• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

Kim Milyoner İster’de şaşırtan anlar! "Kenan İmirzalıoğlu'nu pek çıkaramadım"

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında çok ilginç anlar yaşandı. Programda yarışmacı olan Çağla Kaymak isimli yarışmacı program sunucusu Kenan İmirzalıoğlu ile ilgili soruda "Kenan İmirzalıoğlu'nu pek çıkaramadım" deyince izleyenler şaşkına döndü.

Yeniakit Publisher
2022-06-25 17:36:00 -

Yıllardır ATV ekranlarında yayınlanan ve sunuculuğunu Kenan İmirzalıoğlu'nun yaptığı Kim Milyoner Olmak İster yarışmasının dün akşam yayınlanan bölümünde ilginç anlar yaşandı.

"Kenan İmirzalıoğlu'nu pek çıkaramadığım için biraz zorlanıyorum"

İlk sorulara doğru cevap veren Çağla Kaymak, ikinci baraj sorusunda zorlandı. Yarışmacının karşısına ikinci barajda, " Uğur Yücel'in yönettiği, başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu ve Olgun Şimşek'in yer aldığı 2004 Antalya Altın Portakal Film Festivali'nde 'En iyi Film' ödülünü alan film hangisidir?" sorusu çıktı. Şıklarda ise, 'A- Ejder Kapanı', B- Kabadayı, C- Uzun Hikaye, D- Yazı Tura gibi seçenekler yer aldı. Aklında iki şık olduğunu söyleyen yarışmacı, "Kenan İmirzalıoğlu'nu pek çıkaramadığım için biraz zorlanıyorum" dedi.

İmirzalıoğlu şaşkına döndü

Yarı yarıya joker hakkını kullanan yarışmacı, A- Ejder Kapanı şıkkını seçti ancak cevap D- Yazı Tura idi. Cevaptan sonra konuşan İmirzalıoğlu, "Çağla gerçekten çıkartamadın mı? Ejder Kapanı'nı 2009'da çekmiştik yine Uğur Ağabeyle. Yazı Tura'da Uğur Yücel yönetmenlik yaptı. Sağlık olsun" ifadelerini kullandı. Yarışmacı yarışmadan 2 bin TL alarak yarışmaya veda etti.

 

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Taraflı

Yarışmacı espiri yaptı, şaka yaptı, ironi yaptı. Siz bu anlamı mı çıkardınız? IQ seviyenize maşallah. Harikasınız...

büyük zatlar: kenan evren, kenan izmirzalioğlu vs

tabii, bu yarışma; yarışan, seyreden, sunan kadrolarıyla bir dizin akılsızlar korosudur; ayrıca kenan gibi çoooook mübarek bir zartı niye tanıyamamış ki öyle? büyük günaha girdi
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23