İmamoğlu'ndan o soruya yanıt: Erdoğan'ın çok sevildiğini...

CHP'li Ekrem İmamoğlu, İtalyan gazetesinde sorulan "Erdoğan gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanı mı?" sorusuna "Erdoğan’ın çok sevildiğini hatırlıyorum, ben o dönemde çalışan bir öğrenciydim" yanıtını verdi.

24 Nisan 2019 Çarşamba 16:36
İmamoğlu'ndan o soruya yanıt: Erdoğan'ın çok sevildiğini...

İtalyan La Stampa gazetesinin "Erdoğan gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanı mı?" sorusuna Ekrem İmamoğlu, "Erdoğan’ın çok sevildiğini hatırlıyorum, ben o dönemde çalışan bir öğrenciydim" diye yanıt verdi.

La Stampa’nın, “Erdoğan İstanbul’un gelmiş geçmiş en iyi belediye başkanı olarak görülüyor. Bu fikre ne kadar katılıyorsunuz? Bununla kıyas edilmekten korkmuyor musunuz?” şeklindeki sorusuna İmamoğlu’nun yanıtı şöyle oldu:

Benim fikrimin o kadar önemli olduğunu sanmıyorum. Erdoğan’ın çok sevildiğini hatırlıyorum, ben o dönemde çalışan bir öğrenciydim. Ben iyi bir belediye başkanı olarak hatırlanmak için çalışacağım

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 24 Nisan 2019 Çarşamba 16:36

YORUM YAZ

  • ÖğrenciÖğrenci25 gün önce
    Senin ne olarak hatırlanacağın belli.Oylarımız nerede ekrem?
  • EmeklEmekl25 gün önce
    İstanbul belediyesinde uyuşturucuyla mücadele için bile red oyu veren cumhur ittifakı

Günün Özeti

Günün Karikatürü

19 Mayıs 2019