Ramazan'da ortalığı karıştırmak isteyen LGBT'li sapkınlara valilik 'dur' dedi

Ankara Valiliği, Ramazan ayında ortalığı karıştırmak için harekete geçen LGBT'li sapkınların Ankara Barosu İnsan Hakları Merkezi bünyesinde gerçekleştireceği sözde gösterimi "toplumun hassasiyetleri sebebiyle uygun görülmemesi" nedeniyle yasakladı. Valiliğin bu kararı kamuoyunda takdirle karşılandı.

31 Mayıs 2018 Perşembe 14:26
Ramazan'da ortalığı karıştırmak isteyen LGBT'li sapkınlara valilik 'dur' dedi

Mübarek Ramazan ayında toplum ahlakını dinamitlere gayreti içerisinde olan LGBT'li sapkınlara Ankara Valiliği geçit vermedi. Valilik Ankara Barosu İnsan Hakları Merkezi’nin yapacağı LGBTİ+ film seçkisi gösterimini “toplumun hassasiyetleri sebebiyle uygun görülmemesi” ve saldırı olabileceği gerekçesiyle yasakladı.

Ankara Barosu İnsan Hakları Merkezi 29 Mayıs’ta Ankara Barosu Eğitim Merkezi’nde LGBTİ+ film seçkisi gösterimi düzenleyecekti. Ankara Valiliği “Ramazan ayında toplumun hassasiyetleri sebebiyle uygun görülmediğini” dile getirdi.

Valilik, Ankara Barosu’na gönderdiği yazıda şu ifadeleri kullandı:

"Sözkonusu paylaşımlarla, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimin aleyhine kin ve düşmanlığa alenen tahrik edeceği, bu nedenle kamu güvenliği açısından açık ve yakın tehlikenin ortaya çıkabileceği, ayrıca terör örgütlerinin karşıt görüşlü gruplara yönelik eylem arayışı içerisinde olduğu yönündeki istihbari bilgiler göz önünde bulundurulduğunda, yapılmak istenen film gösterimi etkinliğinin, organizasyona katılacak olan grup ve şahıslara yönelik olarak birtakım toplumsal duyarlılıklar nedeniyle bazı kesimler tarafından tepki gösterilebileceği ve provokasyonlara neden olabileceği değerlendirilmektedir."

KAMUOYUNDA TAKDİRLE KARŞILANDI

Valiliğin vermiş olduğu bu karar kamuoyunda takdirle karşılandı. Duyarlı Müslümanlar toplum ahlakını bozma faaliyetleri içerisinde olan LGBT'li sapkınlara sadece Ramazan ayında değil her zaman müsade edilmemesi gerektiğini dile getirdi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 31 Mayıs 2018 Perşembe 14:26

YORUM YAZ

 • ibrahimibrahim1 yıl önce
  YOLLAYIN ABD YE BU MAHLUKATI.....ABD SEVER BU MAHLUKATI...VALLAHİ İĞRENİYORUM YAW BU İKİ AYAKLI SOLUCANLARDAN....HAŞA KINAMIYORUM AMA ÇOK AMA ÇOKK İĞRENÇLERRR...
 • MeteMete1 yıl önce
  Bu gösterilerle LGBTliler Stonewall ayaklanmalarını anıp ayrımcılığa uğramaya bir son vermeye çalışıyorlar. Bu konuda müdavim hiçbir otorite tarafından kabul edilmeyen "Sapkınlık" ve dine saldırı iddialarıyla hiçbir alakası yok. Ülkemizde cinsellik eğitimi bundan dolayı lazım işte... Ayrımcılığın önüne geçmek lazım.
 • akıncıakıncı1 yıl önce
  lut kavminin torunları
 • İNFAZCIİNFAZCI1 yıl önce
  ne hallere düşmüşüz.. 80 milyonluk ülkede bunların gösterdiği cesarete bak ...artık bunlara gereğinin yapılması lazım.habis ur bünyeden çıkarılıp atılmalıdır aksi durumda bünye dahada bozulur..vakit geçmeden neşter vurulmalı bu illet kanserli hücreler yok edilmelidir..ameliyatı gerçekleştirecek çok sayıda doktorumuz mevcuttur ondan yana sıkıntı çekilmez
 • ErdoğanErdoğan1 yıl önce
  ...ler yine soyunup çırılçıplak ....klerini göstereceklerdi geçen öyle yapmışlardı özgürlük altında soyunanlara CHP HDP de destek vermişti o zman özgürlük soyunmaysa Türkiye çıplaklar kampımı olacak ne yani ulan bu ne rezillik utanmazlar
 • AbdullahAbdullah1 yıl önce
  Bunların etkinliği her yıl mayıs ayında. Ramazan mayıs ayına denk geldiği için çakıştı. Ramazana denk getirmiyor adamlar yani.
 • mustafamustafa1 yıl önce
  doğru bir karar
 • HasanHasan1 yıl önce
  günaydın hepinize arkadaşlar!KENDİLERİNE VERİLEN YASAL HAKLARINI MI KULLANIYORLAR ACABA HÜSNÜ AMCA!
 • yazıYORUMyazıYORUM1 yıl önce
  İnsan Hakları diyorlar da bunlar İnsan değil ki, hatta ve hatta bunlar hayvan bile değil, bunlar kendi fıtratları üzere yaşamayı reddeden, sapkınlığı ve sapıklığı özgürlük zanneden bozguncu bir güruh. Biz bunlara toplum olarak ŞEY diyoruz, öyle böyle bir şey bunlar, o yüzden bunların hakkı da yok hukuku da yok, toplumda karşılığı da yok. Bir avuç sapkın şey için koca devleti meşgul etmeye bile değmez.
 • Osman19Osman191 yıl önce
  Alayini ...... Allah cc hiç sevmedigi ve aninda çok agir cezalandirdigi hemcis sapikligi oldugunu bilmeyen var mi? Kur'an'ı anladiginiz dilde okuyun.
 • İlyas Kulaş İlyas Kulaş 1 yıl önce
  Tebrikler sayın valim bu kadarı fazla ama. Ne yapacaksanız evinizde yapın
 • HalitHalit1 yıl önce
  Kim bu ...eler ya.bu bunlar eksikti
 • Ahmet KoçakAhmet Koçak1 yıl önce
  şerefsiz,kimliksiz,şahsiyetsiz fitneciler duruyor duruyor ramazan ayında ortaya çıkıyorlar.elimize sopaları alıp bellerinde kırmak lazım.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

22 Eylül 2019