• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Musk’tan çalışanına edepsiz teklif! Parası var ahlakı yok

Yeniakit Publisher
2024-06-23 11:35:00 -
Musk’tan çalışanına edepsiz teklif! Parası var ahlakı yok

Dünyaca ünlü girişimci Elon Musk’ın, Neuralink yöneticisi olan bir kadından daha çocuğu olduğu ortaya çıktı. Böylece Musk’ın bilinen çocuk sayısı 12'ye yükselirken, bir çalışanı kendisinden çocuk isteyen iş adamını reddettiği için maaşına zam yapılmadığını iddia etti.

Dünyanın en zengin insanlarından biri olan Elon Musk'ın bu yılın başlarında doğan çocuğunun annesi, Neuralink'in Özel Projeler Direktörü Shivon Zilis olarak belirtildiği bir Bloomberg raporu tarafından doğrulandı.

Bu, Zilis'in Musk'tan olan üçüncü çocuğu olarak kaydediliyor. Daha önce Neuralink yöneticisinin Musk'tan ikizleri dünyaya gelmişti. Ayrıca SpaceX'in kurucusu ve sosyal medya platformu X'in sahibi olan Musk, daha önce ikiz oğullarının isimlerini değiştirmek için mahkemeye başvurmuştu.

Elon Musk'ın kaç çocuğu olduğu resmi olarak bilinmiyor, ancak genel kabul gören bilgiye göre milyarderin 11 çocuğu bulunuyor: beşi ilk eşi yazar Justine Wilson'dan, üçü müzisyen Grimes'tan ve üçü de Neuralink yöneticisi Shivon Zilis'ten.

Ahlaksız teklif

Bu gelişme, SpaceX'te bir kadın çalışanın iddialarıyla birlikte gelmişti. Çalışan, Elon Musk'un kendisinden birden fazla kez çocuk sahibi olmasını istediğini ve bu talebi reddettiği için maaşında artış yapılmadığını iddia etmişti.

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ziya

Adam edepsizlik mastır yapmış onlar için şereflik ve alçaklık normal nede olsa paraları var ama birgün nalı dikecekler haberleri yok inişin birde çıkışı var

Koparan

Dünyanın en zengini. O zenginlikten pay almak icin ejnebi milleti neyi vatsa verir.Bu boyleyken is insanın da ahlak atamanin ne anlami var?
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23