Saadet'in Meclis Başkan adayı belli oldu

TBMM'de iki sandalyeye sahip Saadet Partisi'nin Meclis başkanı adayı İstanbul Milletvekili Cihangir İslam oldu.

12 Temmuz 2018 Perşembe 12:33
Saadet'in Meclis Başkan adayı belli oldu

CHP listelerinden TBMM’ye girdikten sonra istifa ederek Saadet Partisi’ne geçen İstanbul Milletvekili Cihangir İslam TBMM Başkanlığı’na aday gösterildi.

İslam’ın adaylığı için başvuruyu yine CHP listelerinden TBMM’ye giren ve Saadet’e geçen Konya Milletvekili Abdülkadir Karaduman yaptı.

 

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 12 Temmuz 2018 Perşembe 12:33

YORUM YAZ

 • sametsamet8 ay önce
  2 vekile 5 oy çıktı, daha dakika bir bunlar ilerleyen süreçte biraz ak partiden biraz iyi partiden vekil koparıp mecliste grup kurabilir mi acaba
 • şuurluşuurlu8 ay önce
  saadete oy vermeyen vefasız seçmen utansın
 • Milli GörüşçüMilli Görüşçü8 ay önce
  öyle düşünmeyin. bazen büyük çoğunluğun yapamadıklarını, azınlıkta olanlar yapabilir. kimseyi küçük görmeyin. Bazen hayır gördüklerinizde şer, şer gördüklerinizde hayır olabilir. nitekim geçmişte olduda. bu seçilen insanlarda en az sizin kadar vatansever ve inançlı insanlar neden rahatsız oluyorsunuzki.
 • rızarıza8 ay önce
  hala dalga geçer gibi sen hep aday olsan ne olur kim seni seçecek ve neyi temsil edeceksin azıcık feraset.
 • kayıkayı8 ay önce
  elbetteki hakkınız var oday olabilirsiniz ama neden güldürüyosunuzki kendinize.
 • Yunus16Yunus168 ay önce
  TAMAM SAADETE 2 OY ÇIKTI? NE OLDU ŞİMDİ? BAŞKAN MI OLDUN? MİLLETİN AKLI VE OYLARI İLE DALGA GEÇME TEMAL. GÖRÜNEN KÖY KLAVUZ İSTEMEZ. BİN ALİ BEYEFENDİYİ BEYENMİYORSAN HDPK NIN ADAYINA OY VERİN DE RAHATLAYIN
 • milli görüşçümilli görüşçü8 ay önce
  Hayra Motor, Şerre Fren olmaları dileğiyle vatana, memlekete, islam alemine ve tüm insanlığa hayırlı işler yapmalarını diliyorum. İnşallah.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

21 Mart 2019