• İSTANBUL
 • İMSAK
  00:00
  GÜNEŞ
  00:00
  ÖĞLE
  00:00
  İKİNDİ
  00:00
  AKŞAM
  00:00
  YATSI
  00:00
 • 0.0
 • 0.0
 • 0.0

İsrailli siyonist Bakan Katz'a Türkiye'den tepki: Faydasız bir çaba

Yeniakit Publisher
2024-05-27 21:56:00 -
İsrailli siyonist Bakan Katz'a Türkiye'den tepki: Faydasız bir çaba

Katliamların üzerini örtmek için Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'yi hedef alan İsrail Dışişleri Bakanı İsrael Katz'a Dışişleri Bakanlığı sert tepki gösterdi.

İsrail Dışişleri Bakanı İsrael Katz, Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Türkiye'yi hedef alan paylaşımlarına devam ediyor. Dışişleri Bakanlığı'ndan Katz'ın skandal paylaşımına yanıt geldi. Yapılan açıklamada, "İsrail’in Filistin’de işlediği suçlarla ilgili gündemi değiştirmeye yönelik faydasız bir çabadır." denildi.

Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, "İsrail Dışişleri Bakanı Katz’ın Sayın Cumhurbaşkanımıza yönelik saygısız üslubu ve asılsız ithamları, İsrail’in Filistin’de işlediği suçlarla ilgili gündemi değiştirmeye yönelik faydasız bir çabadır. Ekim ayından bu yana kırk bine yakın Filistinliyi öldüren ve dün gece (26 Mayıs) bir çadır kampına yönelik saldırıda onlarca masum Filistinliyi barbarca katleden Netanyahu Hükümetidir. Bu suçlara ortak olan herkes, uluslararası mahkemelerde yargılanacaktır. Türkiye olarak adaleti ve Filistinlilerin haklarını savunmaya devam edeceğiz." ifadelerine yer verildi.


ÖNE ÇIKAN VİDEO

Haberle ilgili yorum yapmak için tıklayın.

Yorumlar

Osmanlı Torunları

Okyanus Ötesindeki Amerikan İşgalci sömürgeci soykırımcı katillerin Terörtlerin Soysuzların Soyunu Kurut Kanlarını kurut Ellerini kollarını Ayaklarını Bedenlerini kurut ya kahar isminle kahru paramparça Et cayır cayır yaksın cehennemin yedi kat yerin dibine Sok Allahım Amin Bu Firevun Amarikanin Filistin Topraklarını İşgal yahudi israyil piçleri kafirleri kefereleri firavunları Şerefsizleri Haçlı Tohumları Teröristler piçleri Evlatları çocukları Olan Filstin Topraklarındaki işgalcilerin zalimlerin katillerin Soysuzların Soyunu Kurut Kanlarını kurut Ellerini kollarını Ayaklarını Bedenlerini kurut Amin ya kahar isminle kahru paramparça Et cayır cayır yak cehennemin yedi kat yerin dibine sok Allahım Amin Amin Amin Amin Amin Amin Amin Amin Amin

fetösavar

bin yıldır biliyoruz ne menem şey olduklarını da, atalarımız çok mu çok insaflıydı, bilmiyoruz.. aldı getirdi bunları, en güzel sahillerimize, adalar denizimize... neyse merhametin sonunu iyi anladı geçmişlerimiz, bize düşen iyi ders almak...
x

WhatsApp İhbar Hattı

+90 (553) 313 94 23