İstanbul'da operasyon... 5 albay, 7 yarbay, 14 binbaşı

İstanbul'da Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, FETÖ soruşturması kapsamında 210 muvazzaf askerin gözaltına alınması için eş zamanlı operasyon başlattı.

26 Nisan 2019 Cuma 06:19
İstanbul'da operasyon... 5 albay, 7 yarbay, 14 binbaşı

İstanbul'da Emniyet ve İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Fetullahçı Terör Örgütü soruşturması kapsamında 210 muvazzaf askerin gözaltına alınması için eş zamanlı operasyon başlattı.

Gözaltı ve yakalama kararı verilenler arasında 5 albay, 7 yarbay, 14 binbaşı 33 yüzbaşı ve 102 astsubay bulunuyor.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 26 Nisan 2019 Cuma 06:44

YORUM YAZ

 • kikonikokikoniko1 ay önce
  bu fetocu denilen askerlerin karilari askerle tikisip duruyorlardi ve simdiki nesil dedigimiz cikmalar türkiyenin basina bela oldular bende askerlik yaptim subaylarin karilari genelede ye ye ye ve simdi bu cikmalari feto kulaniyor bunlar vatanhaini cikmalaridir.
 • dürüstdürüst1 ay önce
  Bir şeyi kurtarmak hevesinde olanlardan kurtarmadıkça,gerçek kurtuluş sağlanamaz.Fetö cüler sadece orduda mı var.???Siyasiler,Üniversiteler,sözde temizlendi denilen Adli kurumlar hala fetö-fetö zihniyetinin işgalindedir.!!!!!Gerçek mücadele hiç kimsenin işine gelmiyor.
 • ihsanihsan1 ay önce
  köpek sürüsü hala bitmedi be
 • aliali1 ay önce
  fetö darbe emri verdi..elinizi çabuk tutun..hainleri yakalayın .
 • Adem EvliyaAdem Evliya1 ay önce
  Bu operasyonların "Türkiye ittifakı" açıklamasının hemen ardından gelmesi düşündürücü! Başbuğ'un yargılanması sürecinde de benzer durum yaşanmıştı! Başbakanın çağrıları savcılıkta karşılık bulmuyordu.
 • ImamImam1 ay önce
  Vay .. Bir bitmedi gitti ya lan bu ne içmiş Arkadaş memleketin yarısı fetö'cü olmuş
 • VatandasVatandas1 ay önce
  Çalınan soruların sonu!İma ile namaz kılarsınız, yalanda söylersiniz!Müflisin iflası bu!
 • davincidavinci1 ay önce
  anında itirafçı olur anında görevlerine dönerler.iki gün sürmez gözaltıları.birkaçı cezaevine girer.500.000 tl ye avukat tutarlar.yargılama sırasında bir iki masumuda işin içine çekerler.o masumlar en az iki yıl içeride kalır bu sırada bazısı aklını kaybeder bazısı intihar eder.mallarına mülklerine el konulur dışarıda eşleri beş parasız insan içine çıkamaz çalışamaz gece çöpten ekmek toplarlar.dayanabilen tahliye olur bu seferde görevlerine dönmeyi beklerler beklerler beklerler.aldıkları tepkiye karşılık hakimler savcılar korkuyoruz bize baskı yapılıyor o yüzden göreve iade edemiyoruz diye yalan söyler topluma yayarlar.tayyip bizi sürer görevden alır gibi.aslında suçsuz olduklarını ispat olmuş olanlardan gizlice sinsice intikam almaktadırlar.içten içe Tayyip Erdoğan indirilmedi darbe başarısız oldu diye içten içe kendilerini yemektedirler.ama bakanlığımız bunları bilmez.nereden bilsinler değil mi.
 • OSMANLI OSMANLI 1 ay önce
  Lan bitmediniz , idam şart oldu bu pisliklerin aklı hala genaral olmakta .

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019