Milli Savunma Bakanlığı’ndan akıldışı iddialara ilişkin açıklama

Milli Savunma Bakanlığı, TSK'nın Kamışlı ve Derik’te halkı hedef aldığına dair yalan haberlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

11 Ekim 2019 Cuma 14:38
Milli Savunma Bakanlığı’ndan akıldışı iddialara ilişkin açıklama

Milli Savunma Bakanlığı, TSK'nın Kamışlı ve Derik’te halkı hedef aldığına dair yalan haberlere ilişkin açıklamalarda bulundu.

Milli Savunma Bakanlığı yaptığı açıklamada, "TSK'nın Kamışlı ve Derik’te halkı hedef aldığına dair yalan haberler akıl sınırını zorluyor. Bu bölgelerde TSK’ya ait operasyon unsuru yok" ifadelerini kullandı.

Bakanlık tarafından yapılan açıklamada, "Bebek katili PKK/PYD-YPG'li teröristlerin, Türk Silahlı Kuvvetlerince Kamışlı ve Derik'teki sivil halkın hedef alındığına dair yalan haberleri akıl sınırlarını zorluyor. Bu bölgelerde TSK'ya ait hiçbir operasyon unsuru bulunmamaktadır" denildi.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 14:38

YORUM YAZ

    Günün Özeti

    Günün Karikatürü

    20 Ekim 2019