PKK sevici aidatçı Tabipler Birliği'nden sapkınlığa destek!

PKK seviciliğiyle öne çıkan aidatçı Tabipler Birliği, bu kez aileyi parçalama projesi olarak uygulanan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’ne sahip çıktı ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’sinin MEB ve YÖK tarafından kaldırılmasına tepki gösterdi.

23 Nisan 2019 Salı 22:38
PKK sevici aidatçı Tabipler Birliği'nden sapkınlığa destek!

 Hakan Öztürk  yeniakit.com.tr 

PKK seviciliğiyle öne çıkan aidatçı Tabipler Birliği, bu kez aileyi parçalama projesi olarak uygulanan Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’ne sahip çıktı. Aidatçı Tabipler Birliği, Yeniakit.com.tr’nin ısrarlı yayınları sonrası Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Projesi’sinin MEB ve YÖK tarafından kaldırılmasına tepki gösterdi.

Feminist gruplar sapkınlıkta sınır tanımıyor

Feministler sapkınlıkta sınır tanımıyorlar. Feminist gruplar cinsiyeti ikiye ayırıyor. Onlara göre bir doğuştan getirdiğimiz biyolojik cinsiyet bir de sonradan kazandığımız cinsiyet var. Feministler sonradan kazanıldığını iddia ettikleri cinsiyete toplumsal cinsiyet tanımlaması yapıyor. Feministlere göre; kadınla erkeğin sosyal rol ve davranışlarının sebebi doğuştan getirdiği farklılıklar değil, bu nedenle kadınlık ve erkeklik davranışları yeniden kurgulanıp değiştirilebilir.

YÖK, sapkın projeden vazgeçmişti

Üniversitelere yön veren Yükseköğretim Kurulu tarafından Tutum Belgesi adıyla üniversitelere gönderilen genelgede Toplumsal Cinsiyet Eşitliği zırvasının tüm okullara ders olarak dayatıldığını Yeni Akit ortaya çıkarmıştı. Yeniakit.com.tr’nin ısrarlı yayınları sonrasında ise YÖK, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği adlı sapkın projenin uygulamasından vazgeçmişti.

PKK sevici Türk Tabipleri Birliği’nden sapkınlara destek açıklaması yapıldı

PKK sevici tutumlarıyla bilinen Türkiye Tabipleri Birliği (TTB) Etik Kurulu, Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesinin YÖK tarafından kaldırılmasına tepki gösterdi. “Türk Tabipleri Birliği Etik Kurulu” imzasıyla yayınlanan açıklamada, “Yüksek Öğretim Kurulu’nca (YÖK) 8 Mart 2016 tarihinde yayımlanan ‘Yükseköğretim Kurumları Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Tutum Belgesi’nin, kavramın farklı algılara yol açtığı gerekçesiyle Şubat 2019 tarihinde geri çekilmesi ve YÖK’ün resmi web sayfasından kaldırılmasını eleştirerek, toplumsal cinsiyet kavramının insan hakları bağlamında değerlendirildiği belirtildi. Etik Kurul görüşünde, “Eşitliğe vurgu yapan ‘Yükseköğretim Kurumları Toplumsal Cinsiyet Eşitliği Tutum Belgesi’nin üniversite ortamından kaldırılmasının, günümüzde yaşanmakta olan insan hakları rejiminin krizini derinleştirecek yaklaşımdır ve etik açıdan temellendirilmesi olanaksızdır” denildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 23 Nisan 2019 Salı 22:38

YORUM YAZ

 • HarunHarun1 ay önce
  Bunlara Ahlaksız, .. dersiniz Hakaret oluyor ama kendileri kendilerine derse olmuyor. Bu yasayı anlıyan varsa bize anlatsın bizde bilelim.
 • konyalıkonyalı1 ay önce
  bu tür kuruluşlara ne zaman el atılıp da kapatılacak
 • AliAli1 ay önce
  Bunlar bu ülkede olacak işler değil allah bizden alır bu dini.
 • abdulmetinabdulmetin1 ay önce
  şu iğrenç güruhlara sahip çıkan odalar, dernekler v.s. alayı kapatılmalı, zira toplumun ahlakını bozan her kimse onlar da aynı yolun yolcuları demektir...
 • İSMAİL AYDEMİRİSMAİL AYDEMİR1 ay önce
  TOPLUMSAL CİNSİYET EŞİTLİĞİ MEB VE YÖK VE DİĞER KURUMLAR TARAFINDAN KALDIRILDI MI EMİNMİSİNİZ. BİLGİ KİRLİLİĞİ YADA BİŞEYLERİ ÖRTBAS ETMEDİĞİNİZDEN EMİNMİSİNİZ ??? TABİPLER BİRLİĞİ ZATEN BELLİ. DÜNYA GÖRÜŞÜ,SİYASİ,TOPLUMSAL GÖRÜŞ AÇISINDAN. BİZ BİZDEN OLANLARIN UYGULAMALARINA KANDIRILIYORUZ. KADEM DE TOPLUMSAL CİNSİYET ADALETİ DEYİVERDİ TEPKİ GELİNCE. BU PROJELER VE AİLE, EĞİTİM,NESİL,SOSYOLOJİK YAPIMIZ, MANEVİYATIMIZ GİBİ KONULARDA CİDDİ HAYIRSIZ İŞLER YAPILDIĞI GİBİ BU PROJE VE UYGULAMALAR SONLANDIRILMADI VE AÇTIĞI YARALAR SARILMIYOR. KİMSE KİMSEYİ KANDIRMASIN. YILLARDIR DESTEKLEDİĞİMİZ AK HÜKÜMETİMİZİNDE NEİCRAATLAR YAPTIĞI İSTATİSTİKLERLE ORTADA BU ANLAMDA. HAKKI HAKİKATİ SÖLEMEYEN YANDAŞ YAYIN VE STK LARDA MİLLETİN BELLEĞİNDE. İKTİDARDA CHP YOK YANİ.
 • İsmailİsmail1 ay önce
  Rabbim biz bunlardan beriyiz, Bu sapıkları ıslah eyle, neslimizi ve bizleri muhafaza eyle,Bu sapıklar yüzüne bizi azabından koru Allahım.
 • hu hu huhu hu hu1 ay önce
  bunlar halkın eğerleriyle alay edip halkı kin ve düşmanlığa teşvik ediyor. kılıçtarında cenazeye katılması böyleydi. haklarında adli işlem yapılmalı.
 • hsnhsn1 ay önce
  hükümet daha ne zaman adım atacak ttb, timon, tbb neden tüm doktorların mühendis ve mimarların ya da avukatların temsilcisi olsun ki onlarda sendika kurşun isteyen istediği sendikaya üye olsun böylece bu meslek sahipleri sol ve aşırı sol hakimiyetinden büyük oranda kurtulmuş olur devlet de rahatlar bence baksana türkiye aleyhine her faaliyette bunlar var pkk aletçyhine tek-bir söylemleri yok hainlik değil mi bu
 • TarıkTarık1 ay önce
  Eşcinsellerin ve feministlerin en büyük dayanağı 6284 sayılı yasa kaldırılmalıdır. Asıl beka sorunu yok olan aile yapımızdır.
 • Murat41Murat411 ay önce
  Bu sapkinlara en büyük desteği siyasiler veriyor, aile bakanları ne iş yapıyor merak ediyorum.
 • Ö. YılmazÖ. Yılmaz1 ay önce
  Bunlara en büyük gücü, hükümet verdi, 2011 yılında yürürlüğe giren İstanbul sözleşmesi ile devasa haklara sahip oldular.
 • ErolErol1 ay önce
  Taksimde sık sık yapılan bu sapkinların düzenlediği gösterilere valilik nasil izin veriyor.
 • çiçeroçiçero1 ay önce
  BUNLARCEHENNEMeodun olurlar
 • SalihSalih1 ay önce
  Neden böyle itin köpeyin haberini yaparsınızki.
 • 1 isi1 isi1 ay önce
  Bu pislikleri ve destekçilerini ABD ye gönderin onlar sahip çıkar nede olsa ataları aynı.
 • Bırakınlan şu iblisleriBırakınlan şu iblisleri1 ay önce
  Siz kendi adamlığınızı tanrı inancınızı sorgulayın hem allah deyin hemde para başka din başka deyin hem allaha tspın hem başka tanrıyla sevişin yürüyün lan ahlakmış şeytandan farkını söyleyi müslümanın.
 • NurNur1 ay önce
  Tabipler birliği odası lav edilmeli doktorlar işini yapsın elin ... savunmak doktor denilen kitlenin işi değil saygınlıklar yok oluyor sınırları zorlamasınlar kendi syaklarına sıkıyorlar
 • murathocamurathoca1 ay önce
  bu sürtükleri kocaları yokmu varsada onlarda onlar gibidir
 • HüseyinHüseyin1 ay önce
  Aile bakanlığı çarşaflıların yüzleri kapalı mı ? Açık mı ? diye bilimsel araştırmalar yaptırıyordur.21.asrın sonuna doğru ilgili raporu , hayatta kalabilenler varsa okurlar.
 • GünaydinGünaydin1 ay önce
  Müslüman kürtler ve türkler nasil bu tür marjinal dönme gruplarin eliyle catisir nasil? ALLAH KORKUSU NEREDE? NERDE BIZIM KUDÜS VE ENDÜLÜS HAYALIMIZ? YUH OLSUN BIZLERE.
 • CaferCafer1 ay önce
  Tabibler Birliğinde tabiblikle ilgili hiçbirşey konuşulmuyormu.!? Bunlar nasıl tabib? Birliği huzursuzluk ve kaosa teşne olmak içinmi kurdular!? O zaman Tabibler birliğine ne gerek var!? Kapatılsın bitsin.
 • mm1 ay önce
  CHP li Tabipler Birliği-CTB
 • tuğrultuğrul1 ay önce
  Sizin topunuzun başına lanet olsun pislik sürüsü, çukurlar
 • ÖmerÖmer1 ay önce
  Aile Bakanı aloooo

Günün Özeti

Günün Karikatürü

25 Mayıs 2019