Nazlı Çelik: Allah belasını versin bu şerefsizi yakalayın

Haber spikeri Nazlı Çelik, büyük tepkilere yol açan Küçükçekmece’de 5 yaşındaki kız çocuğunun cinsel istismara uğraması olayıyla ilgili, "En kısa zamanda yakalanacaktır bu şerefsiz." dedi.

25 Nisan 2019 Perşembe 08:15

İstanbul Küçükçekmece’de 5 yaşındaki kız çocuğu cinsel istismara uğradı. Ailesinin durumu fark etmesi üzerine hastaneye kaldırılan küçük çocuk yaşam mücadelesi verirken, polis olayla ilgili soruşturma başlattı.

Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, toplumda büyük tepki çeken olayla ilgili haberi sunarken kendisini tutamadı.

"Allah belanı versin demek yetmiyor"

Nazlı Çelik haberin gösterilmesinin ardından, "İnsan şunu izleyince ne diyor biliyor musunuz? En hafif Allah belanı versin diyor, ama yetmiyor. Emnim emniyet teşkilatının değerli mensupları en kısa zamanda yakalayacaktır bu şerefsizi." ifadelerini kullandı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 08:15

YORUM YAZ

 • bilgebilge25 gün önce
  hani idam gelcekti, niye sözünde durmuyor
 • FerhatgFerhatg25 gün önce
  Asil her secim, idam ysasini getirecegini söyleyerek ve bunu secim kampanyasina malzmeme eden ve bizi ALLAH in adi ile aldatan ve yasalari masonik ve satanist bir kurulus olan AB nin kriterlerine uygun olarak sekillendirenleri parti ve zaatlar ALLAH cc. zelil ve rüsva eylesin. BOYU DEVRILSIN seytanlasmis insanlarin
 • NurNur25 gün önce
  İdam neden meclise gelmedi bu adamın yaşaması hakkmı devlet bu konularda yetersiz bu sapıklara kim dur diyecek
 • mehlikamehlika25 gün önce
  Bir gece poşet yasası çıkaranlar siyasetçiler nerede.LÜTFEN ADALET SİSTEMİ
 • ......25 gün önce
  Nice mikroplar var memlekette, her imkan olmasına rağmen karnını doyurmaktan acizama elindeki telefon sende, bende yok. O telefonda da baksan, pislikten başka bir şey yok. Çünkü böyle mikroplarda ahlak ve maneviyat zaten yok. İnsanlıktan desen, nasipleri hiç yok. Böyleleri için hukukta da hatırı sayılır bir ceza maalesef yok. Bu mikroplara, gönüllerinde yatan aslanı sorsan, hani var ya, şu birden fazla ok! Biliyorsunuz okların sayesinde homoya, lezbiyene, çift cinsiyetliye olan özgürlük ve hak, sana, bana yok. Ezan okunurken bağıran, çağıran, ıslık çalan çok. “Oy”a varana kadar çalan çok. Ama dört tarafımız ateşle çevrili olmasına rağmen birlik ve beraberliğin ismini bile anmaya tenezzül eden pek yok. Memleketi şikayete gelince ön safta koşan çok. Çünkü nankör çok, hain çok, takdir eden yok, şükreden yok. Çünkü ALLAH korkusu yok. Kanunlarımızda ALLAH’ın yarattığına değer çok ama Yaratan ALLAH’a yer yok. Olunca böyle memleketin hali, ondan sonra kalkıp şöyle olmuş, böyle olmuş deyip ağlamaya gerek yok.Yeter ki onların istediği olsun da memlekete ne olursa olsun.
 • Cem 61Cem 6125 gün önce
  Yakalandığında , Ölmek için yalvarmalı ve bu piçe uygulanacak işkence bütün kanallarda canlı yayınlanmalı. Bak bir daha yapan oluyor mu?
 • maraşlımaraşlı25 gün önce
  Esas bu şerefsizleri korkutamayan dinsiz düzeni bu hale getirenin Allah belasını versin.
 • maraşlımaraşlı25 gün önce
  Esas bu şerefsizleri korkutamayan dinsiz düzeni bu hale getirenin Allah belasını versin.
 • Osmnshn Osmnshn 25 gün önce
  Bacım şeriatsız olmuyor
 • mikail okuroglumikail okuroglu25 gün önce
  yakalansa ne olur cezası gelecek suçluları ûrkûtecek cinsden olmadıkca egitim öğretim ahlaka dayanmalı diziler denetim altına alınmalı milletim de ahlaksızlıgı izkeyerek sessiz kalarak desteklememeliyiz tv de bunun mûsebbibi.
 • Serhat Serhat 25 gün önce
  Bir gün herkes Allah ın adaletiiii diye haykıracak ki aslında başımıza bir kötülük geldiğinde bunu istiyorumiz,suçluların yakalanıp cezaevine atılması kesmiyor bizi kesmezde.
 • serhatserhat25 gün önce
  idam çıksın en azından bu çocuk tacizcileri asılsın.......... biz hala 100 yıllık ceza kanunu na bakıyoruz...... köprü yol iyi de artık adam akıllı cezaların da gelmesi lazım
 • Ali Ali 25 gün önce
  Insallah en yakin zaman da belasini bulur bunlari ibreti Alem icin asacaksin
 • ÜmitÜmit25 gün önce
  Hala idam yasası çıkacak böyle kahbe oropuçocuklarının yaşaması neden devlet iktidar hala yasayı Meclis’e getirecek

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019