• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İstanbul Valisi Gül'den protesto açıklaması: Beşinci kol faaliyetlerinin farkındayız

Yeniakit Publisher
2024-04-08 01:00:00 -
İstanbul Valisi Gül'den protesto açıklaması: Beşinci kol faaliyetlerinin farkındayız

İstanbul Valisi Davut Gül, İsrail karşıtı eylemlere ilişkin yaptığı açıklamada, "Farklı şer odaklarının ittifakıyla oluşturulan marjinal grupların 'iyi niyetli' vatandaşlarımızı kullanarak devletimizin ve milletimizin fedakarlıklarını yok sayıp beşinci kol faaliyetleri yaptığının farkındayız!" ifadelerini kullandı.

İstanbul Valisi Davut Gül, İsrail karşıtı eylemlere ilişkin açıklama yaptı. Marjinal grupların beşinci kol faaliyetleri yaptığının farkında olduklarını belirten Vali Gül, "Katil aranıyorsa İsrail'e ve kendilerine destek veren aynı düş güçlere baksınlar" dedi.

'İsrail'i protesto etmek amacıyla son 6 ay içerisinde 947 etkinlik gerçekleştirilmiştir'

Vali Gül, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı:

"İstanbul'da, Filistin'e destek, İsrail'i protesto etmek amacıyla son 6 ay içerisinde 947 etkinlik gerçekleştirilmiştir. Tarihinde hiçbir gösteriye tahsis edilmeyen Galata köprüsü dahil, makul olan tüm talepler karşılanmıştır.

Tüm toplumsal olaylarda olduğu gibi Filistin konusunda da genel güvenliği etkilemeyecek her yere izin verilmektedir.
ÖNE ÇIKAN VİDEO

'Beşinci kol faaliyetlerinin farkındayız'

Farklı şer odaklarının ittifakıyla oluşturulan marjinal grupların 'iyi niyetli' vatandaşlarımızı kullanarak devletimizin ve milletimizin fedakarlıklarını yok sayıp beşinci kol faaliyetleri yaptığının farkındayız! Katil aranıyorsa İsrail'e ve kendilerine destek veren aynı dış güçlere baksınlar."

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Ali

Eeee farkındaysanız neden gerekeni yapmıyorsunuz

Ahmet Emin Dağlar

Maalesef her sakallıyı hacı, her cübbeliyi hoca gören zihniyetimiz değişmediği için şimdi de her Gazze, her Filistin diyeni de iyi niyetli zannediyoruz. Halbuki son Gazze mitingi olarak sunulanın arkasında ne yazık ki aynen Sn.Valinin dediği gibi 5.kol faaliyeti vardır.
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23