• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Mehmet Şimşek'ten kredi kartlarıyla ilgili net açıklama

Yeniakit Publisher
2024-02-27 10:42:00 -
Mehmet Şimşek'ten kredi kartlarıyla ilgili net açıklama

Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek, "Piyasalarda tedirginlik ve güvensizlik oluşturmaya yönelik kasıtlı haberler dolaşıma sokulmaktadır, lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz" diyerek kurala dayalı politikaların devam edeceğini vurguladı.

Bazı sosyal medya hesaplarında yer alan "Kredi kartına taksit kaldırıldı." iddialarına yönelik Hazine ve Maliye Bakanı Mehmet Şimşek'ten açıklama geldi.

Şimşek, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada "Piyasalarda tedirginlik ve güvensizlik oluşturmaya yönelik kasıtlı haberler dolaşıma sokulmaktadır. Orta Vadeli Programımızda uygulayacağımız politikaları net bir şekilde ortaya koyduk. Kurala dayalı ve öngörülebilir politikalarımız seçim sonrası dönemde de aynen devam edecektir. Bu çerçevede vatandaşlarımızdan istirham ediyorum; lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz" dedi.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

volkan akçay

"lütfen bizden duymadığınız hiçbir habere itibar etmeyiniz" biz sizden duyduğumuz özellikle sizden duyduğumuz haberlere itibar etmiyoruz sayın şimşek rahat olun.

Mustafa

Kredi kartları na dokınmayın bu millet ekonomist oldu artık sayenizde orta vadeymiş hıh
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23