İstanbul depremini tahmin etmişti! Hoogerbeets'den dikkat çeken uyarı

İstanbul'da meydana gelen 5,8 şiddetindeki depremi tahmin eden deprem bilimci Frank Hoogerbeets'den, İstanbul ve Ege Denizi’nde dün meydana gelen depremler ile ilgili açıklamalar geldi.

11 Ekim 2019 Cuma 13:50
İstanbul depremini tahmin etmişti! Hoogerbeets'den dikkat çeken uyarı

İstanbul ve Ege'de dün meydana gelen depremler korkuttu. Herkesin aklında aynı soru var: Depremler büyük depremin habercisi mi?

Kandilli ve AFAD'ın yayınladığı verilerde İstanbul'da hissedilen Yalova merkezli depremin boyutunun 4.1, Ege'de hissedilen depremin boyutunun ise 3.7 olduğu öğrenildi. Dünyaca ünlü deprem bilimci Frank Hoogerbeets'ten depremlerle ilgili açıklamalar geldi.

Türkler soru yağmuruna tuttu

Sosyal medyada Türkiye'den binlerce kullanıcı, ünlü deprem bilimci Frank Hoogerbeets'i soru yağmuruna tuttu. Genel anlamda Türkçe açıklamalar yapmayı seven deprem uzmanı bu sefer sahibi olduğu şirketten bir paylaşım yaptı. Hoogerbeets'in sahibi olduğu Ditrianum şirketi konuyla ilgili merak edilen açıklamayı yaptı.

"Alabileceğiniz önlemleri her zaman alın"

Ünlü deprem tahmincisi Frank Hoogerbeets'in sahibi olduğu Ditrianum tarafından deprem ile ilgili açıklama yapıldı.

Açıklamada, şunlar denildi:

"Türkiye'deki 4 büyüklüğündeki depremin öncü olup olmadığını bilmiyoruz, herkesi panik yapmadan sakin fakat dikkatli olmaya çağırıyoruz.

Alabileceğiniz önlemleri her zaman alın."

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 11 Ekim 2019 Cuma 13:50

YORUM YAZ

 • uyarı değil tehdituyarı değil tehdit6 gün önce
  bu adam ve çalıştığı şirket pentagonun kontrolündedir..açıkça türkiyeyi haarp deprem silahı ile tehdit ediyor...
 • MaraşlıMaraşlı6 gün önce
  Allah cc rahmet etsin sevgili veysi kurtabimiz vardı.olacak depremleri önceden haber veren ama teknolojiyi kullanarak sallamadan
 • YaşaRYaşaR6 gün önce
  Falcılara inanır olduk,
 • ElifElif6 gün önce
  He tamam bir depremimiz eksikti
 • YORUM YORUM 6 gün önce
  Gaybi Allah bilir.Sebebleri göz ardı etmek tedbir almamak Allah ın emirlerine itaat etmemektir.Bu deprem uzmanı bu kadar kahinlik yapıyorsa ilmi bir dayanağı vardır.Üstü kapalı bizi uyarıyor. HAARP teknolojisini unutmamak gerek.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

17 Ekim 2019