -
Sabahat Akkiraz da Atatürk reklamına başladı! Akıllara zarar iddia

 yeniakit.com.tr 

Atatürk’ün adını kullanarak reklam yapan CHP’li sanatçılar listesine Sabahat Akkiraz da eklendi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara Atatürk Kültür Merkezi (AKM) Millet Bahçesi Açılış Töreni'nde, "2053 vizyonumuzun ilk ve en iddialı hedefi olarak belirlediğimiz 'Yeşil Kalkınma Devrimi'nin lokomotif şehri Ankara olacaktır.'' dedikten sonra Atatürk Havalimanı’na da Millet Bahçesi inşa edileceğini söylemişti.

Pist yıkım çalışmaları başladı

Erdoğan’ın müjdelediği Millet Bahçesi hazırlıkları kapsamında, Atatürk Havalimanı’nda pist yıkım çalışmaları başladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tüm engellemelere karşın 3. Havalimanı’nı açmasını hazmedemeyen muhalefet şimdi de Yeşilköy’deki Atatürk Havalimanı alanına Millet Bahçesi inşa edilmesini hedef alıyor.

CHP’li sanatçı Sabahat Akkiraz da Twitter hesabından akıl dışı bir paylaşımda bulundu. Akkiraz, Atatürk Havalimanı’ndaki yıkım çalışmasını, toplumu provoke ederek şöyle hedef aldı:

Atatürk havalimanını yıkınca bizdeki Atatürk’ü yıktığını sanıyorsun ama buna kimsenin gücü yetmez. Söyleyeyim dedim.


 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

abdulhamit parkı iyi olur

senin atanın her yerde ismi fazlasıyla var memleketde o isimden dolayı adresler karışıyor epeyce seyredilmesi çok gerekli

Bu ne perhiz bu ne lahana turşusu

Bu kafa her türlü dini ibadete ilkel ya da saçma diye karşı ama kendileri bir heykeli,bir resmi,bir ismi kutsayacak,nerdeyse tapacak kadar ilkeller haberleri yok.Bunlar bu çağda yaşayan en ilkel inançlara sahip gerici kafalar.İşin trajikomik tarafı ise kendilerini çağdaş,aydın,medeni,ilerici,eğitimli,akıllı zannetmeleri.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23