İBB Meclisi'nde Erdoğan alkışı

İstanbul Büyükşehir Belediyesinin Belediye Meclis Toplantısı'nda Kübra Nur Uslu'nun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile ilgili sözleri büyük alkış aldı.

25 Nisan 2019 Perşembe 09:50

İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Belediye Meclis Toplantısı'na Kübra Nur Uslu'nun sözleri damga vurdu.

Geçici Divan Katibi Kübra Nur Uslu, Ekrem İmamoğlu'nun, duygularını paylaşmak için kendisine söz vermesi üzerine şu ifadeleri kullandı:

Teşekkür ederiz Sayın Başkan. Bizi buraya anons ederken özellikle şunu vurguladınız. Eminim birçoğunuz burada olmak isterdi dediniz. Dolayısıyla gerçekten önemli bir makamda olduğumuzun farkındayız.

Ben de burada olmamıza vesile olduğundan dolayı bir kez daha, aslında kendime bir görev addettim, hem siyasette gençlere, kadınlara çok fazla önem veren ve siyasette gençlerin ve kadınların her zaman ön planda olmasını sağlayan Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a bir kez daha teşekkür etmek istedim.

Büyük alkış aldı

Kübra Nur Uslu'nun bu sözleri Meclis'ten büyük alkış aldı.

Akit Youtube Kanalına Abone Ol

Haftanın Özeti

www.yeniakit.com.tr internet sitesinde yayınlanan yazı, haber, röportaj, fotoğraf, resim, sesli veya görüntülü sair içeriklerle ilgili telif hakları Uğurlu Gazetecilik Basın Yayın Matbaacılık Reklamcılık Limited Şirketi’ne aittir. Bu içeriklerin iktibas hakkı saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilmeksizin iktibas olunamaz; hiçbir surette kopyalanamaz, yeniden yayıma konulamaz.
Haber Tarihi: 25 Nisan 2019 Perşembe 09:50

YORUM YAZ

 • zülfikar Hayberzülfikar Hayber1 ay önce
  bilge adlı yorumcu yazdıklarına inanıyor musun ? Eğer öyleyse büyük bir manevi boşluk içindesin. Allah yardımcın olsun
 • samisami1 ay önce
  Kadınların erkekler ile aynı çatı altında olmasını isteyen bir güruhu alkışlamak,muhammed a.s. ın getirdiği dine ne kadar uyuyor,yada bu islamın neresinde var.
 • bilgebilge1 ay önce
  gelmis ora tayibin propagandasini yapiyor dua etsin ki ekrem imamoglu müdahale etmedi duruma. ona orda pturma hakkini tayip degil atatürk vermistir. beyni yikanmis yazik kizin kimin torpillisi bakalim
 • mlymmlym1 ay önce
  Murdar olandan ne beklenir ki.
 • Cenk KatmerliCenk Katmerli1 ay önce
  Kadınların günlük yaşamın her alanında yer alması gerçekten çok çok önemli. Bunun için de canlabaşla çalışan Tayyip Erdoğan'ın diğer olumsuzluklara rağmen takdir edilmesi gerekiyor. 17 yıllık iktidar döneminde kadınların modern dünyaya uygun şekilde iş ve çalışma hayatının bir parçası olması konusunda çok büyük ilerleme var. Ak parti hükümeti kadını eve hapis olmaktan kurtarıp modern çağın gerekliliğini en iyi şekilde yerine getirerek görevini yapmaktadır. Sadece bakanlıklarda değil fırınlarda da, otobüs şoförü olarak da, kepçe operatörü olarak da hayatın her alanında kadınlara ihtiyacımız var. Kadınlarımız bu şekilde hayatın içinde oldukça Türkiye gelişir. Bunu başaran sayın Tayyip Erdoğan'ın tebrik edilmesi ve alkışlanması doğrudur. Genç hanım kızımız çok güzel ve doğru yapmış.
 • dermanderman1 ay önce
  bir zamanlar atatürkü kutsayanlardan çekiyorduk. şuan da erdoğanı kutsayan yalakalardan çekiyoruz. boşuna demiyoruz kula kulluk etmeyin varsa zere miskal iman Allaha kulluk yapın..
 • A.kadirA.kadir1 ay önce
  Bumuymus alkış aldıgi sey
 • YAŞARYAŞAR1 ay önce
  Adamın sözlerine bak ya. Videonun sonunu dinleyin. Koltukta önemli diyor. Önemli olan hizmettir, Ekrem İmamoğlu, Hizmet. O koltuklar oturulmak için değil, hizmet için, halka ve hakka hizmet edecekler için var. Bu İllet ittifakın derdi koltuk derdi olduğu ortaya çıkmıştır. Eserinizle övünün İSTANBUL.

Günün Özeti

Günün Karikatürü

26 Mayıs 2019